jedrek7000
Dołączył/a: styczeń 2015
Ziębice
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Mow_mi_Douglas Znalazła?
To gdzie Ty byłeś przez ostatnie dwa lata?
1
@kamyk_23 No właśnie dokładnie pokazałeś że jesteś takim samym prymitywem jak kolega wyżej :D
Ja nie jestem żadnym SEKCIARZEM, jestem za Konfederacją i uważam że Mentzen się zbłaźnił tą przemową ale dalej nie rozumiesz przekazu XD
Jestem sekciarzem aaaa tylko nie Mentzen dobra pójdę zagłosuję na PIS/PO które nas grabi od 30 lat takie jest twoje myślenie, chyba że jesteś z tych cieplejszych :D
2
@Eto'o9 R10 Ty a jakie wyliczenia ma Trzaskowski? Albo nie wiem kto tam startuje z pisu? Albo z lewicy?
9
Komentarz usunięty
8
MISTRZOWIE EUROPY!!
Ależ to jest sukces nawet nie chcę myśleć co by się działo jakby nasi paralitycy osiągnęli coś tak kosmicznego.. Niby parę krajów ale totalna deklasacja, skala nie jest tak wielka ale to coś niesamowitego! :D
0
Mentzen vs Rysiu Pan Ryszard Petru runda druga :D
1
@tristan87 Wy udajecie czy jesteście tacy głupi? XD
0
@Muevertigo Robił ruletę ale nie trafił w piłkę tylko chłopa w nogę musnął to jest nakładka wyprostowaną nogą.
1
@Deviler Można gdzieś obstawić że Lewy zdobędzie? :D
1
9 minut dobrze że nie 90 :D
1
Dobra szkoda popołudnia żeby to oglądać :D
Ręka spalony w jednej akcji Var trwający prawie 5 minut la liga :D
3
Alba załatwił Kunde i Felixa :D
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/374685610_290651693627157_7335036641018265947_n.jpg?_nc_cat=1&ccb=1-7&_nc_sid=5614bc&_nc_ohc=bEqrymxdsdwAX-8ZuV2&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=00_AfCn2DVt3xVKcJITkXGwFo9EQkDVR9j-V2wf-jCWOVZgDQ&oe=64F8520F
2
Te Tuchamenie Czułamenie Belingamy są dobre ale to są konie do biegania, mają bardzo mało finezji kreowania..
Nie ma Benzemy jest piłkarz pokroju Czupo Motinga który strzeli z 10 goli w sezonie. Oni chyba serio liczyli na Mekambe.. Przecież tam nie ma kogo wpuścić :D Na ławie Kroos i Valverde nie mają skrzydeł i 9 :D
Na przestrzeni sezonu Real wysiądzie i nawet sędziowie nie pomogą mamy dużo lepszą i mocniejszą kadrę główny rywal do tytułu to Atletico.
1
To powinno być czerwo dla rudo czarnego :D
0
Coś czuję że sędzia doliczy 15 minut do pierwszej połowy :D
2
- Karny dla Getafe
- Carvahal najpierw dobre pół minuty gada z sędzią ten zamiast nakazać wznowienie z rożnego stoi i z nim bajeruje. Później Carvahal fauluje pluje tam na chłopa prawie nie ma kartki :D
- Bramkarz Getafe ewidentna czerwona kartka nie ma nawet varu ale za to mają ładny dach na Bernabeu :D
Teraz padolino hahahahah jak on uzna tego karnego to tą ligę trzeba zaorać :D
To bardziej przypomina jakiś teatr gdzie jest grana dramatokomedia niż gra w piłkę nożną!!!!!!!!!!!!!!
Gdzie jest kartka dla Belingama??
0
Bokser Valverde, Kroos, kontuzjowany Vini. Oni nie mają kompletnie żadnej ławki XD Patrząc na naszą kadrę i na kadrę Realu to jest przepaść w tym sezonie.
2
Nie ma karnego?
4
@Tabaluga37 Oglądnąłem 10 minut i dowiedziałem się że Lewy ma drugie najlepsze wyniki wydolnościowe w tym sezonie dla mnie to już wiele bo nigdzie nie ma info na ten temat..
Powoli też czuje że do mety jest już blisko i mówi o radości z gry ile zabawa piłką teraz znaczy tym bardziej doskonale rozumiem decyzje Messiego. Całkiem inny piłkarz inna radocha z gry niż w PSG.
Bardzo mocny wywiad i nie wiem czego sam oczekujesz od Lewego? Po tym sezonie Messi będzie mu asystować w MLS przypominam Lewy ma 35 lat..
2
Nie lubię Święcickiego ale ten wywiad z Lewym to sztos. Nie wiem czy Lewy nie był zbyt szczery :D
0
Do go trzeba było zabrać do muzeum lotnictwa..
0
@kynio302 Tak jak sam mówił nic tylko napluć mu w ryj :D
1
Praktycznie dwa tygodnie i zaczyna się liga mistrzów jeszcze niedawno mistrzostwa świata ale ten czas zasuwa :D
16
O jakieś 15-20 milionów za mało..
9
Dalej nie ogarniam tych transferów..
Są jakieś zapisy w kontraktach czy co?
Pożyczamy im zawodnika na sezon i nadal mamy mu opłacać 20 % pensji o co tu chodzi? Przecież na logikę to oni nam powinni dać chociaż czteropaka za zawodnika to MY go IM wypożyczamy :D
0
@SkilledHydra16 Kwota śmiech na sali :D
0
@jacobFCB De Jong ostatnio już trochę pykał na środku XD
Nie wiem oni sprowadzają zawodników którzy kompletnie nie są nam potrzebni :D Wiadomo Cancelo mega transfer ale po co przedłużyli kontrakt z Roberto?
Może Felix będzie zmiennikiem Lewego bo nie wiem gdzie Xavi chce go upchać..
0
@MOLESTA Taa i sprzedasz Felixa za 80 Cancelo za 40 i Gundo za 30 co to wgl za zestawienie XD Gundo odejdzie za dwa sezony za max 5 milionów znając zarząd laporty do Niemiec Turcji albo za kasą do Arabów..
0
@AdiKingu96 Ty tak na serio czy to ironia?
0
@Firestone Wszystko fajnie pomijając frajerstwo np w LM ale zapomniałeś ile będziemy spłacać dźwignie?