2

@Hawajczyk 1. Nie wiem w jaki sposób chcesz zestawić Lewego z Messim XD

- pod względem pozycji? 9 czy skrzydła?
Jedyne co to bardziej mnie martwi.. Lewy dostawał piłkę ze 2 razy na ścianę obrońcami i to kończyło się kartką. Lewy był na skrzydle. Lewy presował. Lewy zaczynał akcje na pozycji Busiego.
Co najbardziej martwi szła szybsza kontra czy akcja Lewy cisnął sprintem po czym palił a my zaczęliśmy się bawić w rozgrywanie Busi- obrońcy..
Może nasi ćwiczyli te ostatnie tygodnie ale na ten moment przygotowanie fizyczne Lewego a reszty zawodników to jest totalny kosmos..

0

@kondzix2115 Ja czuję że facet powinien siedzieć od pół roku na ławce Manu :)

0

@kaczucha1899 No o tym piszę. Może dobrze że Busi nie zagra w kolejnym..

0

@taris No jeszcze bym walnął piwko ale słucham Twojego ale :D

0

@BARCA1899Messi Co jak co ale Ćwiąkała mówił odrazu że przepisy będą się zmieniać te zjeb** będą doliczać kupę więcej czasu. Do 1 połowy miałeś 5 minut, do drugiej 8. Pamiętasz mecz Barcy w którym sędzia doliczałby taki czas pomimo przerw na płyny?

0

W sumie ciekawe jak z Twojego punktu myślenia wypadłby Ferran za 60 milionów na ławce. Nie robię żadnych testów nie popieram nie neguję co myślisz jakby za Ansu weszło 60 baniek?

1

@brd42 Aha czyli głównie wina Rayo bo się postawili? XD
Jak widziałeś Araujo to nie jest PO. Wydać tak zajebist* kasę na transfery i zabezpieczyć tą stronę Roberto to jest policzek. Zagraliśmy strasznie słabo. Znając ligę 99 % będzie grało antyfootbal czy jak tam napisałeś. Czym ty się chłopie teraz wkurwia**?

Araujo który na prawej stronie dał się zrobić jak dziecko?( to nie jego pozycja) czy że Alba nie miał 3 asyst do Roberta który po zmianie w 70 minucie wyglądał jakby potrzebował defibrylatora? Widzę 10 zielonych pod takim komentarzem i mam ochotę puścić wiązankę..

1

Na chłodno po %.
Myślę że nasi za bardzo dojebal* na treningach. Pedri po 20 minutach wyglądał jakby zaliczył końcówkę sezonu.
Lewy strasznie mnie zaskoczył. Powroty na sprincie do pomocy akcja w końcówce na skrzydle to naprawdę wiele kosztuje.. Lewy wyglądał jakby grał dzisiaj z dziećmi. Dembele katastrofalny mecz, Raphinia coś próbował ale nie w tą stronę, pomocy zero odkąd wszedł wypieprzany z klubu De Jong.

Pomijając styl i debiut Lewego po jakimś śmiesznym Rayo u siebie mamy 1 punkt. Oby tak dalej ciekawe czy pajac laporta dalej tak będzie ganiał z dźwigniami zostawiając Aubę Depaya i ściągając kolejnych zawodników. Żaden Bernardo czy Messi dzsiaj by nie pomógł zaczynamy sezon od -1 a praktycznie od -2 z drużyną spadkową przykre. Szkoda tylu ludzi którzy przyjechali na debiut Lewego.

0

Gdzie obejrzeć dzisiejszy mecz?
Można wykupić np canal+ online i podłączyć z lapka przez hdmi do tv? Stronka na S i inne odpadają bo potrzebuję do lokalu :D

3

@Marcelinho99 No tak De Jong ma 45 lat ostatni dzwonek żeby ściągnąć za ten sam hajs starszego o 3 lata Bernardo XD
W uj Cię nie rozumiem stary :D

0

@MarcinVeB10 Wczoraj pisał do mnie w nocy. Idź się przespać dobranoc :)

1

@barcelonaLM Gdyby Barcelona była fair względem takiego Brejtmema, czy de Jonga to nie byłoby żadnych wzmocnień.

1. Co ty pierdzielisz człowieku? XD Co do wzmocnień ma Alves Brajtłajt De Jong czy Depay? Nie rozumiem, ukradli pieniądze na transfery?

