1

Komentarz usunięty

1

Trzeba wywalić Xaviego bo to nie ma sensu..
Gramy z jakimiś dziadami i nie jesteśmy w stanie przeprowadzić żadnej składnej akcji, brak pressingu, brak jakiegokolwiek pomysłu na grę i ten Raphinia na lewej XD
Indywidualności i Lewemu się dziś bardzo chce :D

0

Komentarz usunięty

0

@Arden Może dlatego że sędzia się wpieprzył?

1

Jakiś naćpany pajac, Gołota by go chyba zabił nie mówiąc o Kliczce czy murzynach z 90 lat.. Jeśli chodzi o jakość sportową boks strasznie podupadł. Tymczasem Messi :D

0

@Kengo Czekam na boks i Messiego to może i puszczę :D

0

@Faro O kurde to już wiem skąd te kursy..

0

Messi gra dziś w nocy :)

9

Ty i weźmie go Atletico pewnie będziemy opłacać pensje i nas będą ruch*******
Debile rządzą tym klubem..

1

@P33ck Za niedługo wyjdzie że Juve znowu handluje meczami :D

0

Gruby ma ten instynkt :D
Messi chyba kuleje kiepsko to wygląda..

0

Co za tuman.. Messi musi uważać na te wejścia masakra :/

4

Messi z amigosami zaraz zaczyna :D

0

Nasi jak pojedzą szynki będą mieli siły nie na 30 minut tylko na 20 :D

0

Messi?, Mekambe, Kejn, Żul Belingam.
Między tymi panami rozstrzygnie się walka o złotą piłkę wliczając euro i copa. Messi bo zgarnie kupę głosów poza europą.

Gdyby Messi został w PSG właśnie walczyłby o finał i zlał Barcę?
PSG wygra LM Mekambe zostanie?
PSG przegra z Realem w finale PSG wybierze np City?
Kane podnosi puchar LM
Reus podnosi puchar, mam dużo rozkmin przy tym meczu bo sam mecz to jakaś padaka :D

0

@mleczkoo Niemiecka sparkassa :D Byłem pytać dzisiaj.

0

@Misiaczek09 7 lat.

0

180 tys kredytu, do oddania 280 tys to dużo?

1

@HypeR Czytałem coś kiedyś o Modriciu jeszcze :D

0

Jest krokodyl teraz na pewno wygramy :D

0

Może ktoś mu powie że gramy w przewadze i trzeba wpuścić kogoś ofensywnego??

0

Jak narazie to Nietoperze grają w przewadze :D
Dawaj Oriola na szpicę XDD

1

Ten jak zamiany zrobi.. XD
Sam nie wiem po co ja to oglądam :D

0

Po co on mu się wpierdoli* tak w nogi??

0

@cules100pro Z wybierania to przedłużamy kontrakt z KAPITANEM Roberto XD

1

@pacior95 Albo potoczy się jak nowy Messi Fati.
Obecnie oprócz Mekambe nie ma na rynku gracza który byłbym warty chociaż 150 milionów.

2

120 baniek i mogą go sprzedać nawet na marsa :D
Podobnie sprawa ma się z Yamalem, tylko debil nie sprzedałby go za 200..

0

Debil* bo inaczej się nie da tego skomentować..
Cóż będziemy się frajerzyć kolejny sezon prowadź KAPITANIE XD

8

Gruby jaka brama :D
Messi asysta :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?