1

Nie no widzę że połowa z was znała królewnę osobiście wie jaka była aż chyba sam zapalę świeczkę na fejsie..

0

Chcę ściągnąć moda do Gothicia ale jest wrzucony na jakiś dysk google i nie ogarniam :D Ktoś by mógł pomóc?

1

Co ten Pablo porcje rozprowadza? :D

6

76 minuta pressing Lewego masakra :D

1

Panie niemiec płakał jak sprzedawał!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1

@Firestone To co powiesz o Fatim?
De Jong nie nadaje się trochę do kombinacyjnej gry u nas. Widać że ma dziś chęci dużo biega podbiega i nie wie co robić a nie musi kasować nawet akcji w obronie. Idealnie pasowałby do ligi angielskiej czy np do Realu do spółki z Valverde.

3

Lewy wygląda jakby przyleciał z innej planety :D
Byłem pewny że będzie strzelał ale praktycznie każdy kontakt z piłką to jest magia. Niesamowity uśmiech daje Robercik sam wygląda jakby przeżywał drugą a może trzecią młodość wygląda jakby grał tu z 15 lat i był ojcem kumplem nauczycielem dla Pedriego czy Gaviego. Lewy to naprawdę TOP!! Fajnie jakby walnął po przerwie 3, Xavi by go zdjął i owacja na stojąco Lewandowski Lewandowski Lewandowski! :D
Z tego co znalazłem:
Liga 4 mecze 5 goli
LM 1 mecz(trwa) 2 gole

0

Jakie staty ma Pan piłkarz Robert Lewandowski w Barcelonie?
Jak sytuacja w LM z Benzemą? Dogonił już?

2

Jaka klasa jaki luz Lewy robi straszną robotę w tym sezonie :O

2

Kunde asystent :D

0

Roberto kapitan.. XD

0

@hefaj6 Właśnie nie wiem czy chodzi o te 91 bramek..

1

To że Haaland nie jest normalny wszyscy wiemy :D
Ale gdzieś mi śmignęło że ma ponad 60 goli nie wiem w roku kalendarzowym i może pobić rekord Messiego.

0

Jakiś pomysł na kuponik dzisiaj?

0

Ymbape też powoli kosmiczne liczby w LM.. Może kiedyś dogonić TOP 3

0

Podobny błąd to ilość ŚO w kadrze. Przynajmniej jeden stoper za dużo..

1

@Janiama Odpalił ssj ale zauważ jak Araujo musiał kilka razy go asekurować przy sprintach do obrony, wtedy Araujo dostał też żółtko z tego co pamiętam.

1

@norbi77 To z tego filmu :D


Te nagrania ze straganu to mistrzostwo świata! :D Komedia/dramat coś jak dzień świra.

0

@Encore Messi - De Bruyne ale by to latało! :D 2 najlepszych playmarkerów obecnie.

7

Głębia składu poraża, w obronie Pique czy ten co pisał bajki, pomoc dzik Kessie, napad zawsze groźny Depay.
Kupa hajsu wydana na transfery tylko żeby dobrze rozłożyć siły bo zaczyna się jazda co 3 dni mamy chyba najlepszą ławkę rezerwowych ze wszystkich kadr w europie.

0

Gavi kozak co do głowy poszedł :D

1

Lewy powinien dać porządnego parola Dembele :D

0

Najlepsze:
Ter Stegen
Gavi niesamowity występ
Lewy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jednak MVP Mateu Chaos co on odwala..

0

Lewy jaka klasa ja pierdziuu przyjęcie zgaszenie wykończenie Masterclass!

0

Piękny gol Mbappe i 5 asysta w sezonie Messiego :)

3

Wydaje mi się że był karny na Lewym.
2 obrońca w pełnym biegu się w niego wpieprzył..

1

Mam wrażenie że mamy już w kadrze 50 zawodników, 10 niezrejestrowanych a 20 na sprzedaż niech to się już kończy :D

0

@NsKi Nie musisz po to dyskutujemy :D
Może oddajmy Aubę do Interu opłaćmy mu pensję i niech nas wyeliminują z LM XD

0

@Huck I to od dawana laporta wcale nie jest lepszy od bartomeu. Idiotyczne decyzje transferowe i ogromne zadłużanie klubu.

0

@Marcin91fcb Nie moja wina że masz problemy ze zrozumieniem :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?