3

Szczerze Hans powinien naszych zjeba* w przerwie. Niby pełna kontrola ale tak do końca nie jest.. Przy samej finalizacji akcji każdy chce ,,zabłysnąć" za bardzo indywidualnie..

2

- 2 debili z mikrofonem jak można powiedzieć uff bardzo dobrze że nie ma karnego XDDDDD
- kolejny z gwizdkiem to jest +/- 8 sytuacji stykowych na korzyść realu
Jak zawsze liczą na kontry, sędziego albo jakiegoś babola. Oprócz tego że real grał parę razy na czas, Arsenalowi brakuje kogoś z przodu wyglądają dużo lepiej ale wiadomo że jak real gra to dzieją się cuda :D

2

Ja pierdol* co to za sędzia??????????

2

Raphinia najpierw zaatakował Flicka dopiero później Ter Stegena.. Ale go odkleiło :D


3

@macio_944 Też nie wiem dlaczego większość narzeka.. Teraz możemy popełnić dwa błędy, zwycięski remis :D

12

Pewnie coś sapał to tego przebierańca z gwizdkiem i Ter Stegen chciał go ogarnąć..

0

@ShawnC Wiadomo, przecież to grobowiec faraona :))

0

@BorzyKrzys Ziemia robi swoje, pewnie do 100 lat Afryka zrobi się zielona, u nas będą pustynie a takie stany czy część państw morza śródziemnego pochłonie woda :D

0

Ostatnio były dyskusje o piramidach i że niby coś pod nimi jest.
Jak dotąd chyba najlepszy filmik od HardcoreTeaching według mnie obok Smartgasm najlepsze łeb w Polsce odnośnie ufo itp:


0

Nie wiem czemu Raphinia nie przeszedł na stronę Yamala a ten do bazy.. Chyba jeden z najsłabszych meczów w Barcelonie musi odpocząć.

2

Pięknie ta kurw* sędziowska poprowadziła końcówkę :))
Zjadłby moje jaja..

0

Lewy zagubiony jak Vinicjus z Valencią :D
Nie wiem czy on coś miał oprócz jednego faulu :D

0

ALE JAZDA!!
- kosmiczne tempo
- Yamal błędne decyzje inaczej byśmy wysoko prowadzili
- Antony jaki gaz :O
- Lewy niewidoczny
- Araujo hmm surowy, może Wojtek mógł zrobić więcej
- Bartra ma 34 lata :O
Chyba Raphinia będzie musiał wejść, pewnie Fermin jeszcze pogra. Trochę to przypomina 1 mecz w Copa z Atletico kosmiczny poziom szkoda że Betis w takim gazie z nami gra..

1

Mekambe czy Vini złota piłka bo już się pogubiłem :D

2

Ależ się cieszę :D Walencjooooooooooooo!!!


1

@Nightraider Na przyszłe wybory Konfederacja będzie na równi z po/pisem. Mnóstwo młodych jest na tych wiecach którzy zyskają prawa wyborcze tymczasem seniorzy umierają więc pis dużo straci.

2

@agaFCB Przypadkowo mi się wyświetliło na fejsie, może o to chodzi :D
https://www.facebook.com/watch/?v=1473717790264673

1

Alabie się reale pojebał* :D
No to czekamy na karniaczka XD

0

Mamy to kura!!!!!!!!!!!
Ebać sędziów i real vadryt :)

20

@RobsonPL To nie czytaj jak Ci nie pasuje XD

3

- powinniśmy spokojnie prowadzić 3:0 4:0
- wszystkie sporne decyzje na korzyść Girony
- ukradziony karny
Rzygać się chce na tych pajaców z gwizdkami.. Pewnie Raphinia wskoczy za Yamala w 2 połowie fajnie że są rotacje ale musimy coś jeszcze wbić żeby był spokój.

0

@Lionel_Messi10 4? 5? Mecz pod rząd doliczając reprezentację gdzie się wydawało że normalne przepracował okres przygotowawczy kurde nie wiem co się dzieje..

2

Dajcie znać czy Messi gra w pierwszym :D

26

Jak można tak wydrukować mecz..

1

Centralnie w piłkę ja pierdol* chyba muszę to wyłączyć..

2

@Lionel_Messi10 Ogólnie Messiego męczą mięśniówki? Też zaczekam na mecz :)

1

@JimMorrisonFCB https://www.facebook.com/share/p/1BLNgo92Ba/
To ten link który czytałem mega ciekawa teoria :D

2

@JimMorrisonFCB Pełno tego teraz w necie skopiowałem pierwszy lepszy link :D

4

Ciekawa sprawa z piramidami w Egipcie.
Od kilku tygodni krążą plotki że znaleziono pod piramidami konstrukcje na około 300 metrów w dół, niektórzy twierdzą że nawet podziemne miasto do 800 metrów w dół.
https://historia.interia.pl/aktualnosci/news-ukryte-miasto-pod-piramidami-w-gizie-naukowcy-poruszeni-teor,nId,7937393

Wczoraj czytałem ciekawy opis eksperymentu Tesli i jego wież które podobno wywołały trzęsienia ziemi i wybiły ileś tysięcy szyb w domach. Były skonstruowane podobnie jak piramidy i pod spodem płynęły rzeki. Wiadomo że takie wieże chciał postawić na całym świecie wtedy nie byłoby żadnych wojen. Gdyby to była prawda to, co mamy w Gizie mogłoby doprowadzić do całkowitego resetu ziemi, wywołać praktycznie każdy kataklizm od powodzi trzęsień wystarczyłoby to tylko uruchomić :D Strzał energii w głąb ziemii i nas nie ma. Bo raczej nie sądzę że piramidy to była stacja paliw dla statków kosmicznych czy coś w rodzaju teleportu.. Mega irytuje że poprostu nie można tam wejść i zrobić badań to samo co w Watykanie pewna grupa trzyma władzę i niczego się nie dowiemy.

0

@Hajny Powtórzony karny i kontuzja Olmo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?