0

@jacob345 kasjo wygrał jednogłośną decyzja sędziów

1

@Kapitan hawk pani z bioli vs typiara z matmy

0

Oglada ktoś Brazylię? Jak tam gra Arthur o Cou?

0

@munky_funky
Dziękuję bardzo

0

@munky_funky byłbym bardzo wdzięczny

0

@Fartlow no to, żeby nawet 330, to jest to 10% a gdzie pozostałe pieniądze?

0

@Fartlow
Jak to możliwe, żeby tak mało? Przecież w Polsce pit jest na poziomie 18%..

0

@PawkoFCB prawdopodobnie wzrośnie wypłata o te 300/400 zł i tyle, a potem jak komuś przekroczy, trzeba będzie wszystko oddawać w zębach...

1

Słyszeliście, że od sierpnia osoby poniżej 26 roku życia nie będą płacić podatku dochodowego, jeśli ich przychód w danym roku nie przekroczy 85k?

Chciałem zapytać jak to działa, jeśli do ręki powiedzmy, że dostaje 4000 zł. To o ile wzrośnie wypłata? Niby głupie pytanie, ale w sumie sam nie rozumiem, bo według mnie powinna wzrosnac prawie o 1000 zł, bo przecież w Polsce dochodowy jest na poziomie 18%, jednak w odcinkach z wypłaty jest to całkiem inaczej napisane, a nie równe 18% czy mógłby ktoś to wytłumaczyć, jak to dokładnie działa?

0

@FutbolowyJanusz

Jeśli chodzi o to, to niestety, ale w moim rejonie tego nie ma, al nikt nie mówi, że całe życie tutaj będę, a to, że dają tam praktycznie samych takich co liżą odbyty to wiem :(

0

@Robert520
Chyba jestem jednym z nielicznych przeciwników tego transferu :(

0

@FutbolowyJanusz
Znaczy się wiesz, mistrzowie zmianowi są potrzebni, narazie praktycznie wszyscy są bez jakichkolwiek studiów,, czy nawet matury, kiedyś zostali wybrani sposrod pracowników i tak są, prawda jest taka, że wykrztalcenie tutaj nie jest do końca potrzebne, ale zawsze to przy możliwym awansie inaczej na mnie popatrzą jak będę miał wykrztalcenie wyższe i znał angielski, bo sama znajomość języka za wiele nie da :/

0

@FutbolowyJanusz
Tylko kierunek :( czy zarządzanie nieruchomościami jakiś sposób pomoże?

0

@FutbolowyJanusz
Jest też możliwość aby dostać indywidualny tok studiów, wtedy chodzę tylko wtedy gdy daje radę oraz zaliczam wszystko normalnie :/

0

@FutbolowyJanusz
Bardziej chodzi o to, że prace już mam, nie jest źle, zarobki też nie da złe, a biorąc pod uwagę, że to podkarpackie, to sa nawet bardzo dobre, minusem jest to, że jestem pracownikiem fizycznym oraz pracuje w systemie 4 brygadowym.
Zastanawiam się nad kierunkiem, żebym dał radę połączyć pracę w takim systemie, oraz studia, tudzież, żeby mi potem studia dały możliwość jakiegoś awansu.

0

Panowie, Panie również, będę miał prośbę, chciałbym, aby zgłosiła się jakaś osoba w sprawie pomocy wyborów studiów.

0

@puyol_presidend5
No właśnie się tak wahałem między 800 a 1000

0

Uważacie, że ile powinienem dać siostrze na wesele, jeśli jestem jednym z 4 drużb?


0

@mrboom
No na niestety muszę iść do pracy.. nienawidzę wszystkich świat..

0

@kuz teraz to niech on idzie do Realu, mają tam hazarda na jego miejsce, a jak będzie tam gwiazdeczka, to ani Eden sobie nie pogra ani ney

1

@Adamski69
Prezydent mem...

0

@l0Messini
Jak dobrze, że nie pamiętasz sezonu z tatą martino, wtedy byś miał cały czas migrenę

0

@MarioVeB!
Mówiąc szczerze to rozumiem tego gościa, jeśli bym już bardzo nie wyspany to jego reakcja jest dla mnie zrozumiała, czasem przez takiego idiotę co chce się zabić cierpią niewinni, jak chce się zabić to trudno, niech skacze, według mnie rola strażaków, podczas gdy ktoś nie ulega powinna być taka, żeby przede wszystkim zabezpieczyć miejsce, w które ktoś planuje oddać dkok, żeby nie spadł na kogoś z tłumu i na tym powinna się kończyć.

0

@Gaucho a kto inny?

0

@AduŚ07
Ojj w Jarosławiu też zaczyna być nie ciekawie

0

@kerouac w takim razie ja Ciebie nie rysunek, dlaczego w takim razie pozycję nr 3, 5 i 7 są dla Ciebie zrozumiałe, a 8 już nie?

1

@kerouac
Młody jesteś

0

@Rewolucja123 ... Tylko tyle na to napiszę:)

1

@piotrek1315
Malcom na peyjest w tej kolejce wyżej niż vini...

2

@Rewolucja123
A vini ile zagrał tych na prawdę dobrych?
I pytam o te w których na prawdę zrobił różnice

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?