jedrek7000
Dołączył/a: styczeń 2015
Ziębice
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
100 % karny wpuścił 2 pajaców na boisko..
0
Znowu ta parówa nie daje kartek i będzie sytuacja jak z Balde..
7
Dawaj kartkę chamie!!!
Łokciem na korpus przy kontrze to jest MMA?
0
@patryk355 Klikam raz dziennie i o co chodzi? Olx wysyła karmę do schroniska czy jak to działa? Puszczam dalej fajna akcja :D
0
Taki Messi mógłby sobie pośmigać u nas 2 miesiące teraz w lidze mistrzów i ogórkami :D
0
Ponawiam prośbę wypierdo* tego pajaca z boiska!!!!!!!!!!!!
1
@MajkiYB O czym Ty gadasz on się rozgrywa 8 sezon u nas XD On się nie nadaje do Betisu czy Valencii jest taki przeciętny XD
2
@ali3gator Ale on wgl nie biega nawet jakby miał kontuzję.. Chłop wygląda jak wrak dzisiaj.
0
- odklejony sędzia który nie widzi faulów, nie panuje nad meczem
- 238181419 spalonych
- Yamal robi Dembele z Liverpoolem i znika
- Olmo pierdo** kontrę 3 na 1 i truchta połowę meczu
- real miałby karnego na Yamalu
- marnujemy kolejne okazje
Torres ty nawet nie wiem jak Cię opisać paskudo weź wypier z tego klubu XD
3
Jakby się dwóch niepełnosprawnych biło..
KOMICZNY mecz :D
0
Ja pierd...
Dramat co oni robią z przodu.
0
Hansa odkleiło :D
0
Pierdolen* drukarze po co wgl grać...
1
Jakiś nowy Neymar :D
https://www.flashscore.pl/wiadomosci/pi-ka-nozna-serie-a-betano-wyprzedzi-juz-nawet-neymara-brazylijski-cudowny-zawodnik-estevao-bije-kolejne-rekordy/t4VcYct4/
0
Właśnie oni zrobili 6 zmian wtf?
2
Nasi zjebal* mecz ale to co ten sędzia odpierdoli* przecież to są 3 karne.. Chłop wali Cubarsiego w kostkę i z łokcia w plecy pokazuje mu tą rozjeban* skarpetkę i nic zero varu.....
5
Ręcznik :) Dawaj Wojtka..
0
- setka Fermina i Raphini
- od kontuzji siadło tempo
- mało kartek
- Hans musi im powiedzieć że można strzelać z 20 metrów
Czekamy na Yamala, pomoc jakby każdy grał sam sobie. Las Palmas już spuchło ale po naszych też widać zmęczenie.. Byle wpadła jedna i się worek rozsypie :D Ciekawe co z Balde.
2
Tu już z 5 powinno być..
Chyba się to nie zemści :)
0
- jesteśmy bezzębni, Lewy Raphinia i długo długo nic..
- na plus jeszcze Pedri
- Kunde strasznie ociężały, Olmo zgasł
Za bardzo nie ma kim straszyć, Olmo skrzydło XD ten lewy obrońca rodem z ekstraklasy :D
0
Trochę mi się nie podoba że znowu grają ci sami gdzie 1 zawodnik to nie jest poziom La Liga.. Kiedy ma zagrać Szczęsny jak nie w takim meczu..
2
@bartekvisca Gothic :D
0
Chłop jak koń, z wyglądu też przewraca się przy każdym dotknięciu Ćwiąkała widzi trzy karne szkoda czasu na to :D
1
Jedyny plus, bardziej liczyłem na Aspasa :D
https://applink.efortuna.pl/ticketdetail?id=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJQRlIwRFkwVkhYMUM4ODAwIiwicHJmIjoiUFVCTElDIiwiaXNzIjoiYmV0dGluZy1oaXN0b3J5LXNlcnZpY2UifQ.jgUw2D6lvzE2kTKTHtHrrlT2sV35D7HsQWniNzyThIE&source=SB&deeplink=ftnpl%3A%2F%2Fbetslip-history%2Fdetail%3Fid%3DeyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJQRlIwRFkwVkhYMUM4ODAwIiwicHJmIjoiUFVCTElDIiwiaXNzIjoiYmV0dGluZy1oaXN0b3J5LXNlcnZpY2UifQ.jgUw2D6lvzE2kTKTHtHrrlT2sV35D7HsQWniNzyThIE%26source%3DSB
0
De Jong zagrał jak parówa ale powoli zaczyna brakować paliwa...
Znowu Barcelona nie ma SKRZYDŁOWYCH to jest jakiś koszmar.
0
@robsesh Druga żółta= czerwona z czym masz problem?
1
Zawsze ciężko się tam grało, kilka przemyśleń:
- nie mamy kim grać z przodu
- brak skrzydłowych bo Raphinia bardziej wolny elektron schodzi do środka zostaje sam Lewy
- pomocników mamy mocarnych
- Ewidentna CZERWONA kartka ten baran ratuje nam tyłek
Wypada Yamal i nie mamy typowego skrzydłowego który jedzie od linii do linii np Adama.. Olmo to nie jest skrzydłowy z każdym jego ruchem jak startuje mam wrażenie że coś zerwie XD Taki Nico to byłby przepotężny transfer w całej maszynie Hansa :D
0
Czekajcie zaraz te kur** znajdą spalonego :D
0
Da da da ale jak Alonso wjedzie z Wirtzem od przyszłego sezonu może być kiepsko..
0
@Safrani Przypomnij sobie co było 80 lat temu jeśli chodzi o technologię wiedzę itp. W 2100 myślę że mogą nas oswoić z tym że nie jesteśmy sami we wszechświecie :D