jedrek7000
Dołączył/a: styczeń 2015
Ziębice
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FC1899Barca Ty tak na serio? XDDDDDDDDD
0
@taris Faktycznie nie widać różnicy XDDD
3
Nie wiem czy to fake ale nic dziwnego że Dembele się łamał jak go nie karmili XD
https://scontent-frx5-2.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/296289939_440209654785465_3328377862495283627_n.jpg?_nc_cat=1&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=18hZOQIL45AAX_6g9GO&_nc_ht=scontent-frx5-2.xx&oh=00_AT-IaEjxP8dwO1dws1cuXrnH1jq4n86tvBu_tzVnMbIOfQ&oe=62ECA649
3
@Comfortable_ Zapewne Auba w nich gra?
16
Leo kolejny nocnik do kolekcji ale widać że napakowany w trakcie przygotowań, oby bez kontuzji i będzie top forma w Katarze :D
11
Kurde szkoda że Leo nie strzelał :D
1
@Klaudiaa8 Napisane na flash że pauza za żółte kartki.
Swoją drogą brakuje Mapeda i zostaje tylko Messi z Neymarem w ataku bez konkretnego zmiennika trochę biednie :D
6
Ramos dobra brameczka :D
9
Ehh stara Barca się przypomina, pewien mecz z PSG :D
0
1:0 dla nas!!!!!!!!!!!!! :D
3
Polacy grają o złoto z Brazylią zaraz nasz hymn a nie jakieś Perezy!
4
Potop Polski ale ich rozjechali o 17 gramy w finale z Brazylią! :D
3
Już 2:0 ze Szwecją! :D
1
O 14.20 Polacy zagrają o finał w fifę :D
0
@sokot Totalny idiotyzm ale skoro to dla Ciebie piękne.. :D
0
@FC1899Barca Z tego co przeczytałem to kompletne brednie :D
1. Nie ma Boga-Stwórcy, ale jest Kosmos, stwarzający słońca, planety i żywe istoty. Równie dobrze takie mogły się same wykształcić.
2. Nie ma wszechmocnego Boga, ale jest Wszechświat, który rozporządza losem wszystkich ciał niebieskich i ich mieszkańców. Z tego co wiem mamy wolną wolę.
3. Nie ma synów bożych, ale są dojrzali i dlatego rozumni oraz doskonali synowie Kosmosu. Czyli 2 tys lat temu ludzie byli totalnie nierozumni a zbudowali np piramidy?
4. Nie ma osobowych bogów, ale są wybieralni przywódcy planet, systemów słonecznych, grup gwiazdowych, dróg mlecznych, wysp eteru i całego Kosmosu. Dowody?
5. Nie ma Chrystusa, ale jest genialny człowiek i wielki nauczyciel ludzkości. " Więc 4 podpunkt nie ma sensu.
I to są szybkie odpowiedzi po 4 żubrach. Więc ten Konstantin Konstantyn był totalnym debilem bo wystarczy wysunąć proste wnioski :)
0
Pierdo**** pierdol** ale praktycznie w każdym ostatnim meczu pod wodzą Xaviego drużyna przechodziła w ustawianie 3-4-4. Zależnie od przeciwnika i sytuacji na boisku. Bardzo dobrze mówi o tym Nagelsmann. Więc wcale nie będzie dziwne jak np zagra: Alba(mega wysoko) Pique- Araujo- Kunde. Prawa flanka: Roberto, Dest, Araujo, Kunde, po co jeszcze (Azpi) przy czym pierwsza dwójka gra w całkiem innym systemie zobaczymy. Dla mnie mamy przesyt w całej obronie z tym że lewą stronę zabezpiecza tylko Alba..
1
@FC1899Barca Nie zapomnij cwaniaku że ten hajs trzeba oddać :)
0
Jestem po filmiku Ćwiąkały o Kunde.
Nie uważacie że mamy aż za dużo bogactwa? Pora zacząć sprzedawać a nie kupować..
1
@Mroziu Również jestem z okolic Kłodzka :D
0
Sporo urlopu jakie miejsca w Polsce polecacie jeśli chodzi o góry? Tylko bez ogólników typu Zakopane.
0
@thorin Zaprośmy jeszcze rannych z Kambodży :D
Ten pisowski kraj to jeden wielki syf Stonga miał rację, jego inwokacji powinni uczyć o nim w szkole :D
1
@Pilka_jest_okragla Tych 3 panów rozegrało narazie jakieś sparingi również mogą nie muszą być niewypałem.
3
@ViscaBarca123 Marzy mi się jeszcze powrót Króla chociaż na jeden sezon nawet w roli rezerwowego..
3
@boss000 Ziobro to ty?
7
Panie premierze jak żyć? :D
https://scontent.fmuc4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/295320782_620003556157603_6748826920590079800_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=3GskNX_RMFYAX-y-P38&_nc_ht=scontent.fmuc4-1.fna&oh=00_AT-YXBFRY2XL0axPTAZ-p2Wog1aiQtVoBI9aIe9u5R_teg&oe=62E22B80
1
Mały kotlik urodzony w zoo we Wrocławiu :D Ale rozbrajają mnie takie filmiki :D
https://www.facebook.com/watch/?v=307660341496159
2
@DonMatteo901 Spokojnie by mógł zagrać w wikingach :D Ale forma!
0
Co to ksw takie biedne? :D
0
@ShawnC Rozumiesz sens wypowiedzi?