3

Alba-Pique-Ktoś-Roberto czyli w Barcelonie od 20 lat nic się nie zmienia :D

3

Jak to ma być ta wspaniała taktyka Xaviego miliona wrzutek to trzeba było nie sprzedawać De Jonga :D

0

Jutgla z kolejnym golem i to przeciwko Atletico..

1

Dembele- człowiek który wpadł w mrowisko :D

1

Busi Busi Busi :D
Do mls 14 milionów na sezon :)

4

@Janiama Dla mnie wręcz odwrotnie, jest tak nahajpowany(chyba dobrze napisałem) na bramki coś jak Ronaldo przy czym Ronaldo jest zwykłym pyszałkiem. Haaland jest niesamowicie zbudowany nogi to chyba z 70 parę procent całego ciała przy czym niesamowity zryw przyspieszenie wykończenie(pierdolnię..). Typ takiej nowej 9 trochę mi się Ivan Drago przypomina z IV Rockiego :D Jedyne co mi się nie zgadza to wiek, jakim cudem on tak wygląda mając chyba 22 lata :D Ćwiąkała kiedyś o nim opowiadał w jednym z filmów że jest porąbany jeśli chodzi o trening i po treningu CODZIENNIE macha sobie 300 pompek :D

1

@jeyx77x W tym roku jest niesamowity wysyp grzybów i to zdrowych a grzyby podobno zwiastują wojnę..

0

@FC1899Barca Szkoda że nie 1800 XD
Wczoraj ludzie mnie tu jechali bo rzekomo nie ma kasy żeby Messi u nas pograł rok a za dwa sezony z polityką laporty na pewno znajdziemy drobne 200 baniek :D

1

Wracam z meczu b klasy a tu Haalanda poyeba.. Co za chłop :D

3

@Kusco15 Hahahahhaha :D Mocne!!

2

@AlexDark00 Ok mam!
Most Free-Kick Goals:

82 - Marcelinho Carioca

78 - Juninho

77 - Roberto Dinamite

71 - Zico

69 - Marcos Assunção

66 - Victor Legrotaglie

65 - Pierre van Hooijdonk

63 - Shunsuke Nakamura

60 - Lionel Messi (NEW)

59 - Cristiano Ronaldo

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Na ten moment Messi ma przewagę 1 wolnego nad Ronaldo?
Ile brakuje mu do najlepszego- Juninho?

4

Nowy członek Neo Nówki profesor Glapiński XD


6

Praktycznie gol z niczego Lewy to naprawdę kox!

0

@msmsms Jak narazie z oglądaniem to nie ma nic wspólnego bo tego nie da się oglądać :D

0

Myślę czy nie zmienić na Leo, murowanie bramki kompletnie nic się nie dzieje nienawidzę takich meczów w La Liga..

3

Auba z golem dla Chelsea!
Ależ szkoda że go oddaliśmy prawdziwy napadzior :D

1

@GeneralXavi To znaczy? :D

5

1

@HighestInTheRoom Nie wiem czy czasami Ty ostatnio tego nie pisałeś :D Puściłem 2 dni temu całą kolejkę +7,5 +8,5 rożnych na 9 spotkań weszło 7 a byłoby pięknie..

1

@Worny Więc odpiszę Ci po raz trzeci przy takim kontrakcie i tak Messi zarobi i zrobi więcej dla klubu.
Wcale nie jestem zwolennikiem tego co laporta zrobił z klubem sprzedaż praw kasa cholera wie skąd która będzie spłacana przez X kolejnych lat po kupowanie zawodników jak w fifie gdzie nawet przy takiej ilości kontuzji i tak mamy za dużo ŚO. Jak narazie nic się nie zmienia w lidze gonimy Real a w LM dostajemy w łeb od Bayernu :D

0

@Borneo Neymar to aktualnie najlepszy piłkarz na świecie, tak piszę to poważnie jeśli brać ostatni miesiąc z hakiem.

2

@Sau_Ron Pamiętasz jak wyglądało że Messi też miał zostać w klubie? I co?
Jak pisałem że trzeba wypieprzy* Umtitiego Lengletów Robertów innych dziadów to pisaliście ale zaraz przecież będzie trzeba płacić ogromne odszkodowania za kontrakty! Dało się dało?
Dembele zaczął grać jak przystało albo ziomuś obniżasz kontrakt albo wypad z klubu więc DA SIĘ WSZYSTKO.
Rzuciłem wolną kwotę 50 milionów niech to będzie 30 nie wiem w czym widzicie problem..

