2

Aj Messi blisko ale najważniejsze że zgarną 3 punkty :D
Mamy lidera :D

3

Sztanga pinokio pass> Messi gol :D

4

34 minuta Messi wyrównuje!!!!!!!!!

1

Co to były za czasy..
Dawno nie pamiętam skrótu z tak dobrą jakością tego wydarzenia :D Za godzinę z hakiem gra Messi :)


6

Ten to chyba nie trzeźwieje XD

0

Szycie/usuwanie łękotki jakieś porady? Robić nie robić macie jakieś doświadczenia?

0

@IronSanHybrid Z początku myślałem że to jakieś wpadki :D

8

Messi z karnego :D

3

Messi ze 3 kozackie dryblingi jak za dawnych lat :D
To z siatką coś pięknego :D

15

Sztanga gol, Messi asysta :D

5

I Messi z brameczką :D

3

Z kim ten Messi musi grać XD
Masakra która to już taka parodystyczna bramka w tym sezonie..

5

Messi Suarez Sztanga w pierwszym. Za 15 minut zaczyna się meczyk :D

0

Na weekend w ryj z realem, Xavi się pakuje i najlepiej niech weźmie tego spaślaka ze sobą :)

0

Junior Araujo..
Pieprzę ale ciężko będzie :/

9

Nie wiem co wy macie w głowach XD
Chłop zagra dwa mecze na 3 miesiące i wy go chcecie zostawiać..
W pomocy mamy grubo, wróci też Gavi obrona niczego sobie oddać go za skrzynkę piwa do Miami :D

0

@RedKorsak Oglądałem nawet spoko film :D

0

W Realu sporo zmian przed meczem z City, może w końcu zgubią punkty..

0

@FCB_dimiC A mnie nastraszyłeś.. Powodzenia żeby się jakoś zaleczyło.

1

@FCB_dimiC O kurdę..
To mi lekko przeszkadza cały czas i cały czas opuchnięte, biegam czy pływam na powiedzmy 70 % nie na maxa. Dużo bardziej miałeś rozwalone?

0

Panowie lekarze :D
Uszkodzona łąkotka boczna w zakresie rogu przedniego i trzonu. Zwiększenie ilości płynu w kalece brzuchato-półbłoniastej do 10 mm.
Jutro mam lekarza ale gram z tym od jakiś 2-3 lat XD Coś bardzo poważnego czy da się naprawić?

1

Kunde- kolega żółwia bardzo dobry mecz bardzo dużo dawał też z przodu
Araujo- ściana, bloki
Cubrasi- ciekawe ilu takich grajków jest jeszcze w akademii
Gundo- myślałem że przyszedł na emeryturę a tu szef totalny
Snoop Dog- chyba sam nie wierzył że tak zagrał
Lewy- to był chyba jego najlepszy mecz w barwach Barcelony. 1 połowa perfekcyjna. Walka każda główka praktycznie wygrana drybling utrzymanie się przy piłce zastawianie prostopadłe piłki rozrzucanie ależ Lewy się spiął na ten mecz
Xavi- da się zrobić normalne zmiany 1 do 1

Trzeba się cieszyć bo dawno tak nie było :D

0

Xavi się nauczył zmieniać szok :D

1

Wow robi dobre zmiany dzisiaj :D

0

PSG nas totalnie jedzie po przerwie ten dzban nikogo nie wprowadza..
Luczo to jest jednak klasa :D

0

Wyszliśmy na 2 połowę zajebiście..

9

Lewandowski rozgrywa chyba najlepsze spotkanie w Barcelonie.
Wyglądamy lepiej jako drużyna kolektyw.
Utrzymać koncentrację!
Żółw spuchnięty jak Haland wczoraj gdzie im do Ronaldo czy Messiego :D

0

Podaj chłopie kurrrrrrrrr

2

Messi, Neymar, występy Suareza, REMONTADA, nasz kochany wuefista Luczo jeśli oni strzelili nam 4 to my możemy 6, Roberto..
Dużo nas łączy a jeszcze więcej dzieli. Wynik? Nie zdziwiłbym się gdybyśmy wygrali 2:5 albo gdyby oni wygrali 5:2 może też być nudny remis 0:0 ważne żeby nasi zapierdala** i gryźli murawę żeby było widać że in zależy, jeszcze parę godzin :D

1

Guardiola zapomniał że można zmieniać?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?