1

@zodiak_10 nic takiego nie powiedział...

0

@Aaron10 taktycznie.

2

@Bambus150400 poważnie wszystko?!

24

@BarcaInfo mamy u siebie zdecydowanie większy diament niz kubo, a niektórzy chcieli dać Japończykowi dużo większy kontrakt...

1

@jakubkuba07 jak mam być szczery, to nie jest wcale lepiej jak kilka lat temu, a niedługo zacznie się zdecydowanie gorzej, jeśli nie jesteś jakimś inżynierem, lub nie masz fajnego zawodu to nie ma co wracać, tutaj za średnią pensję szału nie ma, nie pozwolisz sobie na więcej

0

@krzychu1526 zdecydowanie"nie ma jak w rodzinie"

0

@ViscaBarca123 tak się zastanawiam, dlaczego Puig nie był ani na u21, ani n U20, ani też na u19?

26

@qruczek przecież do dziś dzieją się takie rzeczy, i to nawet dużo gorsze... Niesamowite jest to, że mamy 21 wiek a ludzie nie wiedzą co dzieje się na świecie...

0

@msmsms według mnie będzie to o jest z obowiązkowych filmów do obejrzenia w tym roku.

0

@damianex10 yorki to najgorsze ścierwo jakie może być...

0

@szkutnik91 tyle to wiem, myślałem że coś więcej wiesz, czy może jest to talent pokroju kubo, czy rączkę dwie półki niżej

1

@cordzik De Ligt

4

@szkutnik91 wiesz może coś więcej o tym skośnookim?

0

@Kamiloza91 ja również jestem pod wrażeniem tego, jak udało im się współpracować z dziećmi

0

@MarioVeB! To po co nam ktoś taki?

1

@Maciek069 dlaczego Juventus chce się pozbyć Joao?

3

@MaFCB a mi się cały czas wydaje, że przyjdzie do nasw

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Grzesior667
Jak dla mnie 10 razy lepszy jest Schafter

1

@Norkusik byłeś kiedyś na keto? Wiesz że to nie jest takie proste w dłuższej perspektywie?

0

@bixmix niestety, ale wydaje mi się, że właśnie tak jest jak piszesz, jeszcze poczekajmy z osadem do końca negocjacji z neyem, ale jeśli dadzą więcej niż 150 mln ogólnie z piłkarzem to będą po prostu głupi..

3

@masq w tym kraju nie ma pracy dla ludzi z jego wykrztalceniem

1

@BarcaaVEB
Ja mam cloud 2 i wgl nie narzekam, wygodne, dźwięk fenomenalny, wyciszenie też bardzo dobre, jedyny minus to pokrętło do ściszania i podglqsniania, jakoś nie jestem do niego przekonany

0

@PanPawelFcb
Napisz na priv co dokładnie chcesz wiedzieć odpisze jak znajdę chwilkę

2

@OnlyBarcelona naucz się liczyć, Suarez ma 32 lata, nie 33... Suarez jest w wieku Pique i Messiego...

0

@skakun95 oby, w jednym transferze pomógł teraźniejszy prezydent, oby w drugim pomógł przyszły

1

@gorgota ja też nie narzekam, a pracuję w hucie

1

@Kapitan hawk
No, widze, z muszę zacząć oglądać, bo ciekawych rzeczy idzie się dowiedzieć :D
Aż dziwne, że nic o Jarku nie było mówione, jako ojcu naszego dobrobytu:)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@ViscaBarca123 fajnie byłoby zobaczyć Arthura i De Jonga jako dwóch piwotow

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?