6

- trochę jak sparing
- o dziwo mega sędziowanie
- Pedri jest kosmitą

0

@tbas To nie jest teleturniej XDDDD

5

@Comentateiro Jasnowidz?
1 pytanie już było niewygodne :)

5

45 k ludzi u Stanowskiego. Wjeżdża Mentzen ciekawe ile zrobią na live :D

3

Moim zdaniem Janek minimalnie przegrał.. Wieku się nie oszuka.

1

Dobrze że połowa zawodników BARCELONY wróci wcześniej, czytałem że w 12 dni mamy zagrać 5 spotkań?

2

Zizuzizizuza Zizuzizizuza Zizuzizizuza, napijmy się! :D

0

@Eklerek Borek to ze 3 razy dzisiaj doszedł jak udało nam się wrzucić w pole karne :D Słuchać się nie da tego pajaca..

0

@wyrek Po co?? Po jaki uj nam takie ustawienie XD

2

- poziom A klasy
- w A klasie czasami ktoś chociaż zrobi akcję skrzydłem, kurw jakąkolwiek akcję
- orgazmy Borka...........
- dlaczego wyszliśmy tak defensywnie?
- na uj nam 3 ŚO????????
- Gdzie są skrzydłowi?

Dramatycznie się to ogląda, po pijaku większość z nas by wystawiła lepszy skład.. Śmiałem się z Grosickiego ale serio on tu jest potrzebny na już :D

0

To co 2 minuty doliczy?

1

20 minut oni z połowy nie wyszli nie wiem jakim cudem dalej prowadzą jak można im kibicować gotuję się powoli :D

1

Jeszcze zróbcie artykuł co Vinicjus jadł na obiad..
Rozumiem coś po meczu ale to jest lekkie przegięcie głupia ankieta potrafi wisieć parę tygodni :)

0

Biegają kopią się niektórzy potrzebują snikersa jak belincham piękny mecz niech się tłuką 120 minut :D Szkoda że Alvarezowi nic nie wpadło, real i każda gwiazdeczka z przodu wyglądają na zajechanych ciekawe czy wpadnie karniaczek czy gol z dup* :D

1

- trening w 2 połowie może ciut za późne zmiany ale w końcu nie graliśmy w weekend.
- z palcem w dupi* przechodzimy do kolejnej rundy coś pięknego :D
- jutro niech Madryt płonie a gdzie dwóch się bije Barca musi skorzystać w weekend Vamos!!!

1

- za bardzo podlaliśmy murawę
- Balde Pedri Yamal Raphinia De Jong kosmos!!
- Olmo trochę niepotrzebny
- Lewandowski totalne nieporozumienie od miesiąca ale dzisiaj przechodzi sam siebie wstyd
- na koniec kolejny spierdolo** sędzia ewidentne 2 żółte kartki i cofa 3 za tą kosę na Balde WTF. 3 minuty doliczone? Analiza bramki Raphini to było 2 minuty nie wiem co oni tam wgl szukali, przerwa na wodę dobre 3 minuty..

To nie jest ligowy mecz z ogórkami tylko rewanż o wejście do kolejnej rundy LM dostajemy znowu pajaca przebranego za sędziego!!

0

@mekston Dlaczego Messi znowu ława?
Już chyba 3 mecz odpoczywa..

19

3 minuty to Belingam leżał na murawie..

1

Piękny gol, jeszcze Rayo nie zginęło :D

1

Taki łysy na skrzydle fajnie grał w Rayo oby miał swój dzień dzisiaj :D

1

Co za czasy żeby być kibicem Getafe, pięknie czekamy na real :D

0

Młody, Cubarsi czy jak ci tam po szlugi do nocnego :D

0

Pokazaliśmy jaja!!

2

Na flash Araujo nie ma kartki. Jeba* tego sędziego, chłop przebiega Martinezowi po nodze i w tej sytuacji jest więcej kartek dla nas XD

1

- 3 minuty po czasie, każda sporna piłka przeciwko nam pół drużyny wykartkowane XD
- Identyczna sytuacja jak z Araujo rok temu
- Raphinia strasznie psuje dziś kontry
Ależ jestem wkurwi***** ehhh.

2

PEDRI, Raphinia, Yamal, Cubarsi do bazy :)
Aleź lajtowy meczyk nam się trafił megaaaaaa!!

0

TRUMP vs ZEŁENSKI po polsku. Trampek nieźle zagotowany :D

6

Romario jeszcze ściągnijcie, bezsensowny artykuł do usunięcia..

12

@Aragorn33 Jakbyś użył trochę mózgu po co ktoś kto ma 16 % poparcia ma rozmawiać z kimś kto ma 2 %? Mentzen będzie chciał rozmawiać z Trzaskowskim albo Nawrockim ewentualnie z Hołownią bo tylko wtedy może poprawić sondaże.
Nie wiem czy ciężko jest pomyśleć zanim się coś napisze czy ludzie są tak mało inteligentni żeby wpaść na coś takiego?

0

@chlip1 Taki głupio mądry chciałeś być co za bzdury :D
Po to jest forum żeby wymienić poglądy na temat polityki sportu jedzenia filmu czy muzyki XD
Jestem zwolennikiem Konfederacji bo nie chcę w Polsce ciapatych nie chcę zielonego ładu chce sam decydować czym lecieć na wakacje a Ty mi będziesz narzucać że to jest zło?
Tak samo nie lubię ostrych potraw a ty będziesz mi narzucał że mam jeść ostre?
Usunąć ten debilny post XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?