4

30 minut naprawdę dobrze graliśmy nawet koncert szczególnie Dembele, Araujo w obronie i Ter Stegen w bramce. Nie wiem jakim cudem ktoś taki jak roberto może grać w Barcelonie i być jej kapitanem TRAGEDIA. Ten spalony.. Chyba trzeba stawiać chałupę na karnego Realu w finale, pół sekundy ujęcia później i nie ma spalonego co to miało być paznokcie??

0

Jaki spalony???????????

1

Roberto kapitan ja pierr... :D

3

Wydawało się że tam był gruby spalony :D
Ważne że Leo z golem :D

7

Polecam przyjrzeć się historii księdza Jana Kaczkowskiego a zarazem filmu Johnny. Mnóstwo przeżyć inspiracji przemyśleń dla mnie właśnie taki ksiądz powinien zostać świętym, niesamowity człowiek..

2

GOAT wraca jutro do gry?

0

Barany nic się nie nauczą..
Villa Suarez czy Bartomeu czy laporta ten sam syf :D

3

Senator Bury wyciąga ogórek z kieszeni, miażdzy go na stole i wychodzi ze studia :D


1

@Kgorecki2500 Obejrzyj sobie kawałek na necie, NIE POLECAM!

2

TEN KRAJ TO MEM 2022. Podsumowanie roku. Coś pięknego ten film :D


2

@Roobo Wow super typy..

0

@allien18 Haha proszę adres! :D

0

@allien18 Tak to to dziękuję :D

0

@PolskiBarcelonista10 Ooo tak to na pewno dzięki :D
Jeszcze tego pierwszego nie mogę znaleźć :D

1

Szukam dwóch filmów możliwe spoilery pewnie szybko załapiecie :D
Hiszpański tryrel kryminał bardzo pokręcony. Gościu był z dziewczyną w jakimś mieszkaniu i ta przypadkowo zatrzasnęła się za ścianą/lustrem, swojego czasu bardzo głośno było o tym i jeszcze jednym podobnym hiszpańskim filmie na LR. Ten drugi że chyba gościu potrącił kobietę i zostawił ją w lesie później działo się całe dochodzenie na końcu chyba wyszło że policjant go w to wszystko wrobił? La coś tam opca z tego co pamiętam..

6

Nie tylko on. Oglądanie Barcelony strasznie męczy :D

0

@Kaamilos87 Szczerze myślałem że rzucą się na bardzo znane nazwiska a ja nawet połowy składu nie kojarzę i grają świetnie :D

1

@Kuba_1 Nie chodzi o Mekambe inteligencie tylko o Francję.
PSG gra we Francji, taki klub we Francji. Francja przegrała finał z Argentyną. Myślisz że wszyscy będą klaskać jak Messi wyjdzie z pucharem?

2

Afera paliwowa:


W sumie tam jest wał na wale :D Polacy dyman* z każdej strony ale dalej jest cudownie :D

1

@Lionel_Messi10 Dobrze bo w BarcSie blokuje młodych, Fati jego następca ma 10 a laporta obiecał że zostanie :D

0

@Cotutajsiedzieje A to nie wygrał żadnego? XD

1

@koksik2700 To lepiej nic nie mówić i dalej dać się ruch w tylną część ciała?

2

@Kondziubarca I Borek na trenera :D
Polska piłka to dno :D

1

@Pawel13sz Xavi chyba kryzys wieku średniego przechodzi..

0

Można powiedzieć nowy rok stara Barca :D
Real wygrywa na farcie, my się męczymy z niepełnosprawnym sędzią i nieskutecznością. Tak jak graliśmy przed mundialem tak gramy po czyli piach :D
Jakoś mniej się człowiek stresuje patrząc co działo się kilka tygodni temu :D

0

Te kartki najlepiej niech sobie na czoło przyklei :D

2

Generał Dembele powrócił :D

1

Tego człowieka trzeba wypieprzyć dyscyplinarnie z jakiegokolwiek sędziowania..

1

Co ten baran odwala!!!
Jakim cudem on może sędziować mecze na takim poziomie!!!

3

- Fc Wrzutka
- Alba bardzo dobry dziś
- Bardzo dobrzy 2 ŚO wyprzedzają fajnie się uzupełniają no i stałe fragmenty
- De Jong na pozycji Sztangi daje radę nie wiem po co tego dziadka jeszcze trzymać
- brak skrzydeł
- Fati na ten moment to nie jest poziom nawet Tello
- Mateu niepełnosprawny Chaos
- Dembele za Piranię jak najszybciej..
- Lewy jakiś taki opalony :D
- Trochę więcej można wymagać od naszych 2 chrabąszczy- Pedri Gavi
Strzelić im kilka bramek żeby zawitali w strefie spadkowej po tym meczu bo czysto piłkarsko są strasznie słabi :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?