jedrek7000
Dołączył/a: styczeń 2015
Ziębice
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@koziar Napisałem że śmieję się z jego kontuzji ogarnij się. Gość zawalił ostatnie 3 wielkie turnieje i ,,wygryzł" z bramki Fabiana przez to zrezygnował z gry w kadrze.
0
Co ze Szczęsnym? Znosili go na noszach z bramki czyżby wyjście z grupy na mundialu?
6
@NaFazieHitman W sumie po takim głupim wpisie zdałem sobie sprawę że Leo strzeli np z 5 brameczek a Ronaldo nie ma szans nawet na 1 czyli może podgonić :D
0
@fart No właśnie chyba nie bardzo.
0
@fart Miało być wielkie przedstawienie a dostajemy jakieś kolorowe obrazki które nic nie wnoszą i nic nie zmieniają..
0
Kto następny i kiedy?
0
@kynio302 Ale jazda haha :D
0
Dlaczego Juve oddało Dybalę do jednego z głównych kandydatów do wygrania ligi?
Coś było że miał trafić do nas za Leo :D
1
@endriuuu2 Ostatnio po 2 do przerwy strasznie mi siedzą :D
6
Fajny wieczorek :D
https://scontent.fmuc4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/302073248_749307952796247_8627970836988887850_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=ae9488&_nc_ohc=pVeLr_hjUJUAX96p74s&_nc_ht=scontent.fmuc4-1.fna&oh=03_AVIeT-DeiYOH6mxVKliNmQzHwsQQJlXZnaBUFZ10S2tOTw&oe=6334A53B
0
@Jakchcesz Z tym że oni mają to w kasie klubowej :)
1
Hymn zawsze mega brzmi! :)
0
Czyli jeden grzyb czy dzisiaj wygramy ze Stanami w siatę?
0
@Pawel13sz Grubo to się będą ciągnąć długi przez lata :)
1
@Survier Bardzo mało jeszcze wiemy o ziemi zapewne nie mówiąc o kosmosie :D
0
Za dużo zawodników!
1
@Encore Po ciosie już wiedział :D
0
Nie chce mi się nawet tego czytać ale laporta robi to samo co morawiecki i pis.
Jazda bez trzymanki pogłębia ogromnie długi klubu który i tak jest zajebist* :D
1
@tristan87 A ja proponuję się trochę rozluźnić przy sobocie :D
2
Uwielbiam Stonogę :D
0
@Pawel13sz Około 20,5 lat świetlnych (~194 biliony km) od Ziemi :D
Pewnie jest jakieś ale ale zrobiłbym zdjęcie Webbem tej planety :D
0
Świetny wywiad z Pudzianem:
Aż szkoda że nie pcha się w politykę..
3
@macio_944 W jaki sposób Brajt się nie sprawdził? Wszyscy wiedzieli że jest ogórem wykorzystał życiową szansę strzelił kilka goli więc czego od niego oczekujesz i dlaczego go ciśniecie?
Podobna sytuacja z De Jongiem w jaki sposób się nie sprawdza? 4 rok biega za Sztangę zagra 1 dobry mecz na 4 praktycznie 0 kontuzji kilka bramek na sezon więc czego oczekujesz i dlaczego go ciśniesz?
3
Neymar, 3 mecze 5 goli 6 asyst kosmos :D
2
@kuz Fajnie jak ktoś nie myśli bo fakt jest taki że mamy 2 kolejkę a Kunde nie jest zarejestrowany :)
0
@Encore My 15 za Depaya :)
0
@tbas Jesteś murarzem, murujesz dobrze bo do jego gry się nie można przyczepić wypełnia kontrakt, nagle idź do Sevilli i zarabiaj połowę mniej hajsu.
0
@tbas Ty masz jakieś odwrotne rozumowanie :D
To średniak europejski nie chciałby Depaya? Sevilla czy np Milan?
0
@barteq Podobno w Japoni czy Chinach ten nowy film odniósł sukces i mają znowu kręcić Superkę :D
0
@tbas To działa w dwie strony?