jedrek7000
Dołączył/a: styczeń 2015
Ziębice
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Nie wiem jakim cudem Inter wygrał ten mecz ale to mecz za 6 punktów :D
Miało być tyle gwiazd a tam praktycznie nie ma kto grać, Masche z tą taktyką nadawałby się do Atletico :D
5
Skrót z eleven :D
1
Mecz na wagę mistrzostwa teraz liczyć na Ernesto Valverde :D
Raphinia kolejne staty do kanadyjki złota piłka coraz bliżej :D
Piekielnie będzie wygrać wszystko w tym sezonie chory terminarz.
1
@Mankind Czyli kraj totalnych debilów :D
55 % zgarnia popis a jego przystawki z 10 %
Chyba cudownie żyje się w Polsce przez ostatnie 20 lat :D
0
@Rastafarnianin To jakiś upośledzony chyba robił te zakupy :D
Wczoraj wróciłem z haj hi i przed chwilą byłem u nas w netto. Właśnie z grubsza przeleciałem po cenach: przykładowo flaszka jim bima kosztuje po normalnej cenie 12 euro w promce złapiesz za 10 u nas chyba za 65 zł. Duża milka u nas 16 czy 18 tam się dostanie za 3 euro. Paczka takich małych knopersów 20 sztuk 15 zł tam kupiłem za 2,20.
1
Karma wraca :))))))
5
Co ten psychopata musi jeszcze zrobić żeby wylecieć?
0
Vini dzisiaj w roli domestosa, pięknie czyszczony :D
0
@MaziFCB Za to ma 3 LS na boisku :D
0
Ten film motywujący przed meczem to chyba zwiastun dokumentu o Vinicjusie puścili :D
2
Ten niemiecki wysoki blondyn o niebieskich oczach chyba dyscypliny dzisiaj pomylił XD
1
- Totalny zjazd fizyczny całej drużyny..
- Sępienie z przodu jakiś żart, szczególnie Raphinia
- Za chwilę Araujo będzie miał problemy mięśniowe i wyleci na kilka spotkań sprzedać za 60 baniek.
Ciężkie mecze się szykują przecież my jedziemy co 3 dni już nie wiem ile czasu. Celta u nas, real ma Bilbao :D
Ale mniejsza o to mamy PÓŁFINAŁ :D
0
- Yamal tragedia zajechany, może Raphinia na prawą a na lewą Fati
- Lewy strasznie zjeba* to podanie + mega na niego gwiżdżą
- czy nie powinniśmy mieć karnego przy tej okazji z rożnym
- Szczęsny bez kartki nie wiem czy potrzebnie się wgl w niego władował..
- Gavi najlepszy na boisku
Za dużo pierdolen** za mało grania w piłkę, Raphinia macha łapami Lewy to samo Yamal nie może nawet przyjąć piłki Fermin nie ma z kim pograć.. Brak lidera w defensywie Kunde też już ledwo dycha cały czas łamie linię, Araujo wyjazd. Ale w BVB też widać zmęczenie :)
1
@RoberDzik Hołownia chyba, Braun takie soczyste aha :D
3
Zaglądać do majtek, jakie tu są strzały :D
1
Prezydent Hu, Hołownia- jestem prezydentem troski XD
3
Lekarz dzwoni do pacjenta XDDDD
8
Żona Ciułały lata właśnie w bitwie o Anglię XDDD
0
Walduś, Rudy pojawiają się nowi stendaperzy :D
2
Jeszcze tylko brakuje żeby Alaves im urwało punkty :)
1
Anczelott aż sobie szluga odpalił :D
0
Tuman nic więcej nie można napisać..
1
Nie wiem jakim cudem wczoraj udało się zgarnąć 3 punkty ale szacun dla drużyny, widać zmęczenie coraz więcej kontuzji problemów a oni wciąż niepokonani :D
Jeśli real straci dzisiaj punkty zostaje 7 kolejek do końca sezonu w tym bezpośredni mecz, za tydzień mamy Celtę u siebie oni Bilbao może być cudownie :D
0
Joanna na prezydenta! :D
1
Maciek przebija nawet Maćka z klanu :D
16
Kaczyński boi się gejów i rodeo XDDDDDDDDDDD
1
Zastanawiam się nad Maćkiem i panią Senyszyn :D
4
Zjazd cyrkowców :D
0
Ja pierrrr Senyszyn hahahahha przebija Paczesia i Lotka serio :D
0
Świetnie wykonana robota, w rewanżu można nawet przegrać byle oszczędzić siły :D Szkoda że Fati trochę mocniej nie zagrał ale Raphinia i tak znowu chore staty może być złota piłka :D