jakub6623
Dołączył/a: marzec 2012
Cieszacin Wielki
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chodzi ogólnie o całość, tekst + flow
0
Mówienie, że szpaku to sredniawka, to jak mówienie, że coutinho to pośrodek.. :)
0
Na jesień coś na pewno wyjdzie, pewnie Paluch coś wypuści i znowu zmiecie wszystkich że sceny :D
0
Z Filipkiem jest taki problem, że on nawija strasznie nudno :/ nie ma w jego kawałkach takiego zrywu, tak jakby dało się przewidzieć co zaraz będzie :/ do tego to jego kwadratowe flow
0
Posłuchaj Szpaku, albo Guzior, to z tych młodych
0
Nie było aż tak słabo :D
0
Ja czekam jeszcze, bo może będzie zmiana numeru
2
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
0
Pozdrawiam Podkarpacie
0
On w meczu z Realem dostał tą czerwoną z kapelusza... Czy ludzie nawet tutaj zapominają, jak było?!
1
Jak narazie, to będzie musiał się na korytarzu przebierać
0
Również bym prosił :D
0
Sportowe memy..
0
Lub malcom na środku, co mu się czasem zdarzało
1
Jesus to też młody brazol, dlatego ja wolałbym martiala :)
0
takie pytanie, za kogo miałby grać i czyim kosztem? :)
0
tez miałem o nim pisać, ale stwierdziłem, ze tu zaraz bedzie na niego hejt za MŚ
10
pasuje, żeby Barca teraz za Rafe zawołała conajmniej 40 mln, nie chcieli odrazu odkupić za 35, to teraz niech bulą :)
2
jest typową 9, ale jak ogladałes poprzedni sezon to na pewno widziałes, jak czesto grał na lewym skrzydle i ciezko mu było, u nas zawsze napastnik nie stoi i nie czeka na piłke, tylko tez musi duzo kreowac, dlatego nie ma dla nas lepszej kandydatury niz martial :)
0
mbappe tez nie jest typowym ŚN
0
u nas nie ma miejsca dla typowej 9, nawet Suarez bierze dość spory udział w rozgrywaniu, to samo było z Villą, u nas sie sprawdzi piłkarz który potrafi dryblować, grać kombinacyjnie, zejsć do boku, rozegrac i podać wtedy kiedy trzeba :)
Griezmann, tez nie jest typowym ŚN
0
przede wszystkim martial, to jest piłkarz skrojony dla naszej druzyny :)
0
nie chamstwem, ale po brostu siłą, Vidal wcale nie jest takim chamskim graczem, po prostu potrafi wejść ciałem w kogoś i go dość szybko oduczyć chamstwa, jestem bardzo duzym fanem gdy Atruro :)
0
Na Griezmana nie ma szans
4
pociąg po Griezmanna już odjechał, jest wiele młodszych kandydatur :)
0
jest dość sporo kandydatów na klasową 9 do Barcy :)
0
uważam, że byl nam potrzebny ktoś taki jak Vidal. przede wszystkim dlatego, że potrafi wejsc i zrobić róznice, a do tego jest to piłkarz dosć brutalny, i na el classico się przyda jak mało kto, do tej pory bylismy ofiarami wejść Casemiro, Ramosa, Pepe, czy nawet Alonso pare lat temu, teraz bedziemy mogli odpowiedziec tym samym (wiem, ze to nie jest ksw, ale w piłce też czasem trzeba być twardym). do tego dochodzi jego nienawiść do Realu, na pewno dzieki takim piłkarzom LL nie straci na oglądalnosci.
Tacy piłkarze jak Vidal, Ramos, Diego Costa, Ibrahimović są gwarancją oglądalności, a sami wiemy, że On w Barcelonie nie bedzie grał pierwszych skrzydeł, tylko prawdopodobnie bedzie wchodził z ławki, a takie wejście w 65 mminucie moze nam abrdzo duzo pomoc, siła w srdoku pola, do tego świetny strzał z dystansu oraz ponad przeciętna wydolność, ten piłkarz może gryźć trawe do 120 minuty w tej cenie nie kupilybyśmy lepszego piłkarza, powiem więcej ciezko byłoby nam kupic lepszego piłkarza do 100mln, który zgodziłby się na ławkę :)
0
Daj linka jak się zacznie konferencja verattiego
0
Wiecie coś może na temat tej konferencji Pogby?
6
Kurde, wiedziałem, że rodzą się takie ilości dzieci, ale to wygląda strasznie