0

100 % karny wpuścił 2 pajaców na boisko..

0

Znowu ta parówa nie daje kartek i będzie sytuacja jak z Balde..

7

Dawaj kartkę chamie!!!
Łokciem na korpus przy kontrze to jest MMA?

0

@patryk355 Klikam raz dziennie i o co chodzi? Olx wysyła karmę do schroniska czy jak to działa? Puszczam dalej fajna akcja :D

0

Taki Messi mógłby sobie pośmigać u nas 2 miesiące teraz w lidze mistrzów i ogórkami :D

0

Ponawiam prośbę wypierdo* tego pajaca z boiska!!!!!!!!!!!!

1

@MajkiYB O czym Ty gadasz on się rozgrywa 8 sezon u nas XD On się nie nadaje do Betisu czy Valencii jest taki przeciętny XD

2

@ali3gator Ale on wgl nie biega nawet jakby miał kontuzję.. Chłop wygląda jak wrak dzisiaj.

0

- odklejony sędzia który nie widzi faulów, nie panuje nad meczem
- 238181419 spalonych
- Yamal robi Dembele z Liverpoolem i znika
- Olmo pierdo** kontrę 3 na 1 i truchta połowę meczu
- real miałby karnego na Yamalu
- marnujemy kolejne okazje

Torres ty nawet nie wiem jak Cię opisać paskudo weź wypier z tego klubu XD

3

Jakby się dwóch niepełnosprawnych biło..
KOMICZNY mecz :D

0

Ja pierd...
Dramat co oni robią z przodu.

0

Hansa odkleiło :D

0

Pierdolen* drukarze po co wgl grać...

0

Właśnie oni zrobili 6 zmian wtf?

2

Nasi zjebal* mecz ale to co ten sędzia odpierdoli* przecież to są 3 karne.. Chłop wali Cubarsiego w kostkę i z łokcia w plecy pokazuje mu tą rozjeban* skarpetkę i nic zero varu.....

5

Ręcznik :) Dawaj Wojtka..

0

- setka Fermina i Raphini
- od kontuzji siadło tempo
- mało kartek
- Hans musi im powiedzieć że można strzelać z 20 metrów

Czekamy na Yamala, pomoc jakby każdy grał sam sobie. Las Palmas już spuchło ale po naszych też widać zmęczenie.. Byle wpadła jedna i się worek rozsypie :D Ciekawe co z Balde.

2

Tu już z 5 powinno być..
Chyba się to nie zemści :)

0

- jesteśmy bezzębni, Lewy Raphinia i długo długo nic..
- na plus jeszcze Pedri
- Kunde strasznie ociężały, Olmo zgasł

Za bardzo nie ma kim straszyć, Olmo skrzydło XD ten lewy obrońca rodem z ekstraklasy :D

0

Trochę mi się nie podoba że znowu grają ci sami gdzie 1 zawodnik to nie jest poziom La Liga.. Kiedy ma zagrać Szczęsny jak nie w takim meczu..

2

@bartekvisca Gothic :D

0

Chłop jak koń, z wyglądu też przewraca się przy każdym dotknięciu Ćwiąkała widzi trzy karne szkoda czasu na to :D

0

De Jong zagrał jak parówa ale powoli zaczyna brakować paliwa...
Znowu Barcelona nie ma SKRZYDŁOWYCH to jest jakiś koszmar.

0

@robsesh Druga żółta= czerwona z czym masz problem?

1

Zawsze ciężko się tam grało, kilka przemyśleń:
- nie mamy kim grać z przodu
- brak skrzydłowych bo Raphinia bardziej wolny elektron schodzi do środka zostaje sam Lewy
- pomocników mamy mocarnych
- Ewidentna CZERWONA kartka ten baran ratuje nam tyłek

Wypada Yamal i nie mamy typowego skrzydłowego który jedzie od linii do linii np Adama.. Olmo to nie jest skrzydłowy z każdym jego ruchem jak startuje mam wrażenie że coś zerwie XD Taki Nico to byłby przepotężny transfer w całej maszynie Hansa :D

0

Czekajcie zaraz te kur** znajdą spalonego :D

0

Da da da ale jak Alonso wjedzie z Wirtzem od przyszłego sezonu może być kiepsko..

0

@Safrani Przypomnij sobie co było 80 lat temu jeśli chodzi o technologię wiedzę itp. W 2100 myślę że mogą nas oswoić z tym że nie jesteśmy sami we wszechświecie :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?