0

Siatkarze nie grają jutro półfinału?

0

@Lionel_Messi10 Messi złapał jakiś uraz?
Bo raczej było logiczne że odpocznie w ostatnim meczu grupowym..

1

@Fenelon Nie ustał..

3

Wielkiego UJA gra ta Francja..
- brak żółtej na Urbańskim i padolino Mekambe
- Lewandowski do domu dziada nie na boisko..
Troszkę odważniej z przodu i gramy naprawdę super :D Urbański istny diamencik w naszej kadrze aż dziwnie :D

0

Francja jest cienka jak sik pająka..
Tyle miejsca co my mamy z przodu szok :D

1

Niech się orły uczą..

0

@tristan87 Do 3 razy sztuka proszę mu tam odpisać.

0

Żeby Husaria nie zawiodła, skład mega eksperymentalny chyba 4 zmiany w stosunku do 1 meczu.. Lewy pewnie też wejdzie, do boju jedziemy!!!

0

@Lucyfffer No ale tam będzie pewnie łamanie kości :P

0

Ciekawe jak Messi będzie wyglądać na takim turnieju.. Czy wciąż to ma. Wcale tam super przygotowania nie szły w Interze co chwilę urazy i to dłuższe, po kontuzji zagrał może 3 spotkania..

1

Messi gra za 3 godziny?

1

Modrić może mieć problem z 1 składem w Interze Miami nie wiem jak on w Realu dawał takie genialne zmiany :D

1

Piękny aż się osmarkał :D

2

Czesi duże chłopy bardzo dobrze bronią.
Anglia, Francja, Portugalia pajacerka każdy gra pod siebie zero drużyny..
Niemcy i Hiszpania po tej 1 kolejce narazie TOP.

0

Ciekawe kto jest u nas wentylem uwagi XD

0

Co oni dzisiaj tam pieprzą we dwójkę :D

4

Grają 10 minut a Cristiano upadł więcej razy niż Jezus :D

0

Turcja wygrała 2:1 jakbyście nie wiedzieli :D

0

@DragonxNF Może Lyon?

1

Kto to kurw* jest Lion? XDDDDDDDD

1

To chyba dobrze żeby kolonia francuska wygrała z 10:0
Ale szkoda że nie trafiliśmy do innej grupy..

0

Wleciał vlog reprezentacji. Mega motywujące Probierz szef!


0

Może jakiś nowy program dla braci ukraińców?
Jakieś 3 plus, zafundują Polacy :D

1

Ciekawe czy ich ześlą na front :D

0

Nie mógł takich szmat puszczać w Madrycie?

3

@Sulimo laporta niczym się nie różni wręcz jest jeszcze gorszy.

1

Co jak co ale przy hymnie się łezka zakręci :D
Rozum 3:0 dla Holandii, serce zwycięski remis :D

0

Tytuł powinien brzmieć w co ja się wje***** :D
Po postawie odnoszę wrażenie że będzie dobrze :D

1

@Faro Wielki Norweg też przesiedział pół sezonu w szpitalu..
Gdzie im do Ronaldo a przede wszystkim Messiego :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?