0

@BorzyKrzys Mogą się motorować z biedronką :D

0

@Encore Gdzieś widziałem że Atletico się na niego czai ale to sporo kasy..

1

@Adran360 Czyli Messi może mieć kolejne trofeum do gabloty :D
Alvesa już chyba pokonał..

0

Na ten moment amigosi 6 punktów przewagi w tabeli :D
Odrazu liczyłoby się jako tytuł czy później jeszcze jakieś palyoffy?

3

@Rewolucja123 Gothic

0

@marcin62 skąd wiesz że teraz nie śnisz? :D
A kiedy spałeś widziałeś swoje prawdziwe życie :D

0

@Yamal_Williams Jedno z najlepszych o ile nie najlepsze wystąpienie w europarlamencie :D

2

Zajączkowska jest cudowna :D


5

4 godzinna wojna i szczęśliwy Messi uff :D

1

Żółta za takie wejście..

0

De Paul dzisiaj szef totalny w środku wszystko czyści :D
Bronić!!!!!!!

0

Sędzia niedoje... przecież 1 akcja 3 kartki powinny być za takie wejścia..

0

Byłem przekonany że karne serio jeszcze będą grać :O

0

W takich meczach można sobie zakończyć karierę potworne wejścia..
No Emiliano musisz kurw!!!!!

1

Na piasku mogli grać masakryczna ta murawa..

0

To był czysty karny wtf..

1

Przy tej pogodzie chora intensywność no i wejścia na bordowe kartki ale to normalne.
Argentyna bardzo słaba, z przodu nie ma wgl pomysłu sam Alvarez i niestety ale dzisiaj dwóch dziadków..
Oby ta przerwa posłużyła Messiemu może go jakoś naprawią :/

1

Może jeszcze zatańczy Natasza Urbańska?
Ale syf..

1

Oby było warto czekać..

0

@adamek20151 Podobno po półfinale znowu coś tam narzekał że chce kończyć..
Byle były chęci wiadomo że może pojechać coś w stylu Ronaldo teraz na euro czyli dziada..

0

@arasz1819 Kolejne euro będzie miał 30 lat..
A Yamal Pedri Gavi Fermin będą latami stanowić o sile Hiszpanii :D

1

@MOLESTA W jednej akcji pajac się przewraca 3 razy.. Już chyba wolałbym Vinicjusa, naprawdę. Messi za dwie godziny ładuje i dopiero się zacznie dyskusja..

1

@Toretto Śledziłeś relację Nico z Yamalem?

0

@Piotr,1985 Ale ma nazwisko Messi i kosmiczne statystyki w pseudo lidze gdzie połowy nie grał przez kontuzję :D
Carvajal powinien wygrać na zdrowy rozum masakra XD

1

@PawkoFCB Carvajala strasznie nie lubię ale on powinien zdobyć złotą gałę..

0

@PawkoFCB I tak powinno być ale pokaż mi lepszego kandydata jak Argentyna wygra..

0

@Piotr,1985 Inni czyli kto?
Vini? Może padalec Belingam który się przewraca przy każdym kontakcie i od pół roku nic nie zrobił :D

1

Jest kurw pięknie i co tu więcej pisać?
Łzy w oczach jeszcze jak w nocy Messi zrobi złotą piłkę to już wgl będzie szok XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?