jedrek7000
Dołączył/a: styczeń 2015
Ziębice
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Gramy chorą piłkę dzisiaj :O
Za Pepa czegoś takiego nie widziałem..
1
@kubix05 Od marca nowe odcinki awantury o kasę :D
0
Bardzo słaba połowa z naszej strony, Yamal ciągle bez formy musi wejść Olmo.
0
Jasper na bramce może być ciężko..
0
Głupie pytanie ale Fermin może już dzisiaj normalnie zagrać?
4
@Pitinho Jak zawsze czyli ile? :D
5
54 k osób na live u Mentzena :D
0
@Comentateiro Inigo by tam w życiu nie zdążył.. Oby był spalony wcześniej bo znowu ćwiąkała się spłacze :D
2
- ZAJEBIST* mecz, tempo szybkość akcje
- znowu nieskuteczność
- Yamal potrzebuje snikersa od kilku spotkań
- Do bramki Rayo perfekcyjne zawody sędziego dla mnie to jest 100000 % PRAWIDŁOWY GOL
- Tek klasa dzisiaj
- Gavi do zmiany w przerwie
Ale super gra Rayo totalnie inny futbol niż takie dziady jak Getafe itp szczerze życzę im pucharów. Sędzia strasznie ich okradł w 1 połowie bo sytuacja z Cubarsim to też mogła być 11.. Nadzieja że Rayo siądzie trochę bo narazie biegają jak konie i w końcu wykorzystamy sytuacje ehh :D
14
Madrit, Madrit, Madrit hahaha! Hahahaha!
0
@Piotrek1993 Jako KOMENTATOR powinien obiektywnie komentować to co się dzieje.
3
- fak ju przynajmniej mecz zawieszenia
- pobiegali
- pokopali
- stracili punkty
- jest pięknie
Ćwiąkała to zwykły burak za tydzień nagra filmik wielki real kompletnie odklejony chłop, chorągiewka :D
0
Kartka za symulkę Afroamerykanina?
1
,,To mogło też zaboleć"
Ćwiąkała to jest wejście na żółtą kartkę. Faul Osasuny ewidentne wejście czemu nie ma kartki co to jest za baran..
2
Rzygam komentarzem Ćwiąkały od jakiegoś czasu strasznie stronniczy lizodup..
0
Szukali 4 minuty i nie znaleźli :)
1
Jeban* skurwysn* gdzie powtórka z innego ujęcia!!!!!!!!!!!!!
0
- kolejny debil sędzia jak można nie dać kartek za 3 stemple na Lewym czy Kunde
- również wydaje mi się że Sevilla paliła przy golu, wgl kreska na Araujo była gdzieś w okolicach łokcia XD
- nieskuteczność, głównie Yamala
- Ćwiąkała jakiś bardzo smutny dzisiaj :D
- ściągnąć Gaviego( to ta noga gdzie miał kontuzję)?
8
Jest po 22 więc gdzie ten pierdolony var?????
Zamknięty mecz po co takie wejścia??
2 bordowe kartki, róbmy zmiany bo to się źle skończy..
0
Zna się ktoś na wymianie walut, kursach?
Widzę że tendencja dolara w dół ale mnie interesuje euro czy może wzrosnąć w przyszłych tygodniach czy spaść?
0
Dobre zmiany dzisiaj.
Araujo taki klocek i zbyt często podaje do tyłu gdzie jest taki mini moment gdzie można przyspieszyć po ziemi do wychodzących pomocników.
Casado bardziej taki walczak czyściciel De Jong zawsze rozciąga grę.
3
GDZIE SĄ KUR** KARTKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2
- ślepy pajac na linii który nie widzi 3 metrowych spalonych
- główny który nie daje kartek za stempel chamskie faule(12 fauli)
- bramkarz który opóźniał grę 4 razy
- kontuzja Gaviego leżą 8 minut oni doliczają 6 XD
Jeban* sędziowie my gramy bardzo niedokładnie zbyt indywidualnie.. Alaves trochę lepiej wygląda kondycyjnie no nic może coś wpadnie..
1
Dzień z Mentzenem 2 i zaraz meczyk pięknie :D Berkowicz niezły agent :D
1
Jest pięknie :D
2
Paskudny komentarz dziś :D
Ćwiąkała to taki szczur gdzie się dzieje dobrze to komentuje. Barca gromi real cudowna Barca Barca Barcaaa za tydzień wtopa z jakimiś murarzami najgorsza Barcelona Real jest piękny :D
Z jednej strony czasami ma świetne materiały z drugiej taki cwany lis nie da się słuchać tego stronniczego komentarza :D
2
@Kinginiesta 30 minut 11 fauli 3 żółte kartki nieźle :D
1
@KrwawiaceoczyVEB Mam nadzieję że się utrzymają jest sentyment do Valencii porównując ich do takiego Getafe tfuuuuu. Przypomina się trochę demolka 8:1? gdzie MSN zniszczyli Valencię Neviila :D
1
- Jak Wojtek gra Barca wygrywa, co tam się znowu odwala XD
- Ćwiąkała jest ślepy? Sytuacja z Casado ewidentnie w piłkę..
- Casado odpoczął wygląda dużo lepiej
- Fermin świetny
- ROTACJE!! Kunde, Cubarsi, Raphinia, Balde, Yamal za parę dni kolejny ważny mecz z Atalantą o hajs :D
0
Ależ walka w ksw teraz :D