0

@Colon tak, Stano nieźle z nim jedzie póki co

0

Mam wrażenie że nikt tego mistrzostwa nie chcę wygrać. Zaraz się okaże że Sevilla wyjdzie na prowadzenie, bo co jak co, ale w tym roku można spodziewać się wszystkiego

1

@ElKamil oczywiście, i tak dużo ludzi by ich oglądało, ale co ze sponsorami? Myślę że płacąc UEFA czy FIFA tak duże pieniądze oczekiwali na turnieju najbardziej rozpoznawalnych graczy

38

Zobaczymy czy dalej będzie tak mówił kiedy zobaczy jakie straty finansowe spotkają FIFA i UEFA przez brak najlepszych zawodników na ich turniejach

0

@LeoMessiah nikt nie wie jak to będzie wyglądało, najbliższe tygodnie to będzie jeden wielki chaos

1

@sebasek99 Głównym problemem Kanału Sportowego w ostatnich tygodniach są opinie wyssane z palca i brak merytoryki. Ile bym dał żeby w la liga bonita zamiast Kowalczyka był Ćwiąkała. Co do formatów, fajnie że eksperymentują i że starają się rozwijać, ale mam wrażenie że nie wszystkie do są do końca przemyślane, tak jak ten o którym wspomniałeś w swoim komentarzu z Polem i Niedźwiedź. Lubię ich kanał i mam nadzieję że wezmą obecne problemy pod uwagę, ponieważ ten rok w ich wykonaniu zawodzi w porównaniu do świetnego 2020.

0

@ZelekBARCA Moim zdaniem film dość mocno średni, szkoda że skupili się w większości na roku 2014 w jego wykonaniu. Spodziewałem się raczej pokazania większości jego dotychczasowej kariery. Brakuje tam czegoś specjalnego co miało chociażby The Last Dance

0

Ostatnio zapoznałem się z biografią "Ja, Ibra" i rzeczywiście jest to kawał świetnej lektury. Kapitalne ukazanie kariery Ibry. Swoją drogą, jak myślicie czy po zakończeniu kariery Zlatan będzie postrzegany jako jeden z top 10 piłkarzy w historii? Mając tak bogata karierę, mnóstwo goli, w tym wiele z nich w pięknym stylu, myślę że będzie można go rozpatrywać w tym gronie

11

To co najbardziej cieszy to ta wiara oraz zaangażowanie drużyny, zarówno tych młodych chłopaków jak i klubowych weteranów. Cieszy też większa elastyczność Koemana chociażby z formacja 3-4-3. Na PSG nie ma co się nastawiać na nie wiadomo co, ale liczę że w porównaniu do pierwszego meczu powalczą i jeśli odpadną to z honorem!

0

@SkilledHydra16 Juan Bernat też do wzięcia za darmo od czerwca, myślę że całkiem rozsądna alternatywa dla Alby zamiast Firpo

1

Sytuacja jest ciężka, ale da się z niej wyjść, potrzeba tylko kompetentnych ludzi w zarządzie i czasu. A my jako kibice musimy wykazać się cierpliwością. Zanim Barca wróci na szczyt możemy jeszcze poczekać, ale opierając zespół ponownie na wychowankach jesteśmy w stanie ten proces znacząco przyspieszyć, jeśli tylko dostaną szansę i ją wykorzystają.
Trzeba być pozytywnym i wierzyć że wszystko się ustabilizuje.

8

@FafitFCB
Jeden z nielicznych piłkarzy z naszej obecnej kadry, który zawsze podchodzi do gry z pasją i prawdziwym zaangażowaniem

4

W tej sytuacji możemy powiedzieć tylko jedno, dzięki Luis! jesteś żywą legendą Barcy! Powodzenia w Atleti!

4

Oby miał charakter żeby postawić na swoim. Powodzenia!

3

Lubię Fonta ale takie stwierdzenia są nie na miejscu, teraz Koeman jest trenerem, ma olbrzymie doświadczenie i w kolejnym sezonie wszystko może sie zdarzyć, od sukcesów po porażki, Trzeba trzymać za niego kciuki. Xavi nie ma doświadczenia w Europie i też jest wielka zagadką, dlatego myślę ze lepiej z nim poczekać a w tym czasie przebudować zespół i postawić na nowych piłkarzy, według mnie Koeman jest w stanie tego dokonać. Czy mu sie uda? Zobaczymy

0

@Jarema2000 finał sezonu 6A oczywiście :)

0

@msmsms to sie zdziwisz jak finał zobaczysz, tam dopiero jest niespodzianka

11

@RedKorsak głupszego komentarza dawno nie czytałem, mam nadzieję że to jakiś żart

35

Według mnie przepłacony o 10 milionów, jak nie więcej

19

Świetny człowiek, bardzo rozsądnie się wypowiada

0

Widziałem artykuł ale na innych portalach były podane błędne informacje i to mnie trochę zmyliło

0

Ej a jak to jest z pólfinałem w tej edycji, będzie losowanie czy drabinka?

3

Kupuj revolution

2

No typowy luty, w tym okresie zawsze jest zadyszka, ale nie ma co panikować, po to mieliśmy taką przewagę w lidze. Mecz z Chelsea będzie zupełnie inny bo oni nie będą raczej bronić się całym zespołem szczególnie ze grają u siebie, więcej wiary!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?