jedrek7000
Dołączył/a: styczeń 2015
Ziębice
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Piękne są te reakcje na akcje Messiego :D
0
@LukaszFan Przez 30 minut raz dobrze przyjął i podał raz do tyłu. Gavi się od niego niczym nie różnił ostatnio na skrzydle XD
Rashford to jest przy nim profesor futbolu..
1
70 milionów za tego Kondo Gordona..
To musi być wałek bo to nie jest zabawne :D
0
W 2 połowie Messi zrobił takie 3, 4 rajdy jak za dawnych lat i dostał porządne kosy kurde tyle pojedynków nie wiem z czego on jest zrobiony..
0
Jakby wszedł ten wolny albo karny..
Na rozkładzie Jordania? Dublet asysta i do bazy :D
1
Jakby trafił tego wolnego chyba wyrzucam laptopa przez okno XD
Popierdolo** chłop!!! :D
4
Jordi Alba asysta :D
Kurde Leo trochę ,,nieobecny" dzisiaj oby wszystko dobrze było z ojcem i jeszcze jedną prosimy!!
5
Niezły ruch by był lewe i prawe skrzydło obstawione na lata brakuje tylko 9.. Jest taki jeden Polak bez klubu może Wojtek Szczęsny by do niego zadzwonił :D
0
Messi Messi Messi co oni by bez niego zrobili :D
Wiadomo że problemy zdrowotne z tatem dokładnie tego nie śledziłem, mi się wydaje że głównie od tego będzie zależało czy Argentyna obroni tytuł.
Ale chciałem coś napisać o trenerze, kurde że gościu ma takie wielkie problemy z głową.. Dla mnie moment reakcji po karnych z Francją łzy same napływają do oczu ale faktycznie gościu zachowuje się mega dziwnie. Niesamowite jak taki stres wpływa także na trenera..
2
Po tej 1 powtórce wydaje się że wałek :D
0
Najpiękniejszy najładniej opalony może jakieś rozegranie albo drybling albo może strzał z dystansu :D
0
Dobra można iść spać na 10 minut :D
1
Łysy dawaj karnego!!
1
Kurdee co wyciągnął..
0
Jest zajebiście i tyle :D
3
Mimo wszystko troszkę więcej się spodziewałem od Argentyny :D
Lautaro znowu nie dojeżdża ten z lewej nie ogarnia, pomoc przekozacka ale te piły szybko chodzą no i obrona taka se. Wszystko znowu zależne od Messiego to trochę martwi.
0
Ciekawe że cała gra Argentyny jest oparta na Messim ciekawe ile tak pociągną.. Myślałem że Messi raczej z boku będzie sobie gdzieś tam pykał a wszystko dalej jest pod niego :D
18
Opłacało się budzik nastawić i umrzeć w pracy później :D
Leooooooooooooo! :D
8
Kunde z takiego potwora fizycznego dzika wóz z węglem ale to jest zjazd.. Widać jak ten rabjot też nie domaga na tle Senegalczyków :D
0
@Lisek Czyli wymiana 1:1 za Gorgonia który jest wielką niewiadomą.. Muszą rzucić więcej bo Raphinia jeśli ominie kontuzje pogra jeszcze 2 3 sezony na kosmicznym poziomie.
0
Dobry meczyk, Senegal piekielnie mocny fizycznie jak pająki na tym boisku i nawet Borek tak nie pierdo** chociaż już widzę jak Mekambe słucha Edit Piaf XDDDD
2
Trio Gavi- Obelazabalb- Ferran ale to będzie hulać :D
3
W sumie dla nas dobrze 3 mecze i szykować się do ligi XD
0
Brazylia- kilka indywidualności z przodu brak obrony
Niemcy- dosyć mocny środek ale reszta średnia
Hiszpania- dzban trener
Zostaje chyba Francja Argentyna Portugalia bo reszta narazie nie pokazuje nic specjalnego.
0
Niesamowite jak można być takim ograniczonym sabotażystą :D
Przecież każdy z nas by to lepiej ułożył co ten chłop wymyślił XD
Ojejajazabl wóz z węglem byle go nie kupili już Rekin jest lepszy.. Rodri do realu!!!
2
Gavi skrzydłowy WTF XD
2
Nie wiem co ten baran powystawiał..
Jak można w dzisiejszej piłce grać bez skrzydeł???
25 minut meczu taktyka poklepać do Rekina na prawo a Ty wrzucaj przy pierwszym kontakcie na pałę XD
1
Brylantowy Musiala, borek tam dobrze kurakao pociągnął w przerwie :D
0
W europie nie ma już słabych drużyn mówi to panu coś? :D
3
Andaluzzija ale ten Borek pieprzy głupoty :D