jedrek7000
Dołączył/a: styczeń 2015
Ziębice
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Emhyr Dzik Adama teraz jakieś Torresy się przewracają o własne nogi :D
3
Wszyscy pompują Wikinga, sam jestem jego fanem ale Kane traci aż albo może tylko 9 goli. Messi czy Ronaldo mieli takich sezonów jakie rozgrywa Norweg chyba po 12 w ówczesnej La Liga która była najlepsza na świecie :D Mundial zawsze jest przed innymi rozgrywkami także łobuz z Rosario musi wygrać złotą piłkę :D
0
@AmigoBlancos Ciekawe tytuły w sam raz do obiadku albo z nudów :D
1
Zachwyt jakimś Jamalem ale mi się nasuwa kilka pytań..
Dlaczego tak późno? Nie mógł wcześniej zadebiutować?
Torre taki słaby czy Dżamal taki dobry?
Ile jeszcze mamy talentów w szkółce a Xavi kompletnie z nich nie korzysta?
W tamtym sezonie szkółka uratowała nam życie bo były mecze gdzie ciężko było ustalić skład nie mówiąc o napadzie :D
0
Pięknie się to ułożyło Valencia ucieka ze strefy spadkowej a na dole Getafe i Espanyol :D Kolejny mecz grają pomiędzy sobą over 10 żółtych kartek się szykuje :D
0
Almeria wygra mecz o życie z Getafe :D
0
@Lionel_Messi10 laporta niczym nie różni się od morawieckiego jeśli chodzi o prowadzenie klubu/państwa..
6
Patrzę teraz na te piłki od Messiego nie wiem czy ktoś w naszej drużynie zagrał takie przez 5 ostatnich spotkań :D
15 goli 15 asyst nieźle :D
13
Myślałem że chłopaki pojechali na pizzę i posmakować ,,włoskiej kuchni" a tu proszę. Pokazali się na tle bardzo dobrej drużyny na pewno taki Skóraś podbił swoją cenę, zdobyli punkty do rankingu naprawdę super przygoda Lecha! :)
0
60 lat temu na księżycu propaganda działa do dziś, podobnie TVPIS gdzie ponad 30 % idzie na nich głosować :D
0
@Kondziubarca Atlantydę odkrył XD
1
Wiadomo że głupie gadanie ale to akurat dla nas wzmocnienie :D
0
@Firestone Gavi jest zamęczony sezonem tak samo jak był/jest Pedri ale ten dalej na niego stawia.. Bezsens.
2
@Kondziubarca Uj podpisać kontakt na 20 lat!!!
Wszechstronnie uzdolniony młody talent.
5
Całe szczęście kolejny raz nie oglądałem tego syfu.
Z plusów Ter Stegen kolejne czyste konto i jakieś tam okazje mieliśmy..
Wróci De Jong, Pedri, Dembele będzie biegał sam ze sobą może jakoś to mistrzostwo dociągniemy do końca.
Messi wróć ale jeszcze nie teraz.. Pykaj tam sobie na spokojnie przez rok brameczki asysty przygotuj się do Copa.
Najgorsze w tym wszystkim że dostarczyliśmy Getafe punkt a oni walczą o utrzymanie.. Tfuu na dzisiejszy mecz!!
2
@Dosq Gdzie byłeś przez ostatnie kilka dni?
0
Mniejsza z ligą mistrzów ale jakim prawem valverde zagrał dzisiaj w lidze?
0
@Jarema2000 Jakieś typy? To proszę priv :D
0
@Worny Ostatnia prosta? :D
2
Przypomnę że Haaland nie ma DNA Barcelony :D
Coś w tym jest bo gdzie on pasuje do takich dziadów jak my.. Alvarez to trochę spadkobierca Suareza dziwię się czemu PSG po niego nie ruszyło.
2
Dlaczego Kukiz kurą jest oraz Morawiecki przekazujący 5 milionów z podatków na kampanię wyborczą :D
8
Kim jest Roman Kołtoń?
Osobistym lekarzem Lewego? Coraz weselsze te artykuły :D
3
Kolejne czyste konto
Bez kontuzji
Powiększamy przewagę nad realem
Czego wy chcecie XD
Szczerze oglądanie tego paździerzu to strata czasu.. Kibicuję Barcelonie Lewemu ale szkoda czasu na oglądanie czegoś takiego. Dograć ten sezon do końca, Messi nie pakuj się w to bagno proszę :D
0
@Emhyr Dlatego dziwie się że kolejni trenerzy rezygnują ze szkółki chyba zapomnieli jak Pep wyczarował Pedro czy Busquetsa.. Kuman nie miał kim grać dzisiaj Pedri Gavi Balde podstawowi zawodnicy nawet ten Mingueza przez chwilę grał na fajnym poziomie a Abde wróci po sezonie bo w Osasunie jest najlepszym zawodnikiem, Dżungla coś tam pyka w Anderlechcie zawodnicy na poziomie Tello czy Cuenci kiedyś czyli bardzo fajni rezerwowi na słabszego rywala..
Co jak co ale Xavi kompletnie nie potrafi zarządzać kadrą zajeżdża zawodników nie wprowadza młodych nie rotuje taki rok bez gry Torre w tym wieku to jest praktycznie zakończenie kariery a może wszedłby na fajny poziom. Tyle dobrze że chociaż Xavi tłucze tymi samymi a nie musimy oglądać pomocy typu: Gomes Vidal Rakieta Busi :D
0
Mechanizm z Antykithiry.
