jakub6623
Dołączył/a: marzec 2012
Cieszacin Wielki
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@MateuszJrk wydaje mi się, że nie chcemy tego wiedzieć
1
@ViscaBarca123 Jaki to typ zawodnika?
1
@Mario96w przepraszam, mój błąd, uznałem to jako prześmiewcza odpowiedz do iamlegend
0
@Mario96w oboje wiemy, że to pytanie było ironiczne, bo chyba każdy wie o co chodziło z "GD"
0
Komentarz usunięty
0
@Jaman a praca w systemie normalnie po 8 godzin?
0
@Jaman a można wiedzieć jakie mniej więcej zarobki?
2
@sebasek99 tragiczne pytania, zero konkretów, widziałem dziesiątki lepszych porównywarek...
0
@Jaman w jakim rejonie Polski?
0
@barpol11 na szczęście w każdym momencie można z tego zrezygnować
4
@msmsms nie prawda, to że dla Ciebie życie ludzkie jest najwyższa wartością, nie znaczy, że dla innych też tak ma być.
0
@koszol podkarpackie..
2
@Socjopata kolejna rewelacyjna reklama kfd
1
@Pitera27 witam, tu kusmierczyk Wacław, główny technolog
1
@KamQiX szukanie wszędzie złości Boga na ludziach chyba nie jest niczym normalnym...
0
Cześć, potrzebuje kontakt do osób (najlepiej Polaków), które mają jakieś hotele w Barcelonie cena żeby była dość atrakcyjna, ale i warunki były na poziomie, kogoś kto wystawi fakturę, ktoś z kim nie będzie problemów z dogadaniem się, z góry dziękuję :)
0
@polarinho jak masz kontakt do 4 osób, to możesz podać
0
Cześć, potrzebuje kontakt do osób (najlepiej Polaków), które mają jakieś hotele w Barcelonie cena żeby była dość atrakcyjna, ale i warunki były na poziomie, kogoś kto wystawi fakturę, ktoś z kim nie będzie problemów z dogadaniem się, z góry dziękuję :)
0
@Suzu najlepiej jakby to byli Polacy, potrzebuje konkretnej faktury :)
0
Cześć, potrzebuje kontakt do osób, które mają jakieś hotele w Barcelonie cena żeby była dość atrakcyjna, ale i warunki były na poziomie, kogoś kto wystawi fakturę, ktoś z kim nie będzie problemów z dogadaniem się, z góry dziękuję :)
2
@macio_944 jeśli zwolennicy partii której nazwy nie wolno wymawiać są tacy chętni do rozdawania swoich pieniędzy cudzym ludziom, to niech napiszą do mnie na priv, ja dam swój numer konta :)
0
@Colon jest sens kupować takiego boxa, jeśli ma się Smart TV?
0
@Aqualitek a jaka pojemność silnika? I ilu letnie samochody?
1
@Krystek9318 prędzej o 21:37
0
@Kettger jeśli chodzi o Red Bull, to ja jakoś nie widzę problemu, żeby grały przeciw sobie
0
@Kettger co tu jest takiego niemożliwego?
0
@LuisSalvano nie wiem, czy przyjdzie czy nie, ale jestem jednego pewien, nie będę już patrzył na niego z taką radością jak kiedyś, boje się, że on nawet nie będzie w stanie grać tak jak kiedyś
0
@Rastafarnianin lepsze to niż gadanie cały czas o moneyu
0
@Faun jeśli by mnie w międzyczasie zdradziła, to co w tym dziwnego?
0
@18wojtek99 ja to robię na 2 zaparzenia