0

@FC1899Barca Ty tak na serio? XDDDDDDDDD

0

@taris Faktycznie nie widać różnicy XDDD

3

@Comfortable_ Zapewne Auba w nich gra?

16

Leo kolejny nocnik do kolekcji ale widać że napakowany w trakcie przygotowań, oby bez kontuzji i będzie top forma w Katarze :D

11

Kurde szkoda że Leo nie strzelał :D

1

@Klaudiaa8 Napisane na flash że pauza za żółte kartki.
Swoją drogą brakuje Mapeda i zostaje tylko Messi z Neymarem w ataku bez konkretnego zmiennika trochę biednie :D

6

Ramos dobra brameczka :D

9

Ehh stara Barca się przypomina, pewien mecz z PSG :D

0

1:0 dla nas!!!!!!!!!!!!! :D

3

Polacy grają o złoto z Brazylią zaraz nasz hymn a nie jakieś Perezy!


4

Potop Polski ale ich rozjechali o 17 gramy w finale z Brazylią! :D

3

Już 2:0 ze Szwecją! :D

1

O 14.20 Polacy zagrają o finał w fifę :D


0

@sokot Totalny idiotyzm ale skoro to dla Ciebie piękne.. :D

0

@FC1899Barca Z tego co przeczytałem to kompletne brednie :D
1. Nie ma Boga-Stwórcy, ale jest Kosmos, stwarzający słońca, planety i żywe istoty. Równie dobrze takie mogły się same wykształcić.
2. Nie ma wszechmocnego Boga, ale jest Wszechświat, który rozporządza losem wszystkich ciał niebieskich i ich mieszkańców. Z tego co wiem mamy wolną wolę.
3. Nie ma synów bożych, ale są dojrzali i dlatego rozumni oraz doskonali synowie Kosmosu. Czyli 2 tys lat temu ludzie byli totalnie nierozumni a zbudowali np piramidy?
4. Nie ma osobowych bogów, ale są wybieralni przywódcy planet, systemów słonecznych, grup gwiazdowych, dróg mlecznych, wysp eteru i całego Kosmosu. Dowody?
5. Nie ma Chrystusa, ale jest genialny człowiek i wielki nauczyciel ludzkości. " Więc 4 podpunkt nie ma sensu.

I to są szybkie odpowiedzi po 4 żubrach. Więc ten Konstantin Konstantyn był totalnym debilem bo wystarczy wysunąć proste wnioski :)

0

Pierdo**** pierdol** ale praktycznie w każdym ostatnim meczu pod wodzą Xaviego drużyna przechodziła w ustawianie 3-4-4. Zależnie od przeciwnika i sytuacji na boisku. Bardzo dobrze mówi o tym Nagelsmann. Więc wcale nie będzie dziwne jak np zagra: Alba(mega wysoko) Pique- Araujo- Kunde. Prawa flanka: Roberto, Dest, Araujo, Kunde, po co jeszcze (Azpi) przy czym pierwsza dwójka gra w całkiem innym systemie zobaczymy. Dla mnie mamy przesyt w całej obronie z tym że lewą stronę zabezpiecza tylko Alba..

1

@FC1899Barca Nie zapomnij cwaniaku że ten hajs trzeba oddać :)

0

Jestem po filmiku Ćwiąkały o Kunde.
Nie uważacie że mamy aż za dużo bogactwa? Pora zacząć sprzedawać a nie kupować..

1

@Mroziu Również jestem z okolic Kłodzka :D

0

Sporo urlopu jakie miejsca w Polsce polecacie jeśli chodzi o góry? Tylko bez ogólników typu Zakopane.

0

@thorin Zaprośmy jeszcze rannych z Kambodży :D
Ten pisowski kraj to jeden wielki syf Stonga miał rację, jego inwokacji powinni uczyć o nim w szkole :D

1

@Pilka_jest_okragla Tych 3 panów rozegrało narazie jakieś sparingi również mogą nie muszą być niewypałem.

3

@ViscaBarca123 Marzy mi się jeszcze powrót Króla chociaż na jeden sezon nawet w roli rezerwowego..

3

@boss000 Ziobro to ty?

1

Mały kotlik urodzony w zoo we Wrocławiu :D Ale rozbrajają mnie takie filmiki :D
https://www.facebook.com/watch/?v=307660341496159

2

@DonMatteo901 Spokojnie by mógł zagrać w wikingach :D Ale forma!

0

Co to ksw takie biedne? :D

0

@ShawnC Rozumiesz sens wypowiedzi?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?