1

@okiemtypera_lucaxx95 Lubię sobie czasami walnąć podwojenie za 500 i chyba 1,5+ bramki w meczu Arsenalu i Totków jutro do przerwy :D

2

@Worny Messi, nie Griezmann Debmele Coutinho!
Tu chodzi o pożegnanie króla chociaż na jeden sezon!!! Z tego co wyczytałem Messi wygenerował 700 milionów euro dalej nie rozumiesz..

1

@Sau_Ron Strzeliłem sobie że 50 czyli pewnie dostałby niecałą połowę. Czyli wypełnione Camp Nou przy każdym domowym meczu to zwróci?

6

1. Powrót Messiego do Barcy

Trzeba być totalnym kretynem żeby być przeciw.
- Z punktu widzenia finansowego Messi przychodzi praktycznie za darmo niech zarabia 50 milionów za sezon, gwarantuję że z dużą nadwyżką zwróci się ten hajs z samych koszulek w miesiąc.
- Z punktu widzenia sercowego Messi może powiedzieć że to jego ostatni czy przedostatni sezon w europie i należy mu się takie pożegnanie na Camp Nou będą się zabijać żeby ostatni raz zobaczyć Leo.
- Ostatni czysto piłkarski. Xavi z tą swoją boską wizją jak narazie nic wielkiego nie osiągnął oprócz kilku fajnych pojedynczych wyników np z Realem a najpiękniej wykoleił się w lidze europy. Suche liczby- Messi nie przebiłby najlepszych czyli Auby w tamtym sezonie czy teraz Roberta w statach? Bo czytam że zdania są mniej więcej 60 % za, 40 % Tomaszewskich że Messi to już leśny dziadek on nic nie gra będzie blokował Pedriego Gaviego czy Torre z którego Xavi i tak nie korzysta. Messi będzie miał na pewno zły wpływ na młodych i Pedri walnie sobie tatuaż na czole XD Wcale się od niego nie będą uczyć już chyba zapomnieliście początki Pedriego w Barcelonie z kim mu się najlepiej grało? Co najmniej jesteście śmieszni a bardziej żałośni bo Messi nie raz nie dwa wracał a nikt tu z nim nie będzie podpisywał kontraktu do 40 jak z Lewandowskim..

2. Ronaldo

Śmignęło mi ostatnio na fejsie jak Ronaldo siedzi z jakimś facetem w pokoju zapłakany być może właśnie z tym psychologiem. Sam mam z niego bekę bo strzeli kilka bramek media to pompują jak pis inflację ALE.
Kilka zdań które mniej więcej zapamiętałem: Wiadomo trening całe życie i kiedy dochodził do tych wszystkich sukcesów ludzie go kochali poznawali szaleli za nim, teraz wszystko powoli odchodzi w cień zaczyna się frustracja tak zwane sportowe życie po życiu. Ronaldo zwrócił się do tego ziomka: wiesz ile razy byłem ze swoim synem na spacerze w ciągu dwóch ostatnich lat w parku? Zero. Nie mogę wyjść ze znajomymi czy kumplami z drużyny do restauracji bo zaraz jestem oblegany przez masę ludzi. W dodatku strata syna wcale się nie dziwę że zaczyna mu się gotować w deklu.

Co do tej dwójki sam jestem ciekawy kiedy skończą.. Czy Ronaldo ze swoimi ambicjami będzie chciał haratnąć do 1000 bramek w mls? Boję się że Messi odejdzie zupełnie inaczej i od tak zakończy karierę oby mu to nie przyszło na myśl np po porażce na zbilżających się mistrzostwach bo on nic już nie musi. Od jakiegoś czasu piękne jest to że praktycznie każdy gol czy asysta Messiego to bicie kolejnego rekordu, oj zatęsknimy a część bardzo mądrych ludzi nie chce jego last dance w koszulce Barcelony :D

0

@Zimny Brałem dwa razy :D

0

Coś się dzieje na Antarktydzie? Fajnie sobie rozkminić wieczorem różne teorie :D


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?