0

@Kimirionum Bardzo dziwny mecz.. Nawet jak Argentyna nas walnie i wyjdzie z grupy przecież to jest nienormalne że oni nawet nie chcą biegać.

17

Już chyba nie wiem o co chodzi w piłce :D
Oni kurr grają o życie!!!
Messi chodzi żuje gumę reszta wyjeban* może faktycznie futbol polega tylko na pieniądzach?
Przecież nawet jakby nic nie grali to powinni zapieprzać gryźć trawę a oni stoją w 11 szok!!

0

Argentyna kompletne zero.. Jestem w szoku trochę.

0

Dlaczego kolejny raz nie ma powtórki ze spalonym?
Znowu akcja na styku i nic..

2

Kolejny idiotyczny przepis. Ani nie zasłaniał bramkarzowi ani nie przeszkadzał nie dotknął piłki poprostu stał i spalony :D

0

Gol po rożnym którego nie powinno być :D
Var jest dobry ale zdecydowanie trzeba zmienić przepisy kiedy i jak ma być stosowany..

0

@CryMeARiver Twierdzę że chciałbym zobaczyć powtórkę chociaż normalną nie musi być ta niesamowita technologia :D
Przy 2 bramce wydawało mi się że stopa Leao wystawała na spalonym np.

3

Dla mnie to jest karny, za mniejsze starcie Portugalia dostaje karniaczka.
Wgl przy pozostałych bramkach Portugalii nie było ani jednej powtórki spalonego gdzie zawodnicy byli na styku dziwny ten var..

0

Wiadomo co z Neymarem?

0

@Krzysztof1987 Trzeba potrafić rozróżnić fundusze od serca :)

0

@Medium No teraz na fortunie masz 5.00 :D

0

@Krzysztof1987 Nie patrzyłem za dużo ale jutro się chyba skuszę na Arabię kurs 5.00 :D

1

@Bartula MJ się chowa, posłuchaj porównania ich samych głosów bez efektów w ilu oktawach mogli zaśpiewać itp.. Freddie jest Messim muzyki, nie jest jednym z najlepszych tylko najlepszym!

2

@Pawel13sz Dobry świr! Tymczasem Czesio wniebowzięty bo mamy punkt..

1

To była prawdziwa Brazylia na Mundialu :D
Jak na plaży w Rio!!

0

@Worny On komentuje 3 mecz dopiero :D :D

0

Centymetry przyszły do góry, Milenkowić Milinkowić..

0

Co oni gadają haha :D

1

Dariusz okazja Szpakowski, Sebastian analiza akcji krzyknę Mila :D
Dobre dwa wariaciki! :D

0

Szpaku jak napiernicza :D

0

@Janas11224 Pajace z kanału sportowego miejcie w nich wywalone przestałem subskrybować.

0

@Dertinho Z Wyspami Owczymi? Bronisz pajaca który powinien siedzieć w więzieniu. Jakie były założenia na ten mecz oprócz lagi na Lewego po odzyskaniu piłki? Tak prowadził Legię że prawie spadła z ekstraklasy o czym ty chłopie piszesz??

1

Myślałem że Meksyk będzie robił Meksyk, skrzydłami będą jeździć jak z burą suk a oni po Katarze następnie po nas i sami sobie są najgorszą drużyną turnieju.
My nie zrobiliśmy kompletnie nic, nawet pół akcji, kilku podań jakieś założenia taktyka coś? Teraz cały kanał broni Fryzjera bo robi remis w pierwszym meczu. Ależ wstyd!!

5

Włączyłem kanał sportowy od chyba 2 miesięcy.
Smoku pierdoleni* wolisz brzydko grać i urwać punkty czy pięknie grać i przegrać. Kowal i widz jazda że nawet pół akcji nie zrobiliśmy a te pajace z kanału dalej bronią Czesia rzygać się chce na to.

2

@gumaz Między innymi dlatego przestałem oglądać kanał sportowy..

2

Za 4 lata wyjdzie taki Ymbape walnie 3 z Łotwą 4 z Wyspami Owczymi i o kant wiadomo czego rozbić np dorobek strzelecki Klose :D Leo why? For money!!!

0

@Barca1992 Ronaldo by tam pobił rekord Klose na jednych mistrzostwach XD

0

Skąd oni tego bramkarza wzięli :D

1

Może to Katar sprzedał mecz? XDDDD
Co ten bramkarz haha :D

1

Fajnie że flash dodał kluby przy nazwiskach, w Katarze większość to były składzior drużyny Xaviego ciekawe czy piłeczka będzie chodziła :D Ekwador ma małą pakę z Brighton obstawiam 1:1 :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?