0

@Rust_Cohle Podatek nie podatek ale dawać jakieś pewniaczki :D :D

1

Mecz w stylu dwóch niewidomych rzuca do kosza...
Na plus awans, na minus Xavi może zostać, kompletne zero pod względem taktyki, wyczucia meczu, zmian..
Teraz się modlić żeby nie trafić na City czy Bayern, laporta możesz iść chlać.

Część zawodników typu Lewy Gundo Yamal Kunde są totalnie zajechani wcale się nie zdziwię jak zaraz ktoś znowu wypadnie. Szkoda że nikt nie wytłumaczy temu geniuszowi że jest PIĘĆ zmian, po co my wgl braliśmy tego Roque?????????

1

Może nasz taktyk czeka na dogrywkę ze zmianami XDDD

0

Napoli też stoi teraz.. Czemu on nie zrobi zmian w ataku żeby ich dobić??

2

Dawaj tego Roque bo nikt nie ma siły z przodu biegać..

2

Stówka musi polecieć na awans Napoli..
SABOTAŻ!!!

2

JA PIERRR jakie zmiany ahahahahahhahahahaha

0

Jak awansujemy Xavi zostanie na kolejny sezon tak czuję :D

0

Ten czarny blondyn Inzaghi co dzisiaj pali XD
Warto jeszcze wspomnieć lot Ter Stegena myślałem że się nie ruszył do tej piłki..

1

Sędzia zbytnio pod Napoli..
Bardzo mądre rozegranie rzutu wolnego XD

0

20 minut bajka
Brak sił
Klepu klepu
Oddajemy inicjatywę
Oraz Raphinia widać że kolegował się z Dembele..

0

@Krzysztof1987 Koniec w pierwszej rundzie bodajże 2.00 i walka skończy się do 60 sekund kurs 5.00 chyba.

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.

0

@Pedri16Future Pamiętam wspomnienie jakiegoś kibica który wyszedł w trakcie meczu. Jechał taksówką i usłyszał o tym co się stało.. Ciężko opisać co musiał wtedy czuć :D

1

1. Ja rewanż zapamiętałem przez mojego kolegę rok młodszego fana Realu. Już miałem powoli wywalone w mecz i co chwilę lagi.. Później jakoś samo się płakało, ekstaza pamiętam że poszliśmy po %%% w środku nocy. kolega zmarł rok później a graliśmy aktywnie w siatkę nic nie zapowiadało że umrze. Ale do dzisiaj leci Titanic to łzy same napływają do oczu i żadna kobieta tego nie zrozumie :D :D Polecam filmik z muzyką z Interstellar gdzieś na YT się pewnie zachował.
2. Pytanie. Wiadomo co z Messim? Cały? Bo to wejście było naprawdę ostre..
3. Zmarł Akira? To już koniec Dragon Balla?

0

Ursula von der Leyen twierdzi, że KONFEDERACJA zagraża "unijnym wartościom".
https://www.facebook.com/watch/?v=909298244222545
Może jeszcze nie jest za późno żeby powstrzymać ten debilizm europejski..

1

4 minuty nie 15 bo real ma wynik :D

1

real już dawno powinien grać w 9..

0

Dawaj temu nurkowi kartkę co to za sędzia do uja!!!

1

Kroos dwa wejścia na minimum żółte kartki i nic!!!!!!!!!

0

Zaczynają kręcić Lipsk.. Pieprzeni sędziowie po co ten var?

2

Chyba faktycznie trzeba dziękować że żyliśmy w czasach Messiego i Ronaldo. Kiedyś liga mistrzów to była liga mistrzów dzisiaj parę razy zasnąłem przy tym meczu. Poziom coraz niższy coraz mniej jakości, pajace z eleven spuszczają się że Bellingam ma 16 goli w połowie sezonu gdzie Ronaldo ładował to w paru spotkaniach.. Zasada bramki na wyjeździe chyba jednak zabiła rywalizację mega nudne mecze.

0

W 15 minut Lipsk mógł prowadzić 0:2 0:3
real narazie nie istnieje Vini wygląda jakby ledwo biegał :D

0

real bardzo słabo fizycznie narazie wygląda..

8

Kaczyński cofnął nas do komuny. Tusk pokazuje jak wygląda dyktatura, szkoda że unijna, chory kraj :D

1

@bari_94 Ahahahahhaha

1

@TR3YWAY Jak sklejka wpadek na siłowni ale dno XDDDDDDDDDDDD

0

Szaolin-Wielgus chce uczyć ukraińskiego w Polskich szkołach :D


0

Nie wiem po co oni go ściągnęli, Xavi ma w niego wywalone :D

18

Po jaki uj przecież on nie ma naszego DNA XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?