1

@Peszko07 Pewnie płot stawiali :D Iść ginąć za kaczyńskiego i resztę bandy XD

5

@LeoKing10 Pewnie że nie. Miałem tą rozkminę jak ruscy najechali Ukrainę. Najpierw myślałem na hurra idę walczyć za ojczyznę ale po głębszym namyśle życie jest dużo cenniejsze niż decyzje kilku osób na górze dla których giną tysiące ludzi w imię czegoś(kasy, kawałka ziemi). Polecam nowy film na zachodzie bez zmian zobaczcie jak wojna zmienia człowieka, stanowcze nie.

10

[PILNE]: po trwających od około dwóch godzin plotkach i spekulacjach agencja Associated Press (powołują się na nią m.in. BBC i CNN), powołując się na wysokiego oficjela amerykańskiego wywiadu, podała że wybuch w przygranicznej wsi Przewodów (10 km od granicy z Ukrainą) spowodowany był rakietowym (w liczbie ok. 100 rakiet) atakiem rosyjskim na Ukrainę. Media zachodnie (a przede wszystkim media polskie) są dużo bardziej wstrzemięźliwe w komunikatach i w łączeniu ataku rakietowego na ukraińskie elementy infrastruktury energetycznej z wydarzeniami w polskiej wsi.
W wyniku wybuchu zginęły dwie osoby.
Obecnie trwa posiedzenie Rady Bezpieczeństwa Narodowego, a na godz. 21:00 zwołano posiedzenie rządu.
Pentagon słowami swojego rzecznika poinformował, że ">>Stany Zjednoczone są świadome doniesień prasowych, według których dwa rosyjskie pociski uderzyły w miejsce w Polsce w pobliżu granicy z Ukrainą

Zginęły 2 osoby a banda durniów robi sobie z tego żarty, dlaczego redakcja się tym nie zajmie?

1

@Ksavix Kilka postów niżej pisałem to samo ale jak widać po zielonych Polska mniej więcej podzielona na pół- imbecyl* i tych którzy myślą racjonalnie..

0

@DonMatteo901 Tak samo niekompetentni ludzie siedzą w rządzie :D

0

@NaFazieHitman Myślę że natura się obroni i prędzej czy później sama planeta zrobi z nami porządek o ile sami się nie pozabijamy :D A takie było wielkie halo o koronawirusa przez 2 lata, w Afryce chyba do dzisiaj nie wiedzą że coś się działo :D

4

Ostatni mundial Szpakowskiego.
Pomyłki, bredzenie ale będzie brakować tego głosu..


Tak kiedyś komentował Szpakowski do dzisiaj mam ciary jak tego słucham :D

0

W wieku 89 lat zmarł Jerzy Połomski.

3

Mundial mundial mundial! Ależ dodali świetny filmik przed :D
https://www.facebook.com/watch/?v=978220726903206

3

@HighestInTheRoom Mam ochotę wyrzucić laptopa przez okno..

0

@marcin62 Bardzo kosztowna zabawa :D

0

@FCB_dimiC Nie chce mi się bawić bo nie jestem w Polsce brałem zdjęcia z messengera. Twoja odpowiedź faktycznie na miejscu xd

6

Messi dziś zrobił pierwszą bramkę i trafił w słupek oprócz tego przeczłapał cały mecz, PSG nie wrzuciło nawet 3 biegu wszyscy się oszczędzali przed mundialem :D Liczymy gole i asysty ale ile Messi miał asyst 2 stopnia, myślę że wyprzedza pod tym względem najlepszego na świecie De Bruyne.. Fajnie jakby Leo tak przeczłapał do 40 i robił co sezon double double oby mu nic głupiego nie przeskoczyło po mistrzostwach..

0

@bartekvisca Oglądałem, momentami się dłużył smutny koniec mocny wojenny film chyba też tylko stawiam Przełęcz wyżej.

0

Kaczyński jest świetny w stand up :D Co chwile jakieś złoto wypływa :D Tymczasem Messi i psg :D


1

Messi ma dostać dziś minuty, mecz o 13 :D

0

@escarabajo Potrzebuję 2 bramki do przerwy i wejdzie 2 tys, na innym kuponie 3 bramki samego Bayernu i 700 zł.

0

@ChampionLW Inaczej będziesz pisać jak Messi się zaleje łzami.

3

@MESSIah16 Patrząc na dzisiejszy futbol, przyspieszenie zawodników itp to wygląda jak mecz oldbojów :D

0

@DonAndresFCB Emocji będzie co niemiara, będzie płakał Lewy będzie płakał Ronaldo będzie płakał Messi oby ze szczęścia a my razem z nimi :D

3

Coś mocniejszego wjechało :D

4

Na papierze strasznie słabo to wygląda. Najsłabsza Hiszpania od lat? Zobaczymy Luczo ma łeb :D

0

Tylko i wyłącznie Xavi jest winny, kiedy ma się ograć jak przy 3:0 nie dostaje nawet 15 minut? Można śmiać się z Mamrota Kumana ale taki Gavi dostał mnóstwo minut to samo np Judgla. Kogo wynalazł Xavi? Sztangę grającego od deski do deski..

1

@Janiama Również to tłumaczyłem kilka dni temu, nikt chyba nie bierze pod uwagę gdzie leży Katar. Arabia będzie u siebie w domu Argentyna wygra po ciężarach 1:0 2:0.
https://www.google.com/maps/place/Arabia+Saudyjska/@25.1950444,46.9473319,5z/data=!4m5!3m4!1s0x15e7b33fe7952a41:0x5960504bc21ab69b!8m2!3d23.885942!4d45.079162

0

@Ptasior Ciekawe czy z ławki czy może z 60 minut na rozegranie..

6

Stonoga o wczorajszej kartce Lewandowskiego :D To się nazywa mejwen!!


0

@PatrykBarca No to chyba pora bo dostaliśmy się tam fuksem. Arabia to praktycznie gospodarz cały stadion będzie za nimi, pewnie też sędziowie będą działać cuda wcale się nie zdziwię jak Argentyna wygra 1:0 2:0 a z nami będą grali o życie i o wyjście z Meksykiem.

0

Niby -5 ale jakiś przyjemny ten mrozik :D

0

Poszło 200 na real. Jak zgubią punkty będzie git jak wygrają też spoko :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?