0

@Stinger_ Albo być takim Stingerem skoro zagrałem zajebisty sezon to może pora renegocjować kontrakt skoro chcę odjeść? Dajcie mi coś fajnego jeszcze a za rok polecę sobie dorobić na emeryturkę piłkarską albo polecę teraz ale żeby klub miał parę milionów na frytki.
laporta jest tak samo zajebisty jak ty kolego :D

0

@Transu96 No o to że nadawałbyś się do pzpn aktualnie ze swoim myśleniem :)

0

@FiscaelBarca Nie widzisz ile araby płacą za zawodników? Głupie 10 baniek gdzie chłop był TOP 3 ŚO w poprzednim sezonie..

0

@Pnog37 Laporta żre szynkę godzinę temu i wali wino dzwoni do niego Inigo no odchodzę, nara Inigo fajnie było. Nie ma żadnych negocjacji z żadnych ze stron tak samo z arabami?

0

@Transu96 No bardzo mądry jesteś :D
Jak się zwalniasz z pracy nie rozmawiasz z szefem? Masz okres wypowiedzenia?
Chłop odchodzi a za ile a gdzie a po co na ile? Sam się kurw* zwolnił i nara frajery :D Myślisz że po co Flik tam siedział pół dnia dzisiaj? Czytam Twoje wypociny niczym słowa Tuska :D

2

@Stinger_ Tak nikt z klubu nie ma z nim kontaktu sam sobie wszystko wynegocjował XDDD
To jest chyba oczywiste że Lewy też odejdzie za rok bo to są wiekowi zawodnicy ale trzeba ogarnąć za nich zastępstwo i trochę kasy zarobić?

1

@Lionel_Messi10 Szkoda że nie do Messiego już by niezła paka była..

0

Messi zagra dzisiaj w nocy?

1

35 lat czarodziej futbolu zagrał w reprezentacji Serbii 15 razy Borek pierdol* cały czas od rzeczy..

1

Na ten moment Hans stworzył SYSTEM gdzie wymienia tylko zawodników i nic się praktycznie nie zmienia na boisku :D
Lewonożne młode chłopaki, Rash- tylko go naoliwić wurstem, mega dużo pozytywów a kontuzje są i będą przecież to jeszcze nie liga i mamy kim rotować.. Łapy precz od Casado!

0

@mekston A wiadomo coś więcej o Messim? Wróciłem z urlopu ciężko wszystko nadrobić..

0

Co to za turniej w nocy zaczyna Messi?
Tabela wygląda jak liga, De Paul już zagra?

4

Harvardzki astrofizyk ostrzega: nowa międzygwiezdna kometa może być sondą obcych – możliwy atak w listopadzie?
Loeb wskazuje na nietypową trajektorię obiektu, który przelatuje blisko Wenus, Marsa i Jowisza – jego zdaniem przypomina to manewry kontrolowane, a nie naturalny ruch komety. W artykule odnosi się również do tzw. „hipotezy Ciemnego Lasu”, która zakłada, że cywilizacje we Wszechświecie mogą być celowo niewidoczne, by nie zostać zniszczone przez innych.
Leci nowa Omułamuła ciekawe :D

0

Dziewczyny lubią brąz :D

0

@Filipem No tak zapomniałem o Balde, ten azjata też ciekawy myślałem że to Gerard Martin tam tak lata w środku :D

12

- jak na ten etap nawet spoko pressing
- wszyscy jakby schudli chyba tylko Kounde taki doyebany :D
- mamy potężną pomoc i kombinacje jakie możemy grać dzisiaj Pedri Gavi Casado na +
- nowy bramkarzyk będzie kozakiem, ustawienie wyjście do piłki gra nogami mega
- Yamal zjedz snikersa, nowy Rooney bardzo fajnie chodzi będzie dobry zmiennik
- Rash kontuzja? Kilka fajnych zagrań ale będzie latać na kontry
Ogólnie fajnie to wszystko wygląda na to w jakiej sytuacji finansowej stadionowej itp jesteśmy :D

1

Ale się nasze nakręciły, w weekend o medale zajebiści* piękne panie! :D
W sobotę z Włoszkami?

7

Messi dabul dabul opłacało się nie spać :D

8

Busi kozacka piła Messi dokłada gola do dwóch asyst :D

3

Chore piły rzuca Leo :D
Druga asysta chyba też będzie zaliczona?

2

Messi jaka asysta :O

2

Po uj pisać że mecz jest o 1.30 jak zawsze zaczyna się chyba 15 minut później?
Ledwo wyczekałem ciekawe co Messi zagra :D Forsberg, Czupo Moting coś tam mają w napadzie :D

1

@Lucyffffer1922 Po jaką cholerę Ty się cofasz do takich lat XD
Dzisiejsze panienki by z tymi chłopami nie miały szans.
2 bomba weszła pięknie ale dziwne że chłop wstaje, sędzia kończy walkę a ten wyjeban* idzie sobie między nimi zero reakcji o to mi chodziło :D

0

0 reakcji Duboisa po przerwaniu walki ale tu śmierdzi wałkiem żeby doszło do 3 walki :D

0

Usyk zdecydowanie szybszy po 3 rundach jak nie będzie szedł do zwarcia to wygra.

0

Na dystans Usyk może zmęczyć Bambo.. Ale jak przychodzi do zwarcia różnica ciosu jest potężna :D Usyk jakby szybszy niż ostatnio.

2

@Lionel_Messi10 Galaxy na ostatnim miejscu? Myślę że Leo może dzisiaj odpalić..

1

Ale rozpierd** walka wieczoru dla mnie :D

1

Ja pierdolll ale ta Czyżewska to maszyna :O
Totalny rozpierdziel co zrobiła szacun!!!

1

@tomek8756 Ooo to już za mocne :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?