0

Buuuuuuuuuuuuuuum pękło 100 baniek Orkiestry :D Ciekawe jaki zrobią wynik..

8

Diabeł Owsiak zebrał już prawie 60 baniek, a mogło iść na tacę, a mogło iść na bosów katolickiego kościoła w Polsce żeby się wozili majbachami a Kaczyński nie zabierze z tego nawet grosza, oj boli pisiorów :D

3

Danuta tfu holecka:


3

Dziś gra WOŚP!!
WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY!!
Dziś gramy pod hasłem: Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich - małych i dużych!

Rekordy WOŚP:
Pis na tvp: 3 000 000 000 PLN
Kancelaria prezydenta w tym roku: 250 000 000 PLN
Rok temu: 224 376 706 PLN
Dwa lata temu: 210 813 830 PLN
Trzy lata temu: 186 133 611 PLN

Ode mnie poszła stówka aktualny licznik który można sprawdzić na stronie: 17 912 591 PLN deklarowana kwota na aukcjach allegro oraz główny licznik 46 158 551 PLN. Fajnie się odświeża ten licznik coś jak oczekiwanie do meczu z Realem kiedyś :D

0

Gównia** bo gównia** ale w końcu to kolejne 3 punkty w lidze a real ma jutro ciężki mecz :D

2

Xavi!
Zastał Barcę drewnianą a zostawił murowaną XD

0

@Tasde Nie wiem nie szukałem nic na ten temat. Podobno była w 2 czy 3 miesiącu ale czy to prawda..

0

@mekston Raczej nieskuteczność! Murowanie! To nie Barca kolego tylko Atletico :D

2

Co do słabej formy Valverde po mundialu.

Dzisiaj pod filmikiem Ćwiąkały ktoś napisał że Valverde stracił dziecko razem ze swoją partnerką która była w ciąży i już na mundialu był przybity także życie osobiste też mega wpływa na piłkarzy..

0

Gdzieś czytałem że Xavi chciał żeby Pedri grał ofensywniej w tym sezonie i strzelił minimum 10 goli :D

0

Dawaj De Jonga chociaż będzie na kogo wrzucać :D aa no tak..

0

Zerkam na licytacje WOŚP naprawdę fajne rzeczy można znaleźć :D
Narazie prowadzi Iga jej ,,paletka" za 260 tys, niektóre z licytacji: obiad z pfTuskiem :D 120 tys, kolacja z Magdą Linette 50 tys, z Krychowiakiem 20 tys, Andrzej Grabowski odkurza mieszkanie 15 tys, współprowadzenie milionerów z H. Urbańskim 13 tys mnóstwo tego szkoda że pisiory totalnie zablokowały orkiestrę..

0

@Firestone On się nadaje idealnie na PO u nas..
Bardzo dobre przyspieszenie i dośrodkowania podania ale niestety słabo z dryblingiem nie może wygrać pojedynku 1 vs 1..

1

Atletico wali frajerów trzeba to powiedzieć..
laporta, bartomeu niczego się nie nauczyli :D

0

Spokojnie by nastrzelał w takim Bayernie jeszcze :D

0

@Lionel_Messi10 1 asysta?

1

Ta Arabia dla nas ostatnio jakaś szczęśliwa, zaraz się okaże że Mental nie będzie mógł trafić do bramki XD

7

De Jong a wszyscy: ooooooooo

0

Ter Stegen strasznie teraz Drago przypomina :D

10

Ale ich rucha** nie mogą nawet zdążyć pieski żeby nas sfaulować :D

0

O złota piłka wchodzi XD

3

Kura nie paliliśmy GAVIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

0

55 minuta i real stoi jestem w szoku :D

4

Dembele Liverpool vol.2

1

Wychodzę z jaskini xd
O dziwo real wygląda dużo gorzej fizycznie od nas.. Zawsze to my byliśmy zmęczeni teraz mam wrażenie że jest odwrotnie. To co przelewik i Benzema z karnego? :D

0

@Ronin47 10 lat temu :D

1

@Firestone Tak, żałuję że oglądałem tą żenadę z Betisem :D
Tfffu nie jesteś kibicem! Barca na dobre i na złe! Wypad ze strony!
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Nie można nic napisać bo grają jak dziady.. Dziecinada z wami :D

4

Xavi tak to wszystko fajnie układa że w przerwie chyba przełączę się na najlepszego piłkarza w historii. Panie Xavi idź pan w uj z tym anemikiem w środku..

0

@Qlewer Widzę że jesteś zdrowo odklejony :D
Wiatr się zmienia z każdą sekundą co z tego że dostanie kilka punktów rekompensaty jak skoczy 20 metrów bliżej?

2

Odnośnie skoków to ze sportem od kilku lat nie ma nic wspólnego.. Szkoda że tak spieprzyli humory tylu ludziom w Zakopcu.
Trzeba zmienić przepisy i to gruntownie..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?