Urządzenie pochodzi z III-I w.p.n.e. czyli nawet do 300 lat przed zwał jak zwał Jezusem(XD). Wyjątkowo małe urządzenie(komputer) wykonane z brązu: 33 cm wysokości, 17 cm szerokości oraz 9 cm głębokości. Mechanizm z Antykithiry potrafił określać pozycje Słońca, Księżyca oraz 5 planet. Tarcze z tyłu urządzenia pozwalały przewidywać zaćmienia Słońca oraz Księżyca. Inne tarcze pozwalały z kolei synchronizować kalendarz słoneczny z księżycowym, a mechanizm odtwarzał nawet takie szczegóły jak nierównomierny ruch Księżyca na niebie. Starożytny komputer pozwalał też przewidywać momenty wschodów oraz zachodów ważniejszych gwiazd i gwiazdozbiorów. Mechanizm uwzględniał w swoich obliczeniach lata przestępne oraz to, że obiekty w kosmosie poruszają się po orbitach eliptycznych
Niesamowite że ponad dwa tysiące lat temu Grecy takim małym gówien*** potrafili tyle zbadać. Mnóstwo dowodów że kościół katolicki przez setki lat karmi nas stekiem kłamstw i od narodzin jesteśmy podporządkowani danemu systemowi byle się nie wyłamać i nie poznać prawdy. Więc albo jesteśmy dużo gorzej rozwinięci niż ludzie w tamtych czasach którzy mogli mieć kontakty z ,,obcymi" albo regularnie wciskają nam kit.. Ciekawe ile jeszcze takich urządzeń i tajemnic jest skrywane :D
0
Messi, Ramos, Mekambe, Klopp, Haaland.
Prawdopodobne że Jurgen Von Junkingen wyleci po tym meczu bo ostatnio straszne blamaże, Liverpool powoli może nie wejść do żadnych pucharów ciekawe czy dogra sezon do końca..
Norweg, wiadomo było że po mundialu wystrzeli z formą gdzie inni zasuwali on mógł szlifować formę. Co martwi w kontekście przyszłych/obecnych rekordów to częste kontuzje. Porównując go z Mekambe on praktycznie nic nie wygrał w swojej karierze a Mekambe jest już mistrzem świata+ inne tytuły. Bardziej widzi się że Wiking pobije wszelkie strzeleckie rekordy chyba że kontuzje na to nie pozwolą..
Mekambe jak wyżej chyba że straci na szybkości, ale chyba powoli traci zaufanie do kibiców i klubu prędzej czy później wyjdzie z PSG a gdy jest w formie potrafi w pojedynkę wygrywać mecze ścisły i drogi TOP piłkarzy na świecie.
Ramos z bramką. Również nie przepadam za tym boiskowym cwaniakiem ale trzeba mu oddać że liczby forma w tym wieku robią wrażenie.. Ciężko go zestawić z Puyolem czy Pique ale w tym wieku gra naprawdę solidnie.
Messi. Królowi trzeba oddać to co królewskie, gdyby opuścił PSG fajnie jakby wyszedł ze statami na + czyli więcej g/a niż meczów :D Najważniejsza informacja dla całego świata jest taka że Messi chce zagrać na kolejnym Copa być może mundial więc zostanie w europie. Myślę że szejk może sięgnąć do kieszeni i Leo zostanie w Paryżu na kolejny sezon będzie grał i przygotowywał się głównie pod reprezentację. Te dwa towarzyskie mecze to był jakiś zbiorowy obłęd tam ludzie płakali mdleli przez całe spotkanie to samo z piłkarzami chyba dalej nie mogą się otrząsnąć z tego powodu że są mistrzami świata :D Życzeniowo sezon w PSG, powrót do Barcy (te dźwignie finansowe morawieckiego yyy znaczy laporty) jakoś mnie nie przekonują dopiero później jakieś Allachy czy Argentyna Rosario i podkręcenie statów na koniec kariery :D Pytanko na koniec Messi ma tylko 1 trofeum do Alvesa?
0
Cadiz na dobre przeskakuje Espanyol i Getafe bardzo dobra kolejka na dole tabeli :D
2
@MESSIah16 No to jest piłka nożna. Weź sobie przykłady z klasyków i różne spiny. Weź Vinicjusa jak wszyscy po nim jadą a zachowuje się dalej jak pajac i tylko podburza swoją sytuacje..
0
@MESSIah16 Tak, niestety to tylko zwykła prowokacja obojętnie jak mocna by była to obelga że Cię zabiję zgwałcę cokolwiek.. Na pewno grałeś trochę w piłkę czy w inny sport to gra a nie realne życie. Jeżeli to miałoby miejsce nie wiem poza stadionem/meczem i ten cały Ben coś tam mógłby pójść normalnie z nagraniem na policję i sąd zadecyduje jakie uprzejmości powiedział do Valverde że ten na niego napadł. Ale to jest zaraz po meczu Valverde powinien przynajmniej odpocząć od hiszpańskich boisk do końca sezonu.
4
@MESSIah16 Popatrz pod względem że gra psychologiczna to także element piłki. Gościu może ci mówić najgorsze rzeczy żeby cię wytrącić równowagi ważne żeby nie dać ponieść się emocją. Jeżeli chciałbyś grać na zasadach bandyty Valverde za każde mocniejsze wejście czy chamski wślizg powinno się piłkarzowi który przewinił łamać nogę :D