jedrek7000
Dołączył/a: styczeń 2015
Ziębice
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@Pawel13sz Szkoda że nie został jeszcze na rok w europie..
4
1. Kupon siedzi choć chciałem jeszcze dołożyć po golu Messiego i Neya:
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=Mzk5MDEyMjE4NjYyMzAwMjreC8Wp0g0hJMNiWQk%3D&source=SB
2. Truskawka na sam koniec meczu
3. Stadion Clermont krzyczący Messi Messi Messi!
4. Leo robi staty i może znafcy nie będą pisać że Frankowski jest lepszy bo ma więcej goli
5. PSG po majstra i kolejne trofeum Messiego, miły wieczór :D
3
@mekston Stare piękne czasy ehh :D
9
Kurde ale Messi odżył po tej bramie fajnie teraz kolesia minął z rybą szkoda że nie wpadło :D
0
@Enerio Dla mnie od 50 minuty kompletnie odpuścił mecz aż dziwne pomimo gola przed chwilą.
6
Zabawili się jak kiedyś w Barcelonie :D
1
Jego oddałbym nawet za darmo.. Chociaż 3 zawodnik w okienku który nie idzie nawet za frytki to porażka tego zarządu myślę że przyda się ankieta po okienku :)
0
Tak samo jak sezon temu dziwne retoryczne pytanie :D
0
Zapasiony Ney 1+2 już w pierwszym meczu :D
Szkoda że Leo dalej bawi się w rozgrywającego ale jest ta przypadkowa asysta przydałaby się bramka :D (jakby Mbappe biegał po skrzydle Messi mógłby mieć ze 3 asysty)
Poziom tego Clementa taki sam jak Lengleta tragiczny :D
Niech Messi robi statystyki bo później buraki będą płakać :D
4
To Ney niezłe staty już nastukał :D
0
Tak patrząc na składy na ten moment Barca> PSG.
Wiadomo 1 skład mają kozacki ale wydaje się że kompletnie nie ma zmienników :D
4
@Mns21 Spoko dojdzie jeszcze Bernardo będziemy grać w 15 na boisku XD
0
Messi z Neymarem w podstawowym składzie PSG zaczynamy sezon o 21 :D
Tylko dla fanbojów PSG lub Messiego oczywiście :D
0
@Zbyszard Szefie zapomniałem jeszcze o magiku który przedłużył kontrakt już u LAPORTY czyli Roberto :) Także masz kolejnego na tą pozycje.. Torre sobie pograł raz do roku w 1/32 copa del rey :D
1
@Zbyszard Więc gdzie będzie działać wtedy Pjanić Busi Kessi czy jakiś młodzik ze szkółki? Nie rozumiesz że mamy za dużo zawodników?
3
@Encore Zabrali wężowi obiad :(
1
@Zbyszard Bernardo Gavi Kessi De Jong Pedri każdy może tam zagrać?
4
I bardzo dobrze co poniektórym się w głowie przewraca po 3 zawodników na jedną pozycje?
0
@lukkobe Pedri Gavi co za różnica?
0
@doc Będziemy grać w 15 albo zaczniemy sprzedawać? To znaczy oddawać za darmo :D
3
55 milionów na ławie kto bogatemu zabroni? Kupujmy dalej kolejny Bernardo tak?
0
@Firestone Akurat nie wyczułeś żartu ale coś jest w tym co napisałeś :D
0
Ten Bajer nam sprzedał seniora za 50 baniek :D
0
@Rafalloxfcb Mam jeszcze 2 tygodnie urlopu. Byłby to mój pierwszy wyjazd patrzyłem na bla bla car od czasu do czasu jakieś ruskie się reklamują a tak zostaje simbad za 600-700 zł. Jak usłyszałem hymn przy wejściu Lewego chyba muszę tam być :D
1
Tak patrzę murawa się wydaje sucha a niedługo mecze Xavi nie będzie zadowolony :D
1
@LioMessi10 Bo został? :D
2
Neonówka nie zwalnia tempa :D
Wczoraj chłopaki udzielili dłuższego wywiadu na Woodstocku, oto fragment:
2
Ej ziomuś marne 50 milionów euro ćwierć miliarda złotych no weź.. Klub mem :D
20
@Nazio87 Mi się wydaje że zaczął z nimi drugi sezon :D
0
Ważne że Pjanić będzie dostawał minuty.. XD