jedrek7000
Dołączył/a: styczeń 2015
Ziębice
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@robertocarlos76 Boże tam Deulofele by lepiej zagrał o czym Ty chcesz dyskutować? Jaki Roberto jest dobry bo może stanąć wszędzie i zwalniać każdą akcję i gubić krycie? XD
1
@escarabajo Stylem to się chyba zamieniliśmy z Atletico, z tym że mamy lepszych zawodników :D Nie wiem zagramy chyba teraz 4-4-2, no nic zobaczymy :D
1
@Comentateiro Też napisałem że nie mam pojęcia na jaką pozycję przychodzi Felix to zostałem zjedzony w komentarzach :D Ani skrzydłowy ani pomocnik bardziej za plecami Lewego ale to znowu będziemy musieli poświęcić któreś skrzydło..
0
@VENOMStyle Jeszcze Araujo wciśnie na PO, Xavi już tam musi mieć dobre wizje :D
0
@escarabajo No właśnie dobrze napisałeś mając Bernardo Łydkarza Rudego i dzika na 9 w dodatku świetne wahadła i Rodriego w topowej formie zmiennika typu Foden który by u nas grał pierwsze skrzypce czy młodego mistrza świata Alvareza.. My mamy Lewego który powoli powinien myśleć o Ameryce schodzącego ze sceny Gundo, kontuzjowanego Pedriego jedynie De Jong kosmiczny poziom. Też się cieszę z transferu Cancelo w końcu ktoś ogarnięty na PO oby Xaviemu nie przyszło wystawiać Roberto czy Araujo na PO..
0
@escarabajo Bez skrzydłowego brawo :D Tak tak wahadła Ci będą dryblować na skrzydłach :D
Przypomina się Valverde i ciągłe pisanie że w tych czasach nie da się grać bez skrzydłowych tylko nawalić pomocników do środka może Messi coś zrobi..
0
@Fake69 Pożyczam Ci 100 zł na rok . Ja mam Ci jeszcze płacić dopłacać? Nie wiem ja chyba piszę z jakimiś ludźmi którzy są ograniczeni umysłowo :D
Proszę moderację o usunięcie posta bo to nie ma nic wspólnego z normalną dyskusją..
2
W końcu w miarę ogarnięty zawodnik :D
Tylko po co nam ten Roberto i przedłużenie kontraktu?
0
Nawet nie można wyrazić opinii bo za chwilę jakieś gówniarze cię hejtują masakra :D
0
@Ptasior Eksperci z LR. Może sobie popatrzcie jak gra Felix? Może chociaż popatrzcie na suche liczby które daje. Może popatrzcie ile afer wychodzi przy tym piłkarzu jak się zachowuje w szatni.. Myślicie że Simeone to idiota i od tak by go puścił nie?
0
Komentarz usunięty
0
@macio_944 Jedno co zrobił to nie zatrzymał Messiego a miał dwie okazje. Dziwnie nie narzekać + wina Xaviego jak gramy taki syf i ściągamy taki syf. Sadomaso? Mam udawać że pięknie gramy i jedziemy po tryplet czy co?
0
Atletico nas dosłownie dyma od kilku lat: Villa Suarez Griezmann teraz Felix.. W jakiej on przychodzi roli, skrzydłowego? Jak my teraz będziemy grać przecież on bardziej schodzi do środka wpieprza się na Gaviego De Jonga Pedriego..
laporta z tymi transferami chlaniem kurw*** idealnie nadawałbym się do PZPN a nie do Barcelony, my kogoś wypożyczamy jeszcze mamy mu opłacać pensję hahahaha masakra..
0
Dlaczego po stronie Turcji grają chłopy xd
4
W końcu coś grubego wpadło!!
Puszczone dwa razy, Freiburg strzelił w 48 min i był var ale na szczęście uznali :D
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiIzOTkwMTMyMzE0MzA5MjAwIiwicHJmIjoiUFVCTElDIiwiaXNzIjoiZm9ydHVuYXdlYiJ9.IOASVuI9zWzQNa3GGZDCRhSG6xzFPqyfZ8Pk7mGiBr0&source=SB
0
@Salchent Uniwersalny żołnierz Xaviego :D
0
laporta niech trochę pomyśli z tym od dźwigni w zimie i zostawi trochę luzu na dziadka z Miami bo od 2 lat nikt nie potrafi kopnąć z wolnego w bramkę :D
0
Titanic też miał kapitana pokroju Robeto i wiadomo jak skończyli :D
0
@RichardWinters Wrocław-Wejherowo. Z tego co czytam tylko kawałek A4 koło Wrocka trzeba ominąć.
0
Czy na naszych super drogach są jeszcze opłaty na autostradach?
Etole wviatole i inne cuda?
Jutro jadę nad morze czy są jakieś odcinki płatne i normalnie bramki?
1
2 miliony ale musimy zapłacić za ubera :D
2
Myślałem że wejdę poczytam o Messim a tu znowu jakieś pierdy transferowe..
Messi udział praktycznie przy 4 golach: Messi-Alba jak za dawnych lat wypisz wymaluj bramka z Realem, Messi z wolnego, Messi asystuje obrońcy drużyny przeciwnej, Messi ciągnie drużyne i wprowadza ją do kolejnej rundy jakiś kosmiczny mecz on chyba sam chce wygrać ten puchar totalny szef:
0
@VamosRakieta To po co wstawiacie te brednie?
0
Najpierw Gavi później Fati ten zarząd to totalne dno niech ten cyrk się już kończy :D
3
@bartas97 Kolejny średniak za kosmiczne pieniądze :D
Jeszcze Mekambe i po wielkim PSG.
My za Dembele 120 a za Torresa z 80 powinniśmy brać przy takich kwotach..
1
Wow nie szalejmy tak XD
0
@Rust_Cohle Pewnie się skończy 0:0 :D
0
@Rust_Cohle Mam nadzieję.. :
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiIzOTkwMTMyMTgzOTAxODAxIiwicHJmIjoiUFVCTElDIiwiaXNzIjoiZm9ydHVuYXdlYiJ9.-08MHASBOS024agSVSSCCHvTOQLkc4KbpNcRbbQhPNo&source=SB
0
@Medium No i po kuponie ehh
0
Ile było rund?
Bo chyba znowu kupon w łeb :D