jakub6623
Dołączył/a: marzec 2012
Cieszacin Wielki
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
wydaje mi sie ze xavi sie na defensywnego cofną
0
ja raczej na meczu nie dam rady byc ale postaram sie i zrobie co bd mogl
0
chlopaki musimy sie zebrac i jak barca bd w polsce to musimy pokazac jak sie kibicuje
0
ale asyste zaliczyl
0
gdzie mozna poogladac mecz santosu pytam z ciekawosci wie ktos?
0
gdzie mozna poogladac mecz santosu pytam z ciekawosci
0
no nawet i mnie wiec sie nie wypowiadaj
0
kurde
0
jestem bardzo ciekaw jak barca grałaby z sogiem i z busim razem
0
bravo messi bravo
0
ajjjjc
0
baaaaarca12 Alexis
0
wiedzialem to ze strzeli nawet to powiedzalem siostrze
0
mowilem ze villa strzeli dzis dlatego spokojnie chlopaki i dziwczny
0
i mnie posłuchał tito
0
juz powinna byc conajmniej 1 zmiana
0
boje sie pomyslec co by bylo gdyby to byl alexis w miejscu villi i jak by nie wykorzystal
0
dobra dadza rade nie ma co sie bac to kazdemu sie zdarza
0
kurde villla 3 setki
0
bravo
0
ok wielki edzieki
0
gdzie mozna ten mecz poogldac?
0
mam do was ogromna prosbe czy moze ktis dac relacje live
0
mam do was ogromna prosbe czy moze ktis dac relacje radiowa lub live?
0
mam do was ogromna prosbe czy moze ktis dac relacje radiowa lub live dacie? prosze
0
mam do was ogromna prosbe czy moze ktis dac relacje radiowa lub live
0
gooooool
0
Napisz komentarz... dzieki chlopaki poprostu niewiedzialem o tym
0
mam pytanie czy real niema juz napisu na koszulkach?
0
wkacu gerard