jedrek7000
Dołączył/a: styczeń 2015
Ziębice
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Aj Messi blisko ale najważniejsze że zgarną 3 punkty :D
Mamy lidera :D
3
Sztanga pinokio pass> Messi gol :D
4
34 minuta Messi wyrównuje!!!!!!!!!
1
Co to były za czasy..
Dawno nie pamiętam skrótu z tak dobrą jakością tego wydarzenia :D Za godzinę z hakiem gra Messi :)
6
Ten to chyba nie trzeźwieje XD
0
Szycie/usuwanie łękotki jakieś porady? Robić nie robić macie jakieś doświadczenia?
0
@IronSanHybrid Z początku myślałem że to jakieś wpadki :D
8
Messi z karnego :D
3
Messi ze 3 kozackie dryblingi jak za dawnych lat :D
To z siatką coś pięknego :D
15
Sztanga gol, Messi asysta :D
5
I Messi z brameczką :D
3
Z kim ten Messi musi grać XD
Masakra która to już taka parodystyczna bramka w tym sezonie..
5
Messi Suarez Sztanga w pierwszym. Za 15 minut zaczyna się meczyk :D
0
Na weekend w ryj z realem, Xavi się pakuje i najlepiej niech weźmie tego spaślaka ze sobą :)
0
Junior Araujo..
Pieprzę ale ciężko będzie :/
9
Nie wiem co wy macie w głowach XD
Chłop zagra dwa mecze na 3 miesiące i wy go chcecie zostawiać..
W pomocy mamy grubo, wróci też Gavi obrona niczego sobie oddać go za skrzynkę piwa do Miami :D
0
@RedKorsak Oglądałem nawet spoko film :D
0
W Realu sporo zmian przed meczem z City, może w końcu zgubią punkty..
0
@FCB_dimiC A mnie nastraszyłeś.. Powodzenia żeby się jakoś zaleczyło.
1
@FCB_dimiC O kurdę..
To mi lekko przeszkadza cały czas i cały czas opuchnięte, biegam czy pływam na powiedzmy 70 % nie na maxa. Dużo bardziej miałeś rozwalone?
0
Panowie lekarze :D
Uszkodzona łąkotka boczna w zakresie rogu przedniego i trzonu. Zwiększenie ilości płynu w kalece brzuchato-półbłoniastej do 10 mm.
Jutro mam lekarza ale gram z tym od jakiś 2-3 lat XD Coś bardzo poważnego czy da się naprawić?
1
Kunde- kolega żółwia bardzo dobry mecz bardzo dużo dawał też z przodu
Araujo- ściana, bloki
Cubrasi- ciekawe ilu takich grajków jest jeszcze w akademii
Gundo- myślałem że przyszedł na emeryturę a tu szef totalny
Snoop Dog- chyba sam nie wierzył że tak zagrał
Lewy- to był chyba jego najlepszy mecz w barwach Barcelony. 1 połowa perfekcyjna. Walka każda główka praktycznie wygrana drybling utrzymanie się przy piłce zastawianie prostopadłe piłki rozrzucanie ależ Lewy się spiął na ten mecz
Xavi- da się zrobić normalne zmiany 1 do 1
Trzeba się cieszyć bo dawno tak nie było :D
0
Xavi się nauczył zmieniać szok :D
1
Wow robi dobre zmiany dzisiaj :D
0
PSG nas totalnie jedzie po przerwie ten dzban nikogo nie wprowadza..
Luczo to jest jednak klasa :D
0
Wyszliśmy na 2 połowę zajebiście..
9
Lewandowski rozgrywa chyba najlepsze spotkanie w Barcelonie.
Wyglądamy lepiej jako drużyna kolektyw.
Utrzymać koncentrację!
Żółw spuchnięty jak Haland wczoraj gdzie im do Ronaldo czy Messiego :D
0
Podaj chłopie kurrrrrrrrr
2
Messi, Neymar, występy Suareza, REMONTADA, nasz kochany wuefista Luczo jeśli oni strzelili nam 4 to my możemy 6, Roberto..
Dużo nas łączy a jeszcze więcej dzieli. Wynik? Nie zdziwiłbym się gdybyśmy wygrali 2:5 albo gdyby oni wygrali 5:2 może też być nudny remis 0:0 ważne żeby nasi zapierdala** i gryźli murawę żeby było widać że in zależy, jeszcze parę godzin :D
1
Guardiola zapomniał że można zmieniać?