0

Bolków, Dolnośląskie policja zatrzymuje chłopa pod biedronką XD
Policjant postrzelił policjanta :D


0

@MeAndSwan Posłać tam czcigodnie szanownego szczęść boże kolegę Grzegorza Brauna :D

0

@jacobFCB Mistrz :D

0

Andrzeju nie denerwuj się XD

0

@VegetaPolska Coś nie za szybko? Chyba nie było żadnych nowinek o powrocie superki.. Ale znowu zobaczyć UL Jirena albo te nieznane mocarne wszechświaty.. :D

1

@michal26 Jestem za Konfederacją i merytorycznie dużo bardziej stawiam na Bosaka ale chyba faktycznie poparcie znowu nam spadnie po tej akcji :D Byle Mentzen się nie pokłócił z Bosakiem, łeb rozwalony od tej polityki w ostatnich dniach :D

12

Część wyborców Konfederacji w tym Bosak zagotowani, część uważa że zyska tym piwem u nowego elektoratu, część że to była specjalna akcja żeby lewica nie zagłosowała na Trzaska :D
Po zjazdach Toruńskich Mentzen dalej ora scenę polityczną teraz przez kilka dni będzie się mówiło o Mentzenie i jego piwie a nie o dwóch głównych kandydatach na prezydenta. Mentzen zaraz wrzuci filmik który będzie miał kilka milionów wyświetleń nieźle się chłop bawi :D

0

@RosjaninBut Kurde aż by się chciało tam browarki walić do rana :D

0

@Kapitan hawk Piłeś nie pisz :)

3

0

@Kazragore Zajeba* kawalerkę a tam niektórzy ukradli po dziesięć XDDD

9

Jak to leciało? Donald matole, twój rząd obalą kibole XD
Wkrótce aktualne :D

5

Mentzen: wybór pomiędzy dżumą a cholerą.

Głębiej się nad tym zastanowiłem bo na ten moment Nawrocki wygra. Do roku czasu koalicję szlak trafi zostaną rozpisane nowe wybory. Bez Konfederacji nikt nie będzie mógł rządzić ciekawe czy nazbierają tyle żeby połączyć się np z Braunem a nie pisem..
Jeśli wygra Trzaskowski koniec Polski wszystko pod dyktando Tuska, Niemiec i Brukseli.

Naprawdę naród Polski to totalni ... jak widzę że na terenach zalewowych Trzask w każdym rejonie zyskał ponad 30 % głosów gdzie rząd nie zrobił nic kompletnie, miesiąc temu byłem w Lądku tam nawet konary drzew nie są usunięte przy rzekach i ludzie poszli byle nie na pis XD
Jedno, dwa pokolenie musi jeszcze umrzeć aby się w tym kraju coś zmieniło, naprawdę CHORY kraj tylko czy dżuma czy cholera.. :D

1

NIESAMOWITE Mecze Barcelony w Sezonie 2025 (Polski Komentarz)


13

Ale tych flag najeba* XD
Coś pięknego totalna orka :D

3

Kisnę XDDDDDDDDDDD
Nic lepszego nie zobaczycie prezes laporta :D
https://www.facebook.com/reel/987077746745670

5

Dzisiaj jakoś inaczej słońce świeci, wietrzyk wieje, żyć się chce.. ole ole ole :D

1

@TR3YWAY Dalej się zastanawiam kim jest ten chłop, myślałem że to przebrany Vinicjus XD

4

Czujecie że Messi może wrócić na przyszły sezon?
W roli Jokera na nowym Camp Nou ja pier..

0

Ktoś mi powie o co chodziło z tym Vinicjusem który skakał przy Laporcie z naszym szalikiem? :D

1

Ależ szkoda tych paru pieprzonych minut z Interem..
Można gdybać :/ Messi Iniesta Xavi na podium złotej piłki, analogiczna sytuacja z Pedrim Yamalem i Raphinią- kolejność dowolna :)

Za 2 tygodnie Balde Lewy Kunde w pełnej dyspozycji.. PSG świetnie ustawione przez Luczo to by był kosmiczny mecz.

Szczęsny nawet jak nie przedłuży kontraktu będzie zapamiętany jako legenda Paulinho Mathieu itp. Piękna historia dwóch Polaków ale pozostaje to jedno ale, no cóż.

To co zrobił Hans to jest jakiś kosmos, TOTALNY sezon nawet kibice realu( Ci normalni) zgadzają się że graliśmy najlepiej czy najatrakcyjniej w piłkę w tym roku. Przeprowadzić parę transferów i obyśmy wrócili z tak samo dobrą grą na CAMP NOU w przyszłym sezonie :D KAMPIONES KAMPIONES OLE OLE OLE!!!!!!!!

0

@Baros1990 Fajne reakcje na bramki, sam się podobnie cieszyłem a Ty masz jakiś ból XD

3

CO ZA REMONTADA BARCY! REAKCJE NA EL CLÁSICO Z FOOTROLLEM, LACHU, XFLASHEM I ZWYKŁYM KIBICEM. Piękne reakcje na bramki :D


8

Ależ jestem wkurwion* a powinienem się cieszyć..
MVP pała z gwizdkiem :)

23

Ta kurwa z gwizdkiem chciała zabić dzisiaj futbol, CHAMPIONES CHAMPIONES OLE OLE OLE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1

Robi co może ta kurw* żółta sędziowska!!!!!!!!!!!
Nie ma faulu gramy dalej:
blob:https://www.facebook.com/78f8a49b-a27e-461b-a3c4-4e1592818de5
Nie zwalniać tempa nawalić im ile wlezie!!!

1

Zależy jak zareaguje drużyna po Interze, jeśli nie będzie widać spięcia myślę że to będzie dzisiaj huragan albo tajfun. real musi my możemy bo mamy 4 punkty więcej. Wydaje się że jako drużyna jesteśmy dużo lepsi ale real może zagrać dla Anczelottiego. Patrząc na składy, ławkę również mamy przewagę. Więcej przemawia za nami chyba że któryś z naszych obrońców dostanie wylewu albo sędzia grubo odwali :D

1

Podobno w szkółce mamy większego kozaka niż Yamal :D
Pamiętam że kiedyś fajnie ktoś opisywał młode talenty..
Fodi Diallo, 12-letni, w ubiegłym sezonie został historycznym strzelcem bramek dla kategorii U12 w Lamacji, z 97 bramkami w 30 meczach, przełamując figury obu:
Kobo 73 gole w 29 meczach.
Lamine Yamal 68 goli w 29 meczach.
Tony Fernandes 61 goli w 20 meczach.
Ansu straciło 56 goli w 29 meczach.
https://scontent-muc2-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/496757214_1135354505299745_1179618430034648570_n.jpg?_nc_cat=1&ccb=1-7&_nc_sid=127cfc&_nc_ohc=YCYQ2IoVLjkQ7kNvwHI3ZVj&_nc_oc=Adk4qxseAEfkbONjwR8ZXA2m-kmTNHqZaV4LLZNQHTkNa9AlZOSGA3f_mnesPnofnpqNkpi-MyHOBMGV4gfUNrd_&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent-muc2-1.xx&_nc_gid=Pu3LcpANlJ52H_sIS840EQ&oh=00_AfJAgtKaMiUma6p9ArTlMEUyodQwzs-CORA-ha89gs34Tg&oe=682677BA

0

Ewa Pajor strzeliła 40 bramkę w sezonie?
A najlepsza babeczka strzeliła kiedyś 41?
I chyba pozostają dwa mecze + ten w którym aktualnie gra :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?