0

wydaje mi sie ze xavi sie na defensywnego cofną

0

ja raczej na meczu nie dam rady byc ale postaram sie i zrobie co bd mogl

0

chlopaki musimy sie zebrac i jak barca bd w polsce to musimy pokazac jak sie kibicuje

0

ale asyste zaliczyl

0

gdzie mozna poogladac mecz santosu pytam z ciekawosci wie ktos?

0

gdzie mozna poogladac mecz santosu pytam z ciekawosci

0

no nawet i mnie wiec sie nie wypowiadaj

0

kurde

0

jestem bardzo ciekaw jak barca grałaby z sogiem i z busim razem

0

bravo messi bravo

0

ajjjjc

0

baaaaarca12 Alexis

0

wiedzialem to ze strzeli nawet to powiedzalem siostrze

0

mowilem ze villa strzeli dzis dlatego spokojnie chlopaki i dziwczny

0

i mnie posłuchał tito

0

juz powinna byc conajmniej 1 zmiana

0

boje sie pomyslec co by bylo gdyby to byl alexis w miejscu villi i jak by nie wykorzystal

0

dobra dadza rade nie ma co sie bac to kazdemu sie zdarza

0

kurde villla 3 setki

0

bravo

0

ok wielki edzieki

0

gdzie mozna ten mecz poogldac?

0

mam do was ogromna prosbe czy moze ktis dac relacje live

0

mam do was ogromna prosbe czy moze ktis dac relacje radiowa lub live?

0

mam do was ogromna prosbe czy moze ktis dac relacje radiowa lub live dacie? prosze

0

mam do was ogromna prosbe czy moze ktis dac relacje radiowa lub live

0

gooooool

0

Napisz komentarz... dzieki chlopaki poprostu niewiedzialem o tym

0

mam pytanie czy real niema juz napisu na koszulkach?

0

wkacu gerard

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?