8

@Pawel13sz Szkoda że nie został jeszcze na rok w europie..

4

1. Kupon siedzi choć chciałem jeszcze dołożyć po golu Messiego i Neya:
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=Mzk5MDEyMjE4NjYyMzAwMjreC8Wp0g0hJMNiWQk%3D&source=SB
2. Truskawka na sam koniec meczu
3. Stadion Clermont krzyczący Messi Messi Messi!
4. Leo robi staty i może znafcy nie będą pisać że Frankowski jest lepszy bo ma więcej goli
5. PSG po majstra i kolejne trofeum Messiego, miły wieczór :D

3

@mekston Stare piękne czasy ehh :D

9

Kurde ale Messi odżył po tej bramie fajnie teraz kolesia minął z rybą szkoda że nie wpadło :D

0

@Enerio Dla mnie od 50 minuty kompletnie odpuścił mecz aż dziwne pomimo gola przed chwilą.

6

Zabawili się jak kiedyś w Barcelonie :D

1

Jego oddałbym nawet za darmo.. Chociaż 3 zawodnik w okienku który nie idzie nawet za frytki to porażka tego zarządu myślę że przyda się ankieta po okienku :)

0

Tak samo jak sezon temu dziwne retoryczne pytanie :D

0

Zapasiony Ney 1+2 już w pierwszym meczu :D
Szkoda że Leo dalej bawi się w rozgrywającego ale jest ta przypadkowa asysta przydałaby się bramka :D (jakby Mbappe biegał po skrzydle Messi mógłby mieć ze 3 asysty)
Poziom tego Clementa taki sam jak Lengleta tragiczny :D
Niech Messi robi statystyki bo później buraki będą płakać :D

4

To Ney niezłe staty już nastukał :D

0

Tak patrząc na składy na ten moment Barca> PSG.
Wiadomo 1 skład mają kozacki ale wydaje się że kompletnie nie ma zmienników :D

4

@Mns21 Spoko dojdzie jeszcze Bernardo będziemy grać w 15 na boisku XD

0

Messi z Neymarem w podstawowym składzie PSG zaczynamy sezon o 21 :D
Tylko dla fanbojów PSG lub Messiego oczywiście :D

0

@Zbyszard Szefie zapomniałem jeszcze o magiku który przedłużył kontrakt już u LAPORTY czyli Roberto :) Także masz kolejnego na tą pozycje.. Torre sobie pograł raz do roku w 1/32 copa del rey :D

1

@Zbyszard Więc gdzie będzie działać wtedy Pjanić Busi Kessi czy jakiś młodzik ze szkółki? Nie rozumiesz że mamy za dużo zawodników?

3

@Encore Zabrali wężowi obiad :(

1

@Zbyszard Bernardo Gavi Kessi De Jong Pedri każdy może tam zagrać?

4

I bardzo dobrze co poniektórym się w głowie przewraca po 3 zawodników na jedną pozycje?

0

@lukkobe Pedri Gavi co za różnica?

0

@doc Będziemy grać w 15 albo zaczniemy sprzedawać? To znaczy oddawać za darmo :D

3

55 milionów na ławie kto bogatemu zabroni? Kupujmy dalej kolejny Bernardo tak?

0

@Firestone Akurat nie wyczułeś żartu ale coś jest w tym co napisałeś :D

0

Ten Bajer nam sprzedał seniora za 50 baniek :D

0

@Rafalloxfcb Mam jeszcze 2 tygodnie urlopu. Byłby to mój pierwszy wyjazd patrzyłem na bla bla car od czasu do czasu jakieś ruskie się reklamują a tak zostaje simbad za 600-700 zł. Jak usłyszałem hymn przy wejściu Lewego chyba muszę tam być :D

1

Tak patrzę murawa się wydaje sucha a niedługo mecze Xavi nie będzie zadowolony :D

1

@LioMessi10 Bo został? :D

2

Neonówka nie zwalnia tempa :D
Wczoraj chłopaki udzielili dłuższego wywiadu na Woodstocku, oto fragment:


2

Ej ziomuś marne 50 milionów euro ćwierć miliarda złotych no weź.. Klub mem :D

20

@Nazio87 Mi się wydaje że zaczął z nimi drugi sezon :D

0

Ważne że Pjanić będzie dostawał minuty.. XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?