0

@Kengo Dzięki, zagramy :D

0

Pedri wraca od 2 lat po kontuzjach na 5 niepełnych meczów i szpital XD
Dno nie klub, dobrze że na chlanie dla laporty jest a nie ma na normalny sztab i lekarzy..

0

Franek gotowy na przyszły sezon :P

1

Pep ma zmiennika Fodena czy miał Marheza..
My mamy Ferrana i Rapinhę XD

4

Suarez>>>>>>> Messi!!!!!!!!!!!!!!!!
Kurde opłacało się siedzieć :D

5

Messi strzela klatą :D

1

Zabrali Leo asystę a Grubemu hat tricka :D

4

Suareeeeeez!!!!!!!!!!!!
Ale to wciąż jest klasa 2:0 10 minuta

0

Jakim cudem Rodrygo nie ma kartki za te 3 odepchnięcia bez piłki..
W każdym meczu kontrowersje chyba jednak liga jest przegrana :D

0

Gdzie jest kartka dla ciemnoskórego??
Drugi faul bez piłki!!!!!!!!!!!

0

Nie wiem co on wyczaruje żeby teraz zdobyli 3 punkty..

0

Kartki w jedną stronę?

1

A reprezentacja?

6

Stworzyliście potwora, Xabi Alonso :D
https://pbs.twimg.com/media/GFlGlphXkAE7wbi.jpg

3

Znowu pijany czy co?

3

Dlaczego Messi to pieprzo** kozak?
Inter zremisował ostatni mecz 1:1 Messi-Alba-Messi w doliczonym czasie gry jak za dawnych lat.. Ale nasz stary młody znajomy Rysiek Puiq strzelał karnego i nie trafił zobaczcie reakcję Leo:
https://www.facebook.com/watch/?v=350429517984294

1

@Kengo Znowu przody :D

1

Całe szczęście, niech sobie szczęki obejrzy.

0

@Kengo Czekamy na kolejne typy :D

1

@Kengo Niestety dodałem sobie Inter Messiego i kupon w łeb :D
Ale czekam na kolejne typy :)

0

Przez chwilę fajne wspomnienia dwóch wielkich zawodników :D
Mamed uciekał i dużo mocniej i częściej trafiał ale ubrał złe rękawiczki, raz nawet obalił :D Adamek dziwnie usztywniony ale jak na ten wiek i gdyby walka była w ringu trzeba przyznać że super forma. Z tego co wiem to chyba teraz ma dwie frikowe walki podpisane. Podobno z Mamedem chciał walczyć Diablo ale Mamed chce wrócić do mma. Ogólnie dobrze że tego nie kupiłem :D

Edit. Pytanko Messi kontra Riki Puć za dwie godziny czy z niedzieli na poniedziałek?

0

@Murazor Dużo wyższa intensywność? XDDDDD
Mało Ci kontuzji o czym ty wgl gadasz to są starsi doświadczeni zawodnicy i trzeba im ucinać minuty.. Widziałeś wywiad z Lewym przed sezonem?

1

@Culer9002 Już się rzuca jakiś gówniarz :D
0 hejtu co do wyniku tylko poprostu Xavi nie potrafi zarządzać kadrą ale znawcy wiedzą lepiej :D

1

@Azi Z czym mam się ogarnąć?
Prowadzimy od 60 minuty 3:0 nic się nie może stać grożą nam zawieszenia za żółte kartki, Lewy z Gundo jadą od deski do deski mecz za meczem nie mają po 20 lat, Roque przyspawany do ławki gdzie to jest idealna szansa bo Getafe broni na połowie praktycznie, trochę wyobraźni chłopie XD

8

Szkoda że ten pseudo trener tak późno wpuścił Roque..
Autostrada dzisiaj po prawej stronie.
Fermin dostał nagrodę za waleczność mega się podoba ten grajek :D

0

Fajne zmiany o 30 minut za późno XD

0

Wieźcie go prosto do Arabów!!!

0

Po co my tego chłopa ściągnęliśmy z Brazylii?
Rozumiem że Xavi lubi sobie ŚO ustawiać na bokach czy Pedriego albo Fermina na skrzydle ale kolejny piłkarz który sobie marnuje czas u nas..

1

Nawet Lewy jest szybszy od tego brazola :D
Dlaczego nie gra Roque przecież oni bronią na 40 metrze..

1

Dwóch tumanów w ataku..
Dawaj młodego i Brazola bo się nie da na to patrzeć to nawet nie jest b klasa!!!!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?