jedrek7000
Dołączył/a: styczeń 2015
Ziębice
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@AllBundy Nie wiem czy sam się nie skuszę :D
8
Komentarz z eleven to takie prawdziwe pisowskie wiadomości :D
Wykreowane sytuacje Real jest na drugim miejscu, na pierwszym Barcelona ale Real ma również bardzo dużo pierwszych miejsc w statystykach XD
1
@AllBundy Ale chyba z napisami są..
https://www.grupa-mirai.pl/dragon-ball-z/#1
2
@Inzynier18 Bo to pokolenie debili, ważne żeby zjeść maczka i wypić energola z żabki po co pracować, żyć czy robić cokolwiek :D
1
@ranger3120 Wczoraj wleciało nowe info odnośnie Złotych Wrót 2:
Remake jedynki ciągle powstaje piękne czasy się szykują :D
0
@Ghandi Dziesiątki tysięcy młodych ludzi bronią TVPIS :D
0
@Pedri16Future Wygląda jakby zjadł 25 obiadów a później podejmował idiotyczne decyzje odnośnie projektu Barcelona..
1
No mamy rekina który topi się w wodzie :D
0
Vidal Rakitić Roberto Sztanga
Romeo Krycha Roberto i np Gundo
Na uj nam kolejny jakiś nawet nieprzeciętny gościu? Aż szkoda gadać jakie bagno zrobił Xavi do spółki z Laportą :D
1
@takisobiektos Piękna asysta
0
Może nie każdy wie [ale Felipe Luis ma Polskie korzenie :)
3
Braun powinien wlecieć teraz z gaśnicą :D
2
@Sulimo Dla arabów też mamy miejsce w sejmie na jakieś szopki? To jest Polska nie Izrael!!!
1
Tak na serio na uj te świeczki u nas w sejmie?
W Izraelu też sobie nasi przedstawiciele odprawiają szopki?
2
@PatrychoO Wysłać Brauna na rozmowę :D
0
@FcPortoFan1999 Podobno za 500 k ludzi na live Braun odpali dogrywkę :D
1
Sejm znowu wznawia obrady :D
1
@esem91 Sama doskoczyła żeby zasłonić żydowskie świeczki :D
2
Wznowili obrady XD Szkoda że donejtów nie ma :D
4
Braun ministrem spraw zagranicznych, wszyscy by się nas bali :D
0
W końcu udało się pozbyć tych kur pisowskich :D Teraz należy ich rozliczyć!!!
A Polacy? Zaczynają myśleć i trząść portkami bo Donald wjeżdża z Unią i Haj hitla, brawo Polacy w porę się kapnęliście że będzie to samo co 8 lat temu XDD
Więc może jednak ta Konfederacja nie taka zła i trzeba było słuchać Mentzena:
,,Może i Polak mądry jest po szkodzie, stąd tyle mądrości jest w tym narodzie" :D
0
@Encore Nie charakter tylko że będzie jadł schabowego za parę lat przez rurkę :D
Ale nie powiem lubię oglądać takie rzeczy. Jeżeli by chcieli walczyć mogą nawet urządzać prawdziwe walki gladiatorów też się to sprzeda :D
1
Kto to ustawił to ja nie mam pojęcia..
Wyrzucić Xaviego póki coś można ugrać w tym sezonie..
2
To pora stracić 45 minut życia :D
0
@LS Sorry ale współczuję że wierzysz NASA :D
0
@LS Trochę zdradzę tajemnicy. Skąd wiesz które zdjęcie jest prawdziwe? To z ,,twarzą" czy to które otrzymaliśmy później czyli skały :D
0
@Kazragore Mars kiedyś był jak ziemia być może się z niego wynieśliśmy bo z jakiegoś powodu nie zadawał się już do zamieszkania, częściowo jest o tym w tym filmiku :D
0
@LS No dlatego właśnie obejrzyj sobie ten film bo tak nie jest. To nie jest erozja czy doszukiwanie się twarzy czy coś podobnego, warto poświęcić pół godzinki.
0
Pewnie część z was kojarzy zdjęcie ,,twarzy" z Marsa. A jeśli to fikcja? Trafiłem przypadkowo na świetny kanał i podoba mi się teoria spiskowa że trafiliśmy właśnie z Marsa na ziemię, ciekawe argumenty:
0
Trochę tak jak morawiecki tworzy rząd i ma większość XD
Co ty chłopie gadasz za bzdury?