jedrek7000
Dołączył/a: styczeń 2015
Ziębice
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BorzyKrzys Mogą się motorować z biedronką :D
0
@Encore Gdzieś widziałem że Atletico się na niego czai ale to sporo kasy..
1
@Adran360 Czyli Messi może mieć kolejne trofeum do gabloty :D
Alvesa już chyba pokonał..
0
Na ten moment amigosi 6 punktów przewagi w tabeli :D
Odrazu liczyłoby się jako tytuł czy później jeszcze jakieś palyoffy?
3
@Rewolucja123 Gothic
0
@marcin62 skąd wiesz że teraz nie śnisz? :D
A kiedy spałeś widziałeś swoje prawdziwe życie :D
0
@Yamal_Williams Jedno z najlepszych o ile nie najlepsze wystąpienie w europarlamencie :D
2
Zajączkowska jest cudowna :D
2
Laporta ruszaj się..
https://scontent-muc2-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/451091443_461580893309808_3019016878795307765_n.jpg?_nc_cat=1&ccb=1-7&_nc_sid=127cfc&_nc_ohc=iHvM3zrr8GAQ7kNvgEnTils&_nc_ht=scontent-muc2-1.xx&oh=00_AYDdgZdm-PunXLLdd9vcDtgm1TQ0dBsStSy_1jOcYu1oiA&oe=669C451C
5
4 godzinna wojna i szczęśliwy Messi uff :D
1
Żółta za takie wejście..
0
De Paul dzisiaj szef totalny w środku wszystko czyści :D
Bronić!!!!!!!
0
Sędzia niedoje... przecież 1 akcja 3 kartki powinny być za takie wejścia..
0
Byłem przekonany że karne serio jeszcze będą grać :O
0
W takich meczach można sobie zakończyć karierę potworne wejścia..
No Emiliano musisz kurw!!!!!
1
Na piasku mogli grać masakryczna ta murawa..
0
To był czysty karny wtf..
1
Przy tej pogodzie chora intensywność no i wejścia na bordowe kartki ale to normalne.
Argentyna bardzo słaba, z przodu nie ma wgl pomysłu sam Alvarez i niestety ale dzisiaj dwóch dziadków..
Oby ta przerwa posłużyła Messiemu może go jakoś naprawią :/
1
Może jeszcze zatańczy Natasza Urbańska?
Ale syf..
1
Oby było warto czekać..
0
@adamek20151 Podobno po półfinale znowu coś tam narzekał że chce kończyć..
Byle były chęci wiadomo że może pojechać coś w stylu Ronaldo teraz na euro czyli dziada..
0
@arasz1819 Kolejne euro będzie miał 30 lat..
A Yamal Pedri Gavi Fermin będą latami stanowić o sile Hiszpanii :D
1
@MOLESTA W jednej akcji pajac się przewraca 3 razy.. Już chyba wolałbym Vinicjusa, naprawdę. Messi za dwie godziny ładuje i dopiero się zacznie dyskusja..
1
@Toretto Śledziłeś relację Nico z Yamalem?
0
@Piotr,1985 Ale ma nazwisko Messi i kosmiczne statystyki w pseudo lidze gdzie połowy nie grał przez kontuzję :D
Carvajal powinien wygrać na zdrowy rozum masakra XD
1
@PawkoFCB Carvajala strasznie nie lubię ale on powinien zdobyć złotą gałę..
0
@PawkoFCB I tak powinno być ale pokaż mi lepszego kandydata jak Argentyna wygra..
0
@Piotr,1985 Inni czyli kto?
Vini? Może padalec Belingam który się przewraca przy każdym kontakcie i od pół roku nic nie zrobił :D
18
laporta nie żryj szynki i nie spierdo tego :D
https://scontent-waw2-2.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/451253714_1029501655208896_4707960660247694843_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=127cfc&_nc_ohc=Af4Qs69yU3IQ7kNvgFe0B5q&_nc_ht=scontent-waw2-2.xx&oh=00_AYASL8ZzUuyLsXqt07_SXvJ_biUf-_6GFxxqxPk8Fnq7QA&oe=669A2135
1
Jest kurw pięknie i co tu więcej pisać?
Łzy w oczach jeszcze jak w nocy Messi zrobi złotą piłkę to już wgl będzie szok XD