jakub6623
Dołączył/a: marzec 2012
Cieszacin Wielki
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Chaoss umowa o pracę, z wynagrodzeniem wahającym się, zależnie od tego ile godzin się pracuje, po prostu mam stawkę godzinowa, a nie miesięczna.
0
@Chaoss
Pracuje na produkcji jako operator maszyn, praca jest w systemie 4 brygadowym, ciągłym, i wygląda to tak, że minimalna stawka godzinowa nas dogania, jeszcze nas nie dogoniła, ale niektórzy młodzi pracownicy mają po 17 zł z groszami, praca w takim systemie wiąże się z tym, że pracuję sie też na nockach oraz przez niedzielę i święta, więc nie ma możliwości, żeby zarobić mniej niż 2600 brutto, bo po prostu jest to nie możliwe, mając nawet 10 zł na godzinę, jestem tylko ciekaw, czy jeśli nagle minimalna byłaby 20 zł to czy pracodawca musi podnieść do 20zl czy może być stawka 17, czy 18 zl
1
Cześć, czy jest tu może jakaś osoba znająca dobrze prawo pracy?
Moje pytanie brzmi, czy w umowie o pracę, w której jesteśmy rozliczani na podstawie przepracowanych godzin, można zarabiać mniej niż minimalna stawka godzinowa?
1
@Colon zdecydowanie za mało Hitlera w tej wypowiedzi
1
@Colon Hahaha, w końcu złota bryka
1
@Colon TVP jest po prostu komiczne...
1
@ArdoFCB wiem o co chodzi, w tym w pełni popieram Konfederacje, nie życzę sobie, żeby pieniądze z moich podatków szły na taki chłam
27
@NeroTFP wszyscy wiedzą, że wybory nie zostaną unieważnione, ale chodzi o rozgłos
0
@Mati90fcb Wiem, dlatego PiS ma największe poparcie wśród osób nie wykrztalconych...
0
@tombard Jak to żadna? Konfederacja chciała zdepenalizowac marihuane, jest to nawet w programie...
0
@Mati90fcb Ludzie niestety nie mają pojęcia czym zajmuje się jakaś władza...
3
@bartekck Z tego co wiem, to borgwarner, czy inne firmy w dolinie lotniczej powstały jeszcze za rządów po...
8
@Colon To dlaczego Ci bardzo doświadczeni kupują garnki za 6000zl?
0
@Kredon dlaczego tak uważasz?
0
Wiecie kiedy pojawia się pierwsze wyborcze sondaże?
6
@RobsonPL jakim cudem według Ciebie program Konfederacji jest najdroższy, jeśli większość z postulatów nie wymagają żadnego nakładu finansowego? Twoje rozumowanie mina się całkowicie z ekonomią
3
@KamQiX ciekawie to będzie w czwartek w Polsat news, jak pojawi się Mentzen
2
@Mizander a ja nie wszystkich, bo ktoś w kraju musi rządzić, ja zrobiłbym to tylko z tymi, którzy już rządzili, na wzór dla innych, żeby rządzili lepiej
0
@szymek029 byłbym wdzięczny, gdybyś też wysłał :(
0
@masq z wyborcami PO i PIS nie ma szans porozmawiać merytorycznie, już prędzej z kimś ogarniętym z lewicy idzie poprawiać...
1
@XaXaXa o to Ci chodzi?
https://www.mediaexpert.pl/lp,5959-wymien-stare-na-nowe
1
@msmsms psu raczej nic nie będzie, żeby kleszcze zaszkodziły psu, musialo by ich być na prawdę dużo, albo pies musiałby być wyjątkowo osłabiony, ale daj znać jak cos
0
@AllBundy a o to chodzi
0
@AllBundy co takiego powiedział?
1
@Fawrf dziękuję
0
@Fawrf mógłbyś dać linka do tego zdjęcia?
0
@stoikow Dobry bait *.*
0
@Transu96 Też z większością pierdol jeżdżę do mechaników, bo jak wiadomo im więcej daje zarobić innym tym gospodarka jest napędzana, ale jednak żarówki jeśli tylko jest dość prosty dostęp starań się zmieniać samemu, bo już raz się do mnie policja dopierdzielila
0
@Cochise Jeśli po Tym co piszesz nie jesteś wyborcą Konferederacji, tylko innego komitetu, to ja jednak nie idę na te wybory bo nie warto..
1
@kulka Uważam, że tak, jeśli nie masz fizycznej pracy, gdzie będziesz mógł go uszkodzić, to na Twoim miejscu bym brał