jedrek7000
Dołączył/a: styczeń 2015
Ziębice
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Komentarz usunięty
1
Trzeba wywalić Xaviego bo to nie ma sensu..
Gramy z jakimiś dziadami i nie jesteśmy w stanie przeprowadzić żadnej składnej akcji, brak pressingu, brak jakiegokolwiek pomysłu na grę i ten Raphinia na lewej XD
Indywidualności i Lewemu się dziś bardzo chce :D
0
Komentarz usunięty
0
@Arden Może dlatego że sędzia się wpieprzył?
1
Jakiś naćpany pajac, Gołota by go chyba zabił nie mówiąc o Kliczce czy murzynach z 90 lat.. Jeśli chodzi o jakość sportową boks strasznie podupadł. Tymczasem Messi :D
0
@Kengo Czekam na boks i Messiego to może i puszczę :D
0
@Faro O kurde to już wiem skąd te kursy..
0
Messi gra dziś w nocy :)
9
Ty i weźmie go Atletico pewnie będziemy opłacać pensje i nas będą ruch*******
Debile rządzą tym klubem..
1
@P33ck Za niedługo wyjdzie że Juve znowu handluje meczami :D
1
Lubię pograć amigosów :D
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiI4OTkwMTQxMzMwMDg1NjAwIiwicHJmIjoiUFVCTElDIiwiaXNzIjoiZm9ydHVuYXdlYiJ9.YBvjFn57SWA1rOLOgLyND6L10GpKERVBiLtamdhqud4&source=SB
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiIzOTgwMTQxMzI3MjgzMTAwIiwicHJmIjoiUFVCTElDIiwiaXNzIjoiZm9ydHVuYXdlYiJ9.DbW0hja9F0jl_qlMZU8mPofpkVFhNmfGQxxCYsCOObQ&source=SB
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiIzOTgwMTQxMzI3MjY2NzAwIiwicHJmIjoiUFVCTElDIiwiaXNzIjoiZm9ydHVuYXdlYiJ9.S859HDo4kBzKpyWtrYzfGkFbsQbPirO11-zCCt0dv-Y&source=SB
0
Gruby ma ten instynkt :D
Messi chyba kuleje kiepsko to wygląda..
0
Co za tuman.. Messi musi uważać na te wejścia masakra :/
4
Messi z amigosami zaraz zaczyna :D
0
Nasi jak pojedzą szynki będą mieli siły nie na 30 minut tylko na 20 :D
0
Messi?, Mekambe, Kejn, Żul Belingam.
Między tymi panami rozstrzygnie się walka o złotą piłkę wliczając euro i copa. Messi bo zgarnie kupę głosów poza europą.
Gdyby Messi został w PSG właśnie walczyłby o finał i zlał Barcę?
PSG wygra LM Mekambe zostanie?
PSG przegra z Realem w finale PSG wybierze np City?
Kane podnosi puchar LM
Reus podnosi puchar, mam dużo rozkmin przy tym meczu bo sam mecz to jakaś padaka :D
0
@mleczkoo Niemiecka sparkassa :D Byłem pytać dzisiaj.
0
@Misiaczek09 7 lat.
0
180 tys kredytu, do oddania 280 tys to dużo?
1
@HypeR Czytałem coś kiedyś o Modriciu jeszcze :D
0
Jest krokodyl teraz na pewno wygramy :D
0
Może ktoś mu powie że gramy w przewadze i trzeba wpuścić kogoś ofensywnego??
0
Jak narazie to Nietoperze grają w przewadze :D
Dawaj Oriola na szpicę XDD
1
Ten jak zamiany zrobi.. XD
Sam nie wiem po co ja to oglądam :D
0
Po co on mu się wpierdoli* tak w nogi??
0
@cules100pro Z wybierania to przedłużamy kontrakt z KAPITANEM Roberto XD
1
@pacior95 Albo potoczy się jak nowy Messi Fati.
Obecnie oprócz Mekambe nie ma na rynku gracza który byłbym warty chociaż 150 milionów.
2
120 baniek i mogą go sprzedać nawet na marsa :D
Podobnie sprawa ma się z Yamalem, tylko debil nie sprzedałby go za 200..
0
Debil* bo inaczej się nie da tego skomentować..
Cóż będziemy się frajerzyć kolejny sezon prowadź KAPITANIE XD
8
Gruby jaka brama :D
Messi asysta :D