3

Piękne są te reakcje na akcje Messiego :D


0

@LukaszFan Przez 30 minut raz dobrze przyjął i podał raz do tyłu. Gavi się od niego niczym nie różnił ostatnio na skrzydle XD
Rashford to jest przy nim profesor futbolu..

1

70 milionów za tego Kondo Gordona..
To musi być wałek bo to nie jest zabawne :D

0

W 2 połowie Messi zrobił takie 3, 4 rajdy jak za dawnych lat i dostał porządne kosy kurde tyle pojedynków nie wiem z czego on jest zrobiony..

0

Jakby wszedł ten wolny albo karny..
Na rozkładzie Jordania? Dublet asysta i do bazy :D

1

Jakby trafił tego wolnego chyba wyrzucam laptopa przez okno XD
Popierdolo** chłop!!! :D

4

Jordi Alba asysta :D
Kurde Leo trochę ,,nieobecny" dzisiaj oby wszystko dobrze było z ojcem i jeszcze jedną prosimy!!

5

Niezły ruch by był lewe i prawe skrzydło obstawione na lata brakuje tylko 9.. Jest taki jeden Polak bez klubu może Wojtek Szczęsny by do niego zadzwonił :D

0

Messi Messi Messi co oni by bez niego zrobili :D
Wiadomo że problemy zdrowotne z tatem dokładnie tego nie śledziłem, mi się wydaje że głównie od tego będzie zależało czy Argentyna obroni tytuł.
Ale chciałem coś napisać o trenerze, kurde że gościu ma takie wielkie problemy z głową.. Dla mnie moment reakcji po karnych z Francją łzy same napływają do oczu ale faktycznie gościu zachowuje się mega dziwnie. Niesamowite jak taki stres wpływa także na trenera..

2

Po tej 1 powtórce wydaje się że wałek :D

0

Najpiękniejszy najładniej opalony może jakieś rozegranie albo drybling albo może strzał z dystansu :D

0

Dobra można iść spać na 10 minut :D

1

Łysy dawaj karnego!!

1

Kurdee co wyciągnął..

0

Jest zajebiście i tyle :D

3

Mimo wszystko troszkę więcej się spodziewałem od Argentyny :D
Lautaro znowu nie dojeżdża ten z lewej nie ogarnia, pomoc przekozacka ale te piły szybko chodzą no i obrona taka se. Wszystko znowu zależne od Messiego to trochę martwi.

0

Ciekawe że cała gra Argentyny jest oparta na Messim ciekawe ile tak pociągną.. Myślałem że Messi raczej z boku będzie sobie gdzieś tam pykał a wszystko dalej jest pod niego :D

18

Opłacało się budzik nastawić i umrzeć w pracy później :D
Leooooooooooooo! :D

8

Kunde z takiego potwora fizycznego dzika wóz z węglem ale to jest zjazd.. Widać jak ten rabjot też nie domaga na tle Senegalczyków :D

0

@Lisek Czyli wymiana 1:1 za Gorgonia który jest wielką niewiadomą.. Muszą rzucić więcej bo Raphinia jeśli ominie kontuzje pogra jeszcze 2 3 sezony na kosmicznym poziomie.

0

Dobry meczyk, Senegal piekielnie mocny fizycznie jak pająki na tym boisku i nawet Borek tak nie pierdo** chociaż już widzę jak Mekambe słucha Edit Piaf XDDDD

2

Trio Gavi- Obelazabalb- Ferran ale to będzie hulać :D

3

W sumie dla nas dobrze 3 mecze i szykować się do ligi XD

0

Brazylia- kilka indywidualności z przodu brak obrony
Niemcy- dosyć mocny środek ale reszta średnia
Hiszpania- dzban trener
Zostaje chyba Francja Argentyna Portugalia bo reszta narazie nie pokazuje nic specjalnego.

0

Niesamowite jak można być takim ograniczonym sabotażystą :D
Przecież każdy z nas by to lepiej ułożył co ten chłop wymyślił XD
Ojejajazabl wóz z węglem byle go nie kupili już Rekin jest lepszy.. Rodri do realu!!!

2

Gavi skrzydłowy WTF XD

2

Nie wiem co ten baran powystawiał..
Jak można w dzisiejszej piłce grać bez skrzydeł???
25 minut meczu taktyka poklepać do Rekina na prawo a Ty wrzucaj przy pierwszym kontakcie na pałę XD

1

Brylantowy Musiala, borek tam dobrze kurakao pociągnął w przerwie :D

0

W europie nie ma już słabych drużyn mówi to panu coś? :D

3

Andaluzzija ale ten Borek pieprzy głupoty :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?