jedrek7000
Dołączył/a: styczeń 2015
Ziębice
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co znowu załadowali :OOOOOOO
0
Luczo wystawił rezerwy ale widzę że Hakimi po 15 min zmiana.
Dziwne że my i Real nie gramy a PSG gra z City.. Ciekawe jak to wpłynie na LM :D
3
April 1 - Germany legalises marijuana possession for personal use.
April 3 - Jeremie Frimpong and Amine Adli drop this celebration in the German Cup semi-final
https://scontent-muc2-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/435073826_429551229443394_7654813834229279884_n.jpg?_nc_cat=1&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=-vFtExzF6Y8Ab4bqAGK&_nc_ht=scontent-muc2-1.xx&oh=00_AfA7w8jOMHbYpJaVPGVzI1ixx_tiqO-RKJ9ihSX3IkP_1A&oe=66162921
0
Nie kumam że chłop wgl nie gra a wszyscy go chcą..
On zadebiutował w pierwszym składzie?
0
Wiadomo czy Messi zagra już w nocy?
0
Mi się wydawało że mówiło się coś o Interze Miami..
0
Keane łamie nogę Haalandowi, Kurtuła wyrywa laskę De Bruyne i wiele innych :D
PIŁKARZE KTÓRZY SIĘ NIENAWIDZĄ 1&2
0
@tbas I co z tego? Oni są świeżo po reprezentacji widziałeś jak zagrał dzisiaj Lewy czy Yamal? A Roque jest przyspawany do ławki odkąd tu praktycznie trafił.. Nie wiem nawet czy on jechał na kadrę. Debilne zarządzanie kadrą.
0
- Pogrom 1:0
- Las Palmas w 10 ponad połowę meczu
- Zajebist* rotacje po 10 minut
Za chwilę dwa mecze z PSG i mecz z Realem, Xavi naprawdę powinien zacząć od wuefu w szkole nie od trenowania Barcelony.
7
My gramy w 10 czy to Las Palmas?????
1
Piętki ruletki żebyśmy się zaraz nie zdziwili..
0
Tego się nie da oglądać jeszcze ten dzban daje Roero..
0
Spoko z 4 metrów do bramki nie trafić..
A ci dalej widzą jakieś spalone XD
1
Ten z chorobą dwubiegunową..
Po jaką cholerę kupiliśmy chłopa z Brazylii????????
1
Zmień tego Yamala on dzisiaj celnie nie podał!!!!!!!!!!!!!
1
Nie ma kartki za coś takiego XDDDDDDDDD
0
Kolejny idealny mecz dla Roque gdzie obrona stoi wysoko nawet po stracie zawodnika a Lewy gra totalne Gówn*..
Czy tego tam nikt nie widzi?
Nawet można ściągnąć któregoś z pomocników czy Yamala który nawet celnie nie podał żeby wprowadzić zawodnika który agresywnie będzie atakować wolne pole.. Dno trenerskie jak zawsze.
Las Palmas okropnie słabe..
11
Chłop go pcha rękami nie ma faulu..
Ja dzisiaj wyjdę z siebie..
0
Może jakąś rękę znajdą?
1
Co to kurwa ma być?
3 zawodników było za Lewym co to jest!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Taki memik wyskoczył na fb. Za parę lat będziemy mieć mocne skrzydła :D
Mateo Messi for Intermiami:
• 15 games
• 20 goals (no penalty)
• 12 assists
Thiago Messi to Intermiami:
• 23 games
• 25 goals (no penalty)
• 14 assists
https://scontent-waw2-2.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/433459506_387954797419803_8271644591001778727_n.jpg?_nc_cat=1&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=bucYYvoJdOYAX_L57J_&_nc_ht=scontent-waw2-2.xx&oh=00_AfDOpmTpSq1HScJ8dCqfiq_2Ch2nmpoS3eFlE1pk4hdyuw&oe=6604D0FD
0
Argentyna gra, Inter gra a Messi kontuzja chyba 3 mecz :/
Ciekawe kiedy wróci do gry..
0
@Kuba_1 To ten syn który urodził się wtedy co syn Ronaldo? I też gra może znowu wyrosną kozaki :D
0
@Emhyr Stare odcinki kiepski to powinien być Nobel :D
0
Szukam tableta minimum 15 cali ktoś może pomóc?
Chodzi mi właśnie o duży ekran nie o jakość a same małe znajduje..
1
Suarez i Inter na prowadzeniu :D
Gruby dosłownie zjada tą ligę lepsza kanadyjka niż Messi :D
0
Czyli Messi odczuwa skutki tego ostatniego wejścia..
Niby w pełni gotowy do sezonu a co chwilę wypada z powodu kontuzji :/
0
Raphinia 80, Araujo 80.
Dobić do 200 milionów i serio mamy Mekambe XDD
2
@TheNekro94 A PSG gra koncertowo w lidze? Poza Mekambe Dembele Vitinhą tam są bardzo przeciętni zawodnicy..
1
Moim zdaniem dawno nie było tak zajebiste** losowania :D
1. My z psg. Wystarczy pokryć Mekambe- Kunde lub Araujo. I naprawdę walczymy jak równy z równym dodatkowy smaczek na linii Xavi- Luczo :D
2. Arsenal Bajer. Rewelacja zagra z Bajerem który wydaje wracać się do formy na dwoje babka wróżyła.
3. Real z City. Chyba najmocniejsza para mega że biali trafili na takiego rywala :D Jeżeli Pep nie będzie kombinować to im zleją tyłki, fajnie jakby do tego czasu zgubili punkty w lidze.. :D
4. Atleti z Borussią. Teoretycznie najsłabsza para i po naszej stronie autostrada do finału..
Przy odrobinie szczęścia znowu możemy zagrać w finale ligi mistrzów.. Rywal City, Real lub Bayern moim zdaniem ale by było :D