0

@koziar Napisałem że śmieję się z jego kontuzji ogarnij się. Gość zawalił ostatnie 3 wielkie turnieje i ,,wygryzł" z bramki Fabiana przez to zrezygnował z gry w kadrze.

0

Co ze Szczęsnym? Znosili go na noszach z bramki czyżby wyjście z grupy na mundialu?

6

@NaFazieHitman W sumie po takim głupim wpisie zdałem sobie sprawę że Leo strzeli np z 5 brameczek a Ronaldo nie ma szans nawet na 1 czyli może podgonić :D

0

@fart No właśnie chyba nie bardzo.

0

@fart Miało być wielkie przedstawienie a dostajemy jakieś kolorowe obrazki które nic nie wnoszą i nic nie zmieniają..

0

Kto następny i kiedy?

0

@kynio302 Ale jazda haha :D

0

Dlaczego Juve oddało Dybalę do jednego z głównych kandydatów do wygrania ligi?
Coś było że miał trafić do nas za Leo :D

1

@endriuuu2 Ostatnio po 2 do przerwy strasznie mi siedzą :D

0

@Jakchcesz Z tym że oni mają to w kasie klubowej :)

1

Hymn zawsze mega brzmi! :)

0

Czyli jeden grzyb czy dzisiaj wygramy ze Stanami w siatę?

0

@Pawel13sz Grubo to się będą ciągnąć długi przez lata :)

1

@Survier Bardzo mało jeszcze wiemy o ziemi zapewne nie mówiąc o kosmosie :D

0

Za dużo zawodników!

1

@Encore Po ciosie już wiedział :D

0

Nie chce mi się nawet tego czytać ale laporta robi to samo co morawiecki i pis.
Jazda bez trzymanki pogłębia ogromnie długi klubu który i tak jest zajebist* :D

1

@tristan87 A ja proponuję się trochę rozluźnić przy sobocie :D

2

Uwielbiam Stonogę :D


0

@Pawel13sz Około 20,5 lat świetlnych (~194 biliony km) od Ziemi :D
Pewnie jest jakieś ale ale zrobiłbym zdjęcie Webbem tej planety :D

0

Świetny wywiad z Pudzianem:


Aż szkoda że nie pcha się w politykę..

3

@macio_944 W jaki sposób Brajt się nie sprawdził? Wszyscy wiedzieli że jest ogórem wykorzystał życiową szansę strzelił kilka goli więc czego od niego oczekujesz i dlaczego go ciśniecie?
Podobna sytuacja z De Jongiem w jaki sposób się nie sprawdza? 4 rok biega za Sztangę zagra 1 dobry mecz na 4 praktycznie 0 kontuzji kilka bramek na sezon więc czego oczekujesz i dlaczego go ciśniesz?

3

Neymar, 3 mecze 5 goli 6 asyst kosmos :D

2

@kuz Fajnie jak ktoś nie myśli bo fakt jest taki że mamy 2 kolejkę a Kunde nie jest zarejestrowany :)

0

@Encore My 15 za Depaya :)

0

@tbas Jesteś murarzem, murujesz dobrze bo do jego gry się nie można przyczepić wypełnia kontrakt, nagle idź do Sevilli i zarabiaj połowę mniej hajsu.

0

@tbas Ty masz jakieś odwrotne rozumowanie :D
To średniak europejski nie chciałby Depaya? Sevilla czy np Milan?

0

@barteq Podobno w Japoni czy Chinach ten nowy film odniósł sukces i mają znowu kręcić Superkę :D

0

@tbas To działa w dwie strony?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?