jedrek7000
Dołączył/a: styczeń 2015
Ziębice
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
- trochę jak sparing
- o dziwo mega sędziowanie
- Pedri jest kosmitą
0
@tbas To nie jest teleturniej XDDDD
5
@Comentateiro Jasnowidz?
1 pytanie już było niewygodne :)
5
45 k ludzi u Stanowskiego. Wjeżdża Mentzen ciekawe ile zrobią na live :D
3
Moim zdaniem Janek minimalnie przegrał.. Wieku się nie oszuka.
1
Dobrze że połowa zawodników BARCELONY wróci wcześniej, czytałem że w 12 dni mamy zagrać 5 spotkań?
2
Zizuzizizuza Zizuzizizuza Zizuzizizuza, napijmy się! :D
0
@Eklerek Borek to ze 3 razy dzisiaj doszedł jak udało nam się wrzucić w pole karne :D Słuchać się nie da tego pajaca..
0
@wyrek Po co?? Po jaki uj nam takie ustawienie XD
2
- poziom A klasy
- w A klasie czasami ktoś chociaż zrobi akcję skrzydłem, kurw jakąkolwiek akcję
- orgazmy Borka...........
- dlaczego wyszliśmy tak defensywnie?
- na uj nam 3 ŚO????????
- Gdzie są skrzydłowi?
Dramatycznie się to ogląda, po pijaku większość z nas by wystawiła lepszy skład.. Śmiałem się z Grosickiego ale serio on tu jest potrzebny na już :D
0
To co 2 minuty doliczy?
1
20 minut oni z połowy nie wyszli nie wiem jakim cudem dalej prowadzą jak można im kibicować gotuję się powoli :D
1
Jeszcze zróbcie artykuł co Vinicjus jadł na obiad..
Rozumiem coś po meczu ale to jest lekkie przegięcie głupia ankieta potrafi wisieć parę tygodni :)
0
Biegają kopią się niektórzy potrzebują snikersa jak belincham piękny mecz niech się tłuką 120 minut :D Szkoda że Alvarezowi nic nie wpadło, real i każda gwiazdeczka z przodu wyglądają na zajechanych ciekawe czy wpadnie karniaczek czy gol z dup* :D
1
- trening w 2 połowie może ciut za późne zmiany ale w końcu nie graliśmy w weekend.
- z palcem w dupi* przechodzimy do kolejnej rundy coś pięknego :D
- jutro niech Madryt płonie a gdzie dwóch się bije Barca musi skorzystać w weekend Vamos!!!
1
- za bardzo podlaliśmy murawę
- Balde Pedri Yamal Raphinia De Jong kosmos!!
- Olmo trochę niepotrzebny
- Lewandowski totalne nieporozumienie od miesiąca ale dzisiaj przechodzi sam siebie wstyd
- na koniec kolejny spierdolo** sędzia ewidentne 2 żółte kartki i cofa 3 za tą kosę na Balde WTF. 3 minuty doliczone? Analiza bramki Raphini to było 2 minuty nie wiem co oni tam wgl szukali, przerwa na wodę dobre 3 minuty..
To nie jest ligowy mecz z ogórkami tylko rewanż o wejście do kolejnej rundy LM dostajemy znowu pajaca przebranego za sędziego!!
0
@mekston Dlaczego Messi znowu ława?
Już chyba 3 mecz odpoczywa..
19
3 minuty to Belingam leżał na murawie..
1
Piękny gol, jeszcze Rayo nie zginęło :D
1
Taki łysy na skrzydle fajnie grał w Rayo oby miał swój dzień dzisiaj :D
1
Co za czasy żeby być kibicem Getafe, pięknie czekamy na real :D
0
Młody, Cubarsi czy jak ci tam po szlugi do nocnego :D
0
Pokazaliśmy jaja!!
2
Na flash Araujo nie ma kartki. Jeba* tego sędziego, chłop przebiega Martinezowi po nodze i w tej sytuacji jest więcej kartek dla nas XD
1
- 3 minuty po czasie, każda sporna piłka przeciwko nam pół drużyny wykartkowane XD
- Identyczna sytuacja jak z Araujo rok temu
- Raphinia strasznie psuje dziś kontry
Ależ jestem wkurwi***** ehhh.
2
PEDRI, Raphinia, Yamal, Cubarsi do bazy :)
Aleź lajtowy meczyk nam się trafił megaaaaaa!!
0
TRUMP vs ZEŁENSKI po polsku. Trampek nieźle zagotowany :D
6
Romario jeszcze ściągnijcie, bezsensowny artykuł do usunięcia..
12
@Aragorn33 Jakbyś użył trochę mózgu po co ktoś kto ma 16 % poparcia ma rozmawiać z kimś kto ma 2 %? Mentzen będzie chciał rozmawiać z Trzaskowskim albo Nawrockim ewentualnie z Hołownią bo tylko wtedy może poprawić sondaże.
Nie wiem czy ciężko jest pomyśleć zanim się coś napisze czy ludzie są tak mało inteligentni żeby wpaść na coś takiego?
0
@chlip1 Taki głupio mądry chciałeś być co za bzdury :D
Po to jest forum żeby wymienić poglądy na temat polityki sportu jedzenia filmu czy muzyki XD
Jestem zwolennikiem Konfederacji bo nie chcę w Polsce ciapatych nie chcę zielonego ładu chce sam decydować czym lecieć na wakacje a Ty mi będziesz narzucać że to jest zło?
Tak samo nie lubię ostrych potraw a ty będziesz mi narzucał że mam jeść ostre?
Usunąć ten debilny post XD