jedrek7000
Dołączył/a: styczeń 2015
Ziębice
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Siatkarze nie grają jutro półfinału?
0
@Lionel_Messi10 Messi złapał jakiś uraz?
Bo raczej było logiczne że odpocznie w ostatnim meczu grupowym..
1
@Fenelon Nie ustał..
3
Wielkiego UJA gra ta Francja..
- brak żółtej na Urbańskim i padolino Mekambe
- Lewandowski do domu dziada nie na boisko..
Troszkę odważniej z przodu i gramy naprawdę super :D Urbański istny diamencik w naszej kadrze aż dziwnie :D
0
Francja jest cienka jak sik pająka..
Tyle miejsca co my mamy z przodu szok :D
1
Niech się orły uczą..
0
@tristan87 Do 3 razy sztuka proszę mu tam odpisać.
0
Żeby Husaria nie zawiodła, skład mega eksperymentalny chyba 4 zmiany w stosunku do 1 meczu.. Lewy pewnie też wejdzie, do boju jedziemy!!!
0
@Lucyfffer No ale tam będzie pewnie łamanie kości :P
0
Ciekawe jak Messi będzie wyglądać na takim turnieju.. Czy wciąż to ma. Wcale tam super przygotowania nie szły w Interze co chwilę urazy i to dłuższe, po kontuzji zagrał może 3 spotkania..
1
Messi gra za 3 godziny?
1
Modrić może mieć problem z 1 składem w Interze Miami nie wiem jak on w Realu dawał takie genialne zmiany :D
1
Piękny aż się osmarkał :D
2
Czesi duże chłopy bardzo dobrze bronią.
Anglia, Francja, Portugalia pajacerka każdy gra pod siebie zero drużyny..
Niemcy i Hiszpania po tej 1 kolejce narazie TOP.
0
Ciekawe kto jest u nas wentylem uwagi XD
0
Co oni dzisiaj tam pieprzą we dwójkę :D
4
Grają 10 minut a Cristiano upadł więcej razy niż Jezus :D
0
Turcja wygrała 2:1 jakbyście nie wiedzieli :D
0
@DragonxNF Może Lyon?
1
Kto to kurw* jest Lion? XDDDDDDDD
1
To chyba dobrze żeby kolonia francuska wygrała z 10:0
Ale szkoda że nie trafiliśmy do innej grupy..
0
Wleciał vlog reprezentacji. Mega motywujące Probierz szef!
0
Może jakiś nowy program dla braci ukraińców?
Jakieś 3 plus, zafundują Polacy :D
1
Ciekawe czy ich ześlą na front :D
0
Nie mógł takich szmat puszczać w Madrycie?
3
@Sulimo laporta niczym się nie różni wręcz jest jeszcze gorszy.
1
Co jak co ale przy hymnie się łezka zakręci :D
Rozum 3:0 dla Holandii, serce zwycięski remis :D
6
Messi jest najpiękniejszy!!!
Oby mu się chciało do kolejnego mundialu..
https://scontent-waw2-2.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/448070872_448790408002912_4456394020204314200_n.jpg?_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=hLOyN71K7LIQ7kNvgFOY1mD&_nc_ht=scontent-waw2-2.xx&oh=00_AYB4qd2zdr_BR8voIykkywrBDeQa2YaYKVbMzZUDwxMrRA&oe=66733BAE
0
Tytuł powinien brzmieć w co ja się wje***** :D
Po postawie odnoszę wrażenie że będzie dobrze :D
1
@Faro Wielki Norweg też przesiedział pół sezonu w szpitalu..
Gdzie im do Ronaldo a przede wszystkim Messiego :)