2. Jeżeli nie masz pieniędzy nie kupujesz. Co wymyślił geniusz laporta? Sprzedam udziały klubu nie wiadomo czy za rok dwa nie zbankrutujemy ważne że jest dobra mina do złej gry.

3. Jakby miał mózg NAJPIERW sprzedałby De Jonga Depaya Minguezę czy kogo tam jeszcze chce za otrzymany hajs kupił Lewego i np Raphinię

4. Nic nie róbmy mamy 30 piłkarzy później wypieprzajm* ich z klubu na ostatnią chwilę albo stawiamy ich pod ścianą niech dostają połowę hajsu bo Xavi potrzebuje po 3 zawodników na każdą pozycję

5. laporta chce przebić Bartomeu :)

0

@MarcinVeB10 De Jong zostań upieraj się przy swoim i walcz o 1 skład bo pokazałeś że ci zależy :)

2

Messi też miał zostać, macie laportę jego cudowne dźwignie sprzedawanie klubu traktowanie zawodników czy legend jak Alves znowu pośmiewisko na cały świat :D
Gościu chce chyba przebić Bartomeu XD

1

@FCB_dimiC Gra to niech bierze z czym masz problem?
W jakiej sytuacji jest klub jak wydaliśmy najwięcej na świecie na transfery?
W jakiej sytuacji jest klub jak oddaje kilku zawodników za darmo?

Trzeba używać mózgu! Masz Aubę Depaya Brajta De Jonga na 9. Nagle karzesz im wypieprza* z klubu albo drastycznie zmniejszać wypłaty a w jego miejsce ściągasz nowych zawodników nic nie robiąc ze starymi. Oglądnij sobie dzisiejsze la liga loca albo Piechotę z przed kilku dni bo rzygać się chce na to co robi laporta z całym zarządem kolejny raz jesteśmy pośmiewiskiem na cały świat:


1

@FCB_dimiC I co z tego? Jakbyś dostał podwyżkę w pracy to byś jej nie przyjął? Głupia gadka i tyle.
Niech laporta dalej rozdaje zawodników za darmo to za kilka lat będzie bankrutem. Niech traktuje dalej Depaya De Jonga Alvesa etc tak samo.. Straszny syf.

3

Barcelona coś więcej niż klub XDD

0

@Murazor Real od lat pozbywa się w podobny sposób zawodników i dalej ludzie walą drzwiami i oknami do tego klubu.

Co Ty ćpasz? Widziałeś za jakie kwoty Real sprzedaje swoich zawodników? Ile razy Real wygrał ligę mistrzów w kilku ostatnich latach?

2

@Aragorn33 Poświęć 10 minut na ten filmik polecam :D
W skrócie z każdej strony jesteśmy zalewani ściekiem bzdurnych informacji a na tematy wypowiadają się gwiazdy a nie ludzie którzy mają o tym pojęcie. Tak samo z radiem przecież eski zetki rfm się nie da słuchać leci w kółko 20 jakiś nowych zmiksowanych kawałków i to są wielkie hity.. Wojna wojną ale ile przez pół roku zginęło ludzi na Ukrainie? Strzelam w ciemno 30 tysięcy? Tam zginęło 500 000 tysięcy i wszystko gra nikt się nie wtrąca nikt nie przyjmuje uchodźców itp :D

1

@michal26 A słyszał ktoś że przed wojną Ruskich z Ukrainą w Etiopii wybuchła wojna w której zginęło prawie pół miliona ludzi?
Media robią z nas pożywnych idiotów, świetny filmik na ten temat:


1

@Peciak Jedyne z czym się zgadzamy że odejdzie do Chelsea a przyjdzie ten cudowny Bernardo po to żeby Gavi grzał ławę cały sezon.

Kolejny zarzut już mniejsza to że oddajemy zawodników za darmo. Skoro nie możemy wyciągnąć za takiego Minguezę 5 milionów jak za Bartrę kiedyś bodajże 8 co szkodzi laporcie zostawić Alvesa na pół sezonu żeby z nami dograł do mistrzostw? Pensja rzędu nie wiem 200-300 tysięcy euro go tak boli a nie potrafi nic wyciągnąć za Puiga w Ameryce? Chore to co robi laporta w jaki sposób pozbywa się zawodników.

