jedrek7000
Dołączył/a: styczeń 2015
Ziębice
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ale rozpierd** walka wieczoru dla mnie :D
1
Ja pierdolll ale ta Czyżewska to maszyna :O
Totalny rozpierdziel co zrobiła szacun!!!
1
@tomek8756 Ooo to już za mocne :D
1
Skoro Vinicjus nie chce podpisać kontraktu, laporta ma problem z lewym skrzydłem to wiecie.. XDDD
3
@Lionel_Messi10 W końcu ktoś mega wartościowy który pomoże Messiemu ciągnąć ten wózek.. Przydałby się jeszcze jakiś wariacik z przodu, szkoda Di Marii Neymara czy Modricia ale może kogoś jeszcze ściągną :D
6
5 matches 10 goals 4 assists 5 man of the match, skrót z dzisiejszego meczu:
2
Oglądamy chyba jeden z ostatnich prajmów Messiego..
Ostatnie 4 ligowe mecze 8 goli i chyba 4 asysty + dobre występy na pseudo turnieju.
Myślę że będzie chciał wycisnąć maxa na kolejnym mundialu i powoli zacznie schodzić ze sceny :/ Oby go omijały kontuzje, kosmiczna forma ostatnio :D
7
@Roobo Ja pierrr jakie złoto hahahahahahhahaha
9
Nie wiem czy było ale Strumyk znowu płynie z wolna :D
1
Alonso tylko do przed sezonu :D
0
Masz 28 lat żona trójka dzieci miliony na koncie grasz w jednym z najlepszych klubów na świecie ostatnie tygodnie pasmo sukcesów liga, liga narodów, wesele cyk i Cię nie ma..
Ja rozkminiłem z innej strony, wiadomo szok smutek myśli co ta żona dzieci cały piłkarski świat itp. Ale później jest rozkmina po co to wszystko po co żyjemy czy będziesz dobrym ,złym, mordercą, gwałcicielem, papieżem czy zwykłym człowiekiem i tak w każdym momencie życie może Cię wylogować. Dziwne to wszystko po co na co dlaczego. Jak mówił Nikoś tak wiele pytań a tak mało odpowiedzi..
Ale da się słyszeć też głosy z drugiej strony może dobry piłkarz ale kierowca słaby, debil jechał 300 km dobrze że nikogo więcej nie zabił bo obok mogła jechać rodzina autem a to wypadek jak setki innych codziennie tylko znana osoba.
Porąbane to wszystko ale warto stanąć i się chwile zastanowić przy takiej tragedii nawet nad swoim życiem :)
1
@marcin62 Podobny Rambo był chyba w tamtym roku już nie pamiętam :D
2
Nowy sondaż IBRiS dla Onetu:
Pis: 30,5 % (-1,7%)
PO: 25,8 % (-7,6%)
Konfederacja: 16,8 % (- 0,3%)
Lewica 6,1 % (+1, 1%)
Konfederacja korony polskiej 5,1 %
Polska 2050 Hołowni 4,9 %
Psl 4,0 %
Partia razem 3,9 %
0
Znacie jakąś stronę/kanał z podobnymi żartami z Radia zet? Potrzebowałbym zrobić listę takich czarnych kawałów :D
0
Messi miałby nie wiem Di Marię i Modricia jeszcze by wygrali ten turniej :D
8
40-LETNI SANTI CAZORLA POMAGA WRÓCIĆ REAL OVIEDO DO LA LIGA PO 24 LATACH!
Cazorla strzela decydujące gole w półfinale i finale baraży, prowadząc Real Oviedo do pierwszego od 2001 roku awansu do La Ligi – po 24 latach klub z Asturii znów zagra w hiszpańskiej elicie!
10 lat temu lekarze mówili mu, że nie będzie mógł nawet chodzić. Przeszedł przeszczep tkanek z ręki do łydki, by ratować karierę. Mówili mu: „Jeśli kiedyś będziesz mógł spacerować z synem – to już będzie sukces”. On odpowiedział: „Chcę wrócić na boisko” – mimo ośmiu operacji i niemal całkowitej utraty ścięgna Achillesa. Do rodzinnego Oviedo wrócił z własnej woli, gotów grać za darmo – zgodnie z przepisami Segunda División musiał jednak pobierać minimalną pensję. Cały procent ze sprzedaży jego koszulek przekazał na rozwój akademii. „Noszenie tej koszulki to wystarczające wynagrodzenie” – powiedział dyrektorowi sportowemu, zanim ten zdążył przedstawić warunki kontraktu. Odrzucił wszystkie bonusy i prawa do wizerunku. Już w 2012 pomógł ratować Real Oviedo przed upadkiem, inwestując własne pieniądze w akcje klubu i apelując do innych byłych piłkarzy oraz fanów o wsparcie. Wtedy uratował klub przed zniknięciem – dziś przywrócił go do elity.
Ktoś w komentarzu napisał że można się śmiać ale ten facet powinien dostać złotą piłkę albo chociaż zostać wyróżnionym jakąś nagrodą, materiał na film :D
1
@Luciano99 Remont stadionu by się zwrócił z samych koszulek, Messi zagrałby gorzej od Olmo? Z jakimiś słabszymi drużynami czy średniakami pokroju Porto.
1
Pierdolo** MISTRZ ŚWIATA Vamoooooooos!!
laporta musi go wypożyczyć na te kilka miesięcy + nowy stadion to by był kosmos..
1
W 20 minut Messi mógł mieć 3 asysty na tle Porto nieźle :D
1
Ciekawe jak amigosy wypadną na tle Porto, Messi w 1 ahhhh :D
1
@wyrek A coś więcej? Neutrina czyli?
0
Tajemnicze sygnały znad Antarktydy. Krążący wysoko nad Antarktydą wykrywacz promieniowania kosmicznego zarejestrował nietypowe sygnały, które wykraczają poza nasze obecne rozumienie fizyki cząstek.
Mnóstwo artykułów się o tym wczoraj ukazało, ktoś zgłębiał temat?
1
Może teraz Finlandia awansuje w rankingu, okolice 70 miejsca :D
0
Za 6 minut będą grać zegar zatrzymany na 72 minucie meczu :D
2
Ależ KAPITAN Betoniarek ma gazicho pięknie to wyczyścił :D
3
Co to za baran z Borkiem komentuje?
On chyba jakiś inny mecz ogląda XD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Lewy nie gra w pierwszym wow :D
7
Chyba nigdy nie widziałem tak wkurwione** Ćwiąkały :D
2
Oglądam 1 mecz tego Hujsena, ciekawy gościu parę razy wprowadził się tak jak De Ligt w Ajxie czy jak 100 lat temu Kuman. Bardzo dobre długie piłki na Nico wysoki będą z nim problemy..