jakubkuba07
Dołączył/a: styczeń 2018
Londyn
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@koziar To ładnie poleciałeś, ile postawione było?
0
@Szicek10 ile postawiłeś?
0
Jaka jest wasza największa wygrana u bukmachera? :D
0
Za równe 24 godziny lecimy po wygraną! Będzie ciężko ale damy rade
3
@Danny Gaucho Mega by było jakby Ansu strzelił jutro bramkę :D
6
Aż się prosi zeby Messi przeszedł im wszystkich obrońców i strzelił piękna bramkę, zeby zamknąć mordy wszystkim którzy skandują Maradone oraz gwiżdżą na Messiego :D
3
Rakitic schodzi i odrazu strzelamy bramki xd....
8
@FATIlity31 Żartowniś roku.
0
Hahaha, przewraca sie jakby byl porażony prądem
6
Hahaha teraz Ansu strzelił i nagle każdy pisze jak to go nie uwielbiają, a mecz temu dużo ludzi go wyrzucało na rezerwy
1
Nigdy nie zrozumiem po co piłkarze robią takie fikołki...
0
Jak dobrze się w końcu ogląda Barcelonę gdzie gramy klepką i kreujemy akcje
0
@malybrat20 przekleństwem jest to ze dalej on komentuje mecze.
0
Antek! 1:0 lecimy
0
Liczę na Ansu, widac ze chłopak chce być przy piłce i czarować
27
@bartoszekkk ja polubiłem zdjęcie Barcelony, i co w związku z tym?
0
@dontripe w końcu byś sobie w końcu kogoś znalazł, taki przystojny kawaler, na pewno za tobą się dziewuchy uganiają
4
A mosz tam jaką panne?
0
@illuminati podaj :D
0
To jest tragedia.... narazie inter spokojnie nas rozbija. A nasza obrona? Wola kiwać 10 metrów od bramki, na sile.
3
Co z tego ze mamy 5 obrońców skoro i tak mamy wielką dziurę :D
1
Przez ten „drybling” Todibo stracimy dzisiaj bramkę. Zamiast podać to próbuje kiwać gdy ma dużo wolnych zawodników dookoła.
0
@Chwytliwy Co sie stało? Bo szczerze nawet nie siedze w polityce i tego nie sledze :D
0
Sprawdzmy teraz. Ilu ludzi chce teraz zeby zwolniono naszego "trenera"?
0
Lipiec 2019, Zidane na temat Bale-a: "Będzie lepiej, jeśli do transferu dojdzie natychmiast"
Listopad 2019: "Zinedine Zidane nie chce, żeby Gareth Bale odchodził"
XDDDDDD
2
@Commando co nie przesadzajcie? Rozumiem zeby Barcelona grała padake dwa - trzy mecze. Ale nie 3 sezon z rzędu! Ten trener ewidentne nie pasuje do Barcelony,
Gość doszczętnie zniszczył nasza drużynę.
1
Szczerze? Jeśli ten mecz ma spowodować żeby Waldka wyrzucili, to chciałbym nawet żeby 6 bramek nam wjebali.
0
Ile jeszcze razy Messi będzie ratował mu dupe?
1
@Gitarkafcb To że raz mu coś wyjdzie na 90 minut nic nie znaczy. Gość kopie sie po czole i nie wie gdzie sie znajduje.
2
@szymon6847 Bierz mercedes cla. Komfort, nie jest jakiś drogi w utrzymaniu, potrafi przyśpieszyć i z wyglądu jest naprawde kozacki!