0

@Peciak No właśnie jest dokładnie odwrotnie tak jak piszesz bo mamy aktualnie jedną z najlepszych kadr w europie.
W ataku masz ZA DUŻO
W pomocy masz ZA DUŻO
W obronie masz ZA DUŻO

Niech De Jong idzie przyjdzie ten Bernardo. Busi będzie grał w podstawie wiadomo. Zostają DWA miejsca jedno dla Pedriego i co dalej? Gavi Kessie Bernardo Roberto na JEDNO miejsce a może Torre odpali albo szansa dla kogoś ze szkółki? Co za dużo to nie zdrowo po co Ci ten Bernardo teraz za 80 milionów 28 letni zawodnik????

Na sam koniec postaw się na miejscu De Jonga. Mam ważny kontrakt z klubem zarabiam mega hajs. Gram? Gram na średnim poziomie nie to co Dembele przez 4 lata czy Umtiti 3 rok siedzę i mam wyjeb***. Mam 25 lat mieszkam w pięknym mieście gram dla jednego z największych klubów na świecie i na koniec czego nikt nie bierze pod uwagę dziewczyna De Jonga jest w ciąży i nalega na pozostanie w Barcelonie. Co robi laporta? Wypad z klubu kasy nie dostaniesz może tam kiedyś coś Ci wypłacimy to jest więcej niż klub tak?

5

@Peciak Idąc takim głupim tokiem myślenia możesz każdego zawodnika tak podsumować. Po co ten Pique jeszcze gra dziadek są młodsi? W drugą stronę- po co odchodził Iniesta jak gra kolejny rok w Chinach?
Straszne bzdury.
Nie wiem do czego ten Bernardo jest potrzebny? Bo laporta ma jakieś chore wizje a odda kolejnych 5 mniej znaczących piłkarzy za darmo? Kupić starszego o 3 lata Bernardo za 80 milionów sprzedać De Jonga za 80 gdzie już teraz jest ścisk na każdej pozycji. De Jong czy Depay chce grać w Barcelonie ale są na siłę wypychani nie tylko oni
Brnijmy dalej w to szaleństwo klub się nie podniesie przez kilka lat z taką polityką. De Jong gdzie naprawdę niczym nigdy nie zawinił nawet średnią grą się broni jest wyzywany od kibiców gdzie ma niezły presezon a za 3 lata wejdzie w wiek najlepszy dla piłkarza..

Niestety w ostatnich latach: Fc Barcelona coś MNIEJ niż klub.

0

@Borneo No też słyszałem że 200 tysięcy osób chorych na raka czekały w kolejkach bo szpitale były zamknięte :D Trzymaj moją dawkę bracie będziesz nieśmiertelny :D

0

Niech zgadnę za darmo! :D

1

@Borneo Powinny, na głowę :D

0

Rosjanie, to znaczy Konfederacja donosi że pisiory planują kupić kolejne 25 milionów dawek szczepionek na covid XD


0

@Kengo Albo czeka się na film praktycznie jednego aktora( Depp w piratach) albo kontynuację( Harry Potter) albo coś czego się jest fanem w moim przypadku Bohemian Rhapsody. Osobiście pójdę do kina na nowego Dragon Balla chociaż wygląda bardzo kiepsko i na pewno na Avatara 2. Chyba że wyskoczy naprawdę jakaś fajna produkcja. Bardzo ciężko wybrać dobry film w tych wszystkich nowościach..
Jeśli chodzi o poprawność polityczną nawet fajnie przedstawione w nowszym filmie o tej cipliderce XD która zapada w śpiączkę i budzi się po 20 latach. Całkiem inne pokolenie lat 90 a zupełnie inna jest teraźniejszość.. Oczywiście musieli dodać murzyna i geja bo inaczej film by nie przeszedł w tych chorych czasach :D

0

@norbi77 Był przed którymiś mistrzostwami :D

1

@The_Man Za Minguezę spokojnie z 5 baniek powinniśmy dostać on może grać na przyzwoitym poziomie nawet jeśli skończy jak Bartra nie mówiąc o całej reszcie. Neto to średniej klasy bramkarz idzie do PL gdzie za Cucu płacą 60 baniek XD Za Piuiga laporta nie zeżarł nawet czisa to są jaja nie transfery..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?