1

@koziar To ładnie poleciałeś, ile postawione było?

0

@Szicek10 ile postawiłeś?

0

Jaka jest wasza największa wygrana u bukmachera? :D

0

Za równe 24 godziny lecimy po wygraną! Będzie ciężko ale damy rade

3

@Danny Gaucho Mega by było jakby Ansu strzelił jutro bramkę :D

6

Aż się prosi zeby Messi przeszedł im wszystkich obrońców i strzelił piękna bramkę, zeby zamknąć mordy wszystkim którzy skandują Maradone oraz gwiżdżą na Messiego :D

3

Rakitic schodzi i odrazu strzelamy bramki xd....

8

@FATIlity31 Żartowniś roku.

0

Hahaha, przewraca sie jakby byl porażony prądem

6

Hahaha teraz Ansu strzelił i nagle każdy pisze jak to go nie uwielbiają, a mecz temu dużo ludzi go wyrzucało na rezerwy

1

Nigdy nie zrozumiem po co piłkarze robią takie fikołki...

0

Jak dobrze się w końcu ogląda Barcelonę gdzie gramy klepką i kreujemy akcje

0

@malybrat20 przekleństwem jest to ze dalej on komentuje mecze.

0

Antek! 1:0 lecimy

0

Liczę na Ansu, widac ze chłopak chce być przy piłce i czarować

27

@bartoszekkk ja polubiłem zdjęcie Barcelony, i co w związku z tym?

0

@dontripe w końcu byś sobie w końcu kogoś znalazł, taki przystojny kawaler, na pewno za tobą się dziewuchy uganiają

4

A mosz tam jaką panne?

0

@illuminati podaj :D

0

To jest tragedia.... narazie inter spokojnie nas rozbija. A nasza obrona? Wola kiwać 10 metrów od bramki, na sile.

3

Co z tego ze mamy 5 obrońców skoro i tak mamy wielką dziurę :D

1

Przez ten „drybling” Todibo stracimy dzisiaj bramkę. Zamiast podać to próbuje kiwać gdy ma dużo wolnych zawodników dookoła.

0

@Chwytliwy Co sie stało? Bo szczerze nawet nie siedze w polityce i tego nie sledze :D

0

Sprawdzmy teraz. Ilu ludzi chce teraz zeby zwolniono naszego "trenera"?

0

Lipiec 2019, Zidane na temat Bale-a: "Będzie lepiej, jeśli do transferu dojdzie natychmiast"
Listopad 2019: "Zinedine Zidane nie chce, żeby Gareth Bale odchodził"
XDDDDDD

2

@Commando co nie przesadzajcie? Rozumiem zeby Barcelona grała padake dwa - trzy mecze. Ale nie 3 sezon z rzędu! Ten trener ewidentne nie pasuje do Barcelony,
Gość doszczętnie zniszczył nasza drużynę.

1

Szczerze? Jeśli ten mecz ma spowodować żeby Waldka wyrzucili, to chciałbym nawet żeby 6 bramek nam wjebali.

0

Ile jeszcze razy Messi będzie ratował mu dupe?

1

@Gitarkafcb To że raz mu coś wyjdzie na 90 minut nic nie znaczy. Gość kopie sie po czole i nie wie gdzie sie znajduje.

2

@szymon6847 Bierz mercedes cla. Komfort, nie jest jakiś drogi w utrzymaniu, potrafi przyśpieszyć i z wyglądu jest naprawde kozacki!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?