7

@MateuszJrk wydaje mi się, że nie chcemy tego wiedzieć

1

@ViscaBarca123 Jaki to typ zawodnika?

1

@Mario96w przepraszam, mój błąd, uznałem to jako prześmiewcza odpowiedz do iamlegend

0

@Mario96w oboje wiemy, że to pytanie było ironiczne, bo chyba każdy wie o co chodziło z "GD"

0

Komentarz usunięty

0

@Jaman a praca w systemie normalnie po 8 godzin?

0

@Jaman a można wiedzieć jakie mniej więcej zarobki?

2

@sebasek99 tragiczne pytania, zero konkretów, widziałem dziesiątki lepszych porównywarek...

0

@Jaman w jakim rejonie Polski?

0

@barpol11 na szczęście w każdym momencie można z tego zrezygnować

4

@msmsms nie prawda, to że dla Ciebie życie ludzkie jest najwyższa wartością, nie znaczy, że dla innych też tak ma być.

0

@koszol podkarpackie..

2

@Socjopata kolejna rewelacyjna reklama kfd

1

@Pitera27 witam, tu kusmierczyk Wacław, główny technolog

1

@KamQiX szukanie wszędzie złości Boga na ludziach chyba nie jest niczym normalnym...

0

Cześć, potrzebuje kontakt do osób (najlepiej Polaków), które mają jakieś hotele w Barcelonie cena żeby była dość atrakcyjna, ale i warunki były na poziomie, kogoś kto wystawi fakturę, ktoś z kim nie będzie problemów z dogadaniem się, z góry dziękuję :)

0

@polarinho jak masz kontakt do 4 osób, to możesz podać

0

Cześć, potrzebuje kontakt do osób (najlepiej Polaków), które mają jakieś hotele w Barcelonie cena żeby była dość atrakcyjna, ale i warunki były na poziomie, kogoś kto wystawi fakturę, ktoś z kim nie będzie problemów z dogadaniem się, z góry dziękuję :)

0

@Suzu najlepiej jakby to byli Polacy, potrzebuje konkretnej faktury :)

0

Cześć, potrzebuje kontakt do osób, które mają jakieś hotele w Barcelonie cena żeby była dość atrakcyjna, ale i warunki były na poziomie, kogoś kto wystawi fakturę, ktoś z kim nie będzie problemów z dogadaniem się, z góry dziękuję :)

2

@macio_944 jeśli zwolennicy partii której nazwy nie wolno wymawiać są tacy chętni do rozdawania swoich pieniędzy cudzym ludziom, to niech napiszą do mnie na priv, ja dam swój numer konta :)

0

@Colon jest sens kupować takiego boxa, jeśli ma się Smart TV?

0

@Aqualitek a jaka pojemność silnika? I ilu letnie samochody?

1

@Krystek9318 prędzej o 21:37

0

@Kettger jeśli chodzi o Red Bull, to ja jakoś nie widzę problemu, żeby grały przeciw sobie

0

@Kettger co tu jest takiego niemożliwego?

0

@LuisSalvano nie wiem, czy przyjdzie czy nie, ale jestem jednego pewien, nie będę już patrzył na niego z taką radością jak kiedyś, boje się, że on nawet nie będzie w stanie grać tak jak kiedyś

0

@Rastafarnianin lepsze to niż gadanie cały czas o moneyu

0

@Faun jeśli by mnie w międzyczasie zdradziła, to co w tym dziwnego?

0

@18wojtek99 ja to robię na 2 zaparzenia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?