jedrek7000
Dołączył/a: styczeń 2015
Ziębice
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie wiecie czy strumyk już płynie z wolna? :D
15
- bardzo fajnie że tyle zmian, kalendarz mamy masakryczny
- szkoda że Lewy nie strzelił
- szacun dla Cazorli ale spadajcie z tej ligi
- sędziowie najlepiej do rozwiązania
- Eric na dwóch pozycjach dzisiaj top występ
3
- 3 minuty 5 fauli w tym przynajmniej 2 na kartkę
- pierwszy nasz faul żółta XD
- 2 MINUTY doliczone jak kurw* jak???????
- Garcia narazie najlepszy
- mnóstwo niedokładności ten z gwizdkiem psuje całe widowisko
Ten ślepy sędzia i żółta dla bramkarza od nich to chyba podsumowanie tych pajaców z gwizdkami..
11
Co za frajer to sędziuje skąd oni ich biorą..
2
real może faulować we własnym polu karnym i zagrywać ręką nieźle :D
0
Strasznie gramy bez tempa podań akcji sami sobie strzelamy trochę jakbym real oglądał :D
Rozumiem że jest zimno i murawa bardziej pod sadzenie ziemniaków ale to trzeba wygrać..
3
Czibo Kurtua 29 meczów przeciwko Barcelonie, 57 bramek puszczonych? :D
1
Patrzę na tego sędziego i pamiętam że to dzban :D
Ciekawe jak nam pójdzie..
0
Podczas operacji w Wenezueli siły amerykańskie miały użyć potężnej broni, która pozwoliła im szybko poradzić sobie z żołnierzami ochraniającymi Nicolasa Maduro. Jeden z wojskowych opowiedział o wystrzale fali, która powaliła go na ziemię, uniemożliwiła poruszanie i doprowadziła do krwotoku i uczucia w głowie "jakby eksplodowała od środka". Doniesienia te zostały pośrednio potwierdzone przez Biały Dom. Możliwe zatem, że Amerykanie skorzystali z uderzenia mikrofalami.
Tą technologię podobno testowali w 2017 roku ciekawe o czym jeszcze nie wiemy..
8
Po ludzku szkoda trochę Alonso. Nigdy nie był jakimś prymitywem nawet na boisku dostał pół roku i nara, 3 rzeczy się na to złożyły:
1. Zejście Viniego w poprzednim klasyku zamiast dostać lepę to zarząd stanął po stronie Viniego dlaczego??
2. Zawodnicy nie pasujący do systemu jaki preferuje Alonso szybkie skrzydła przede wszystkim wahadła i mocna 9.
3. Gwiazdeczki, jeśli faktycznie Mekambe odwalił takie bydło i Alonso sam zrezygnował to wychodzi z tego z klasą pieprzon* gwiazdeczki
Ale im się posypało świetne info dla nas niech Mekambe z Vinim tam dalej dymią :D Ciekawe po kogo ruszą.. Klop i Zidane?
10
Ale co Raphinia wyciągnął przy bramce na 2:2 dobry świr :D
Trzeba jakoś spać, mam kilku madryciaków w pracy, będzie spieprzyliście nam poniedziałek :D
1
Pielgrzym XD
Fajnie że się staramy podobnie było z Ter Stegenem ale już bym wolał żeby np Gavi podnosił dzisiaj puchar..
2
Podobno real nie zrobił nam szpaleru bo Mekambe ich ściągnął na bok XD
Coś się w sumie zagotował przy rozdaniu medalów :D
0
@mekston Athletic dostał chyba 2 miliony, my 8? Nie pamiętam dokładnie :D
12
Gaviątko wracaj byku byś tu zrobił dzisiaj porządek :D
1
Poyebana końcówka sami sobie robimy pod górkę..
Kunde mógł pchnąć Viniego dwa razy na 40 metrze nawet bez kartki, gol z dupy, real nie może 5 podań wymienić a jest 2:2 weźmy się kurw* za jaja!!!
0
Vamooos musimy wygrać!! :D
Lewy dublet i zostaje z nami na przyszły sezon :)
6
Lewy na niesamowitym luzie w wywiadzie jakby siedział z kolegą i rozmawiał.
Fajny zwykły chłop dużo prywatnych rzeczy, niech jeszcze pogra sezon bo za naszego życia Polaka w Barcelonie raczej nie zobaczymy..
1
@TR3YWAY Zwyczajna baba tylko porobiona no i porobione z banią :D
https://v.wpimg.pl/ZDVmZDE4dSU3Dyx3ak94MHRXeC0sFnZmI09gZmoDYnAuQjwtKVEoISYCdCM3QSolIR10NCkbOzQ_Qix1alAzNyYBOz1qUTcmMwl1dCdXOSdiDjtpdgBpfHtZaichGWInZF53cHNXYiBjCz51fQJvZis
0
@urbipl Myślałem że on kiepa odpali na początku :D
0
- Siostra Messiego miała wypadek. Po utracie przytomności straciła panowanie nad samochodem uderzyła w ścianę. Złamane dwa kręgi, pięta, nadgarstek liczne oparzenia ciała. Miała mieć ślub w styczniu ale wraca do Rosario na rehabilitację.
- Rymanowskiemu wyrzucony z polsatu. Zemsta Donalda?
- dzisiaj roast Stanowskiego
- to co odwalił Muran ta blondi i Dalton to jest masakra :O Naćpać chorych psychicznie ludzi XD
2
2 setki w minutę masakra..
Tam ktoś chyba nawalił do tej muszli dzisiaj że taka murwa :D
0
@Gacu95 Ja mam odwrotnie. Wykupiony polsat i dodatkowo eleven i canal i nic nie mogę znaleźć..
0
@Cyzix Noo od 1 chyna nawet 6. Czyli dodatkowo płatne ok :D
0
@Cyzix Mam polsat, doatkowo wykupione eleveny i canal plus i właśnie nie mogę tego znaleźć :D
0
Na jakim kanale na polsacie leci ksw?
Czy trzeba dodatkowo płacić?
0
Argentyno co Ty robisz!!!
Dzisiaj w nocy chyba, Atlas ma przelecieć najbliżej ziemi coś więcej informacji? :D
0
Przy drugiej powtórce miałem wrażenie że nawet ten z realu odbił ręką :D
Beka ogólnie :D
2
Dzisiaj tylko za późnych zmian się można przyczepić, +3 :D
MVP Raphinia lub Pedri :D
- 7 w Madrycie ale mroźnie :D
1
- 3 minuty doliczone XD
- bez sensu Raphinia na 10 z Ajntrachtem też to nie grało
- dawaj Lewego, Ferran wylosował dzisiaj dramat
- Ferminator też musi wejść