0

@SaulGoodman Poprawiłem ;)

0

@konrad1661 z Soboty na niedziele

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Morata powinien w dziurę wyłapać w szatni od chłopaków haha

1

@MesQueUnClub96 @Moderacja @Redakcja Nie zrobicie tego, nie podpuszczam was

1

@laikike1 ale to ty dzwonisz

5

@kaamil1910 Kolegę chyba dalej po weekendzie trzyma

20

0

@BarcaInfo Ale się dziwnie teraz patrzy na ta kadrę :x

0

@fenix1983 To trzeba zobaczyć, masz racje! Dzięki za info, będę oglądać :D

0

@RobiS zapisane! W następnym podsumowaniu na pewno się pojawi. Dzięki bardzo za opinie i pomoc, pozdrawiam cię!

0

@negreanu dzięki! Zapraszam do zostawienia suba by być na bieżąco :)

0

@BarcaInfo szeryf haha

11

@LeoMessiah miejmy nadzieje że jak najszybciej. To jest nieprawdopodobne że 3 lata temu nikt by nie pomyślał że coś takiego będzie miało miejsce

4

Siema ekipo! Zapraszam kibiców MMA do oglądnięcia mojego nowego filmu oraz do zostawienia suba! Doceniam każdego pomoc, tym samym dokładacie mega dużą cegłę do rozwoju!


0

@Denzon Z Grzebykiem będzie transmisja na żywo w niedalekiej przyszłości! :) W przyszłym tygodniu będzie z Grzegorzem Szulakowskim

0

@Denzon Jeśli nie pójdzie do KSW to łatwiej będzie mu dojść do UFC. Niestety z KSW mega ciężko jest wyjść. Miejmy nadzienie ze Chińczyk dojdzie do UFC :)

0

@Gomess Na ten moment nie. Walka przeciwko dwom zawodnikom najprawdopodobniej będzie :D

1

@Denzon Kurcze ciężko z czasem. Kanał na YouTube zacząłem prowadzić, jutro tygodniowe podsumowanie wpada o 17:00 :D wpisz "sofa w klatce" na yt i zostaw suba jak możesz :)

1

Jeśli interesujesz się sztukami walki to zapraszam cię do zaobserwowania mojego profilu o MMA. Codziennie info ze świata MMA, o nadchodzących galach oraz o zawodnikach. Dziękuję za każdą pomoc mordeczki!
https://www.instagram.com/sofa_w_klatce/

1

Siemanko załogo! Znacie jakieś śmieszne żarty o tematyce czarnego humoru? Podzielcie się :D

1

To już nawet nie jest kur*a śmieszne. Jeden wielki kataloński żart.

0

@cat_r37 będę pisać jak mi się podoba ;))) nie płacz.

2

@Arnold1234 XDDDDDDD

0

@Przemek2323 Nie rozumiesz tego że drużyna nie gra dobrze przez niego? Wiecznie go szukają. Jeżeli messi jest bez formy to czemu jeszcze jest na murawie? Czemu go nie ściągną?

1

@replikant jaki kapitan? Lepiej żeby był gość który nie potrafi się odezwać jak trzeba i pierwszy chowa glowe w piasek jak coś się dzieje ;)

0

Jak co poniektórzy z was mogą mówić ze brakuje nam szczęścia?
Wiecie czego brakuje? Brakuje trenera który nie będzie bał się ściągnąć Messiego na ławkę jeżeli robi taki syf jak dzisiaj. W sumie nie tylko dzisiaj bo z meczu na mecz Messi gra coraz gorzej. Kocham gościa i doceniam co zrobił dla naszego klubu. Ale mam nadzieje ze odejdzie bo w końcu nikt nie będzie go szukał tak jak dzisiaj to ma miejsce. Oni nawet jak będą mogli na pusta strzelić to będą szukać Messiego....

0

@Barca-Messi10 „trochę więcej szczęścia” hahahaha. Zrozum ze w tej drużynie nie ma wykończenia. Oni wiecznie szukają Messiego, którego uwielbiam ale mam nadzieje ze odejdzie bo bez tego będzie chuj nie drużyna.

1

Aż smutno się patrzy jak się męczymy z rezerwami Dynamo.... jeszcze niedawno w 15 minut byśmy ich wysłali z powrotem do domu a teraz nasi po jednej bramce usiedli na dupach. Zaraz wpadnie jakaś słaba bramka na 1:1 i się zakończy remisem albo w dupe dostaniemy.

0

@herbblaugrana jeszcze gorszą niż to co było z nim

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?