1

Tyle miejsca, tyle przestrzeni idealny mecz dla nowego Ronaldo Ronaldinho. Xavi pewnie tego nie widzi i znowu zrobi zmiany w 75 minucie :D
I znowu zamiast zamknąć mecz w 1 połowie będzie sraczka..

5

Getafe się strasznie słabe wydaje mamy mnóstwo miejsca :D

0

Można gdzieś obstawić że Lewy będzie królem strzelców? Ciekawe jaki kurs.

0

@VegetaPolska Nie miałoby to sensu jakbym patrzył na drużyny z jakimi będziemy grać bo z każdym można stracić punkty..
Real zostaje bez napastnika niech stracą raz punkty a my jakimś cudem wygramy klasyk i robi się gorąco :D

0

Patrząc jaki gramy syf w tym sezonie + to co sędziowie robią w meczach realu strata wcale nie jest taka duża..
Jakby nie te wpadki np z Granadą, -8, u białych coraz więcej kontuzji człowiek zaczyna sobie robić nadzieję :D

1

@Kengo No pewnie że tak. Bardzo dużo gram..

0

@Kengo Szefu udało się trafić parę stówek :D Masz może jeszcze jakieś fajne typy? Flacha Ci się należy :D

2

Szukam użytkownika który podsunął wczoraj fajny typ że Utah przegra(NBA), udało się trochę zarobić :D

0

Zajebiste zmiany trenerze!!!
Szkoda było wieczoru na coś takiego człowiek się znowu łudził.. Odpadnijmy z Napoli bo trafimy na klasową drużynę to znowu będzie 8-2..

2

Dalej czekaj ze zmianami tumanie!!!

0

73 minuta ten zmian nie robi XD

9

W b klasie nie ma takich rożnych..
2 na aut
3 do Ter Stegena XD

0

Obie drużyny tragiczny poziom..
Jakby Xavi wystawił zawodników na swoich pozycjach tzn kogoś na lewym skrzydle a nie Pedriego spokojnie to bierzemy..

0

Grelisz wtedy by grał na ŚO :D

0

Ciekawe czy odkryli to po pół roku?
Przedłużyć kontrakt jak z roberto..

0

@Aragorn33 Klasyk i czerwony ramos się przypomina.. Robić to samo z realem co z pisem :D

0

Może Xavi chce przedłużyć z nim kontrakt? XD

0

@P33ck Którego Barcelona potraktowała jak szmatę na wietrze :D

7

Ile jeszcze upokorzeń trenerze Xavi?
Wypierdoli* to od zaraz po co marnować 4 miesiące niech kolejny trener przygotowuje drużynę na nowy sezon!!!!!!!

0

Nawet na tak słabą drużynę taki debilny skład, kilku zawodników gra na swoich pozycjach..

1

@Arden Z perspektywy czasu ale to była paka :D
Każdego piłkarza się zna, wymawia na głos imię nazwisko dzisiaj już takich nie robią..

0

Vamos Torre!!! :D

0

Fajt klab w sejmie :D


0

@Lewanogolski Dilera :D

1

Po uj ten Christensen biega na połowie z De Jongiem? Co on znowu powymyślał..

0

5 ŚO?
Co ten Xavi ma w głowie masakra..
Lewy z Yamalem i to tyle w kwestii ataku, bronimy się przed mocarnym Alaves XD

1

@Talion Aż wstyd że tego nie pamiętam, dzięki :D

0

@doc Co to za film?

0

Takie coś przeczytałem XDDD FC Barcelona's transfers in the Summer:
❌ OUT:
Ferran: €35M
Fati: €35M
Christensen: €45M
Lewandowski: €40M
Roberto: Free
Raphinha: €50M
Romeu: €5M
Total = €210M
✅ IN:
Nico Williams: €40M
Leroy Sané: €50M
Zubimendi: €45M
Cancelo: €25M
De Ligt: €65M
Total = €225M

0

@SinMistico Nie wiedziałem o tym myślałem że się będą kopać z nimi..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?