jakubkuba07
Dołączył/a: styczeń 2018
Londyn
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeśli byłaby inwazja na nasz kraj, walczyłbyś/walczyłabyś za niego? Czy byście wyjechali?
1
@Firestone Przez lata będzie się to za nami ciągnąć, niestety.
3
Gerard Romero: „Nie mogę powiedzieć ile Alba zarabia w Barcelonie, ale jego kontrakt jest bardzo duży”.
0
Myślicie, że byłaby w stanie jakaś federacja podpisać stonoga by taki pojedynek ogarnąć? Szczerze? Myśle, ze ten pojedynek zrobiły jeden z najlepszych wyników sprzedanych PPV w historii Polski haha
1
@mientusek1407 ważne, że żyjesz mordko!
1
Siemano armio, jedziemy dzisiaj na grubej. Robcio skromnie wbija 3 brameczki, Dembele minimum jedna asysta. Ostatecznie wynik będzie 4:0 na koniec. A wy? Jakie predykcje?
0
Siema mordeczki, ile macie lat?
22
Zaraz sprzedamy cały klub, tragedia. Niestety smród bo Bartusiu będzie się ciągnąć za nami jeszcze lataaaaami.
0
Robię przysiad na Dembele
0
@dorkizos najwyżej taxi weź, bez problemu przyjadą :)
0
@Emhyr podrzucisz link do lewego?
2
@TR3YWAY hat trick :)
8
To będzie piękne, móc odpalić nowy sezon i zobaczyć Polaka w barwach klubu, który się wspiera za dzieciaka aż do dziś :) Jeszcze Robercik niech na LR dołączy i będzie mógł powiedzieć, że udało mu się w życiu :D
Pozdrawiam was mordeczki :)
PS. Wróciłem po dłuuuuugiej przerwie, dobrze być z powrotem!
0
@krawczykPSG Ty jestes odklejony od rzeczywistości gościu
0
@Mbdf27 Rodzi mi się synek za miesiąc :) Szczerze to nie moge sie doczekać aby stawic czolo temu wszystkiemu :D
0
Kolego, koleżanko. Czym dla ciebie jest "Szczęście"?
0
Szczepiliscie się?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@BarcaaVEB Piękny widok :)
0
Jak obstawiacie walki w KSW?
Karolczyk vs Domin
Kincl vs Soldić
Janikowski vs Pawlak
1
@Objectivo zwracam honor byczku
0
@DonAndrzejos podobno Hazard miał być kotem?
0
Proste pytanie.
Myslicie ze CR7 dojdzie do PSG w tym okienku transferowym?
8
@LuisSalvano Obserwuje twoje posty oraz komentarze od jakiegoś czasu i powiem ci tylko jedno. Robisz z siebie pośmiewisko i ludzie traktują cię jak atrakcje w cyrku, z której się tylko śmieją. Jesteś typem człowieka, który mówi ze coś jest czarne, mimo iz jest białe oraz będziesz próbował innym wmówić ze masz racje, gdy zwyczajnie ty jej nie masz. co z tego ze Leo to skrzydłowy? Radzi sobie dobrze wszędzie gdzie jest, ale twoim rozumowaniem, które wnioskuje po tym co wyżej pisałeś, Leo jest średniakiem.
0
@DIPENNN wylizał i podobno nawet wytatuował, tak mi powiedział
1
@xpop Pewnie z pisu, odpuść im ;x
2
@norbi77 Ja widzę że ty z Messim to flaszkę co wieczór zerujesz, skoro piszesz z taką pewnością siebie, że Leo wiedział że nie zagra w naszych barwach ;)
0
@MASTURBINHO
0
@LuisSalvano moglbys podeslac mi link na pw? dzięki bardzo :)
19
Nie ważne czy mecz jest nudny, ważne jest to, aby Leoś mógł podnieść puchar za godzinę!