jedrek7000
Dołączył/a: styczeń 2015
Ziębice
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Te dźwignie zaczynają działać jak pisowskie obietnice :D
Nie możemy kupić kozaka- plan a weźmy plan b albo plan c.
Są pieniążki na teraz ale pamiętajcie kiedyś to trzeba spłacić.. Po kiego grzyba ten Martinez? Już bym wolał żeby Mingueza został bo kilka razy się przyzwoicie zaprezentował. Oby Xavi naprawdę wszystko ogarniał bo za 2 3 lata może być gorsza sytuacja niż po Bartomeu.
0
@barcelonaLM Pieniądze są, węgiel do wydobycia jest ale unia blokuje to o co tu chodzi?
To po co morawiecki podpisał kilka lat temu pakt?
Idioci robią z idiotów idiotów Polska jest piękna pis 36 %! :D
0
@Firestone Jak można skreślić gościa który przynajmniej z 10 razy nie trafił do pustej bramki z 5 metrów?
Rozumiem że nowy sezon podniecenie w pełni ale ogarnijcie się :D
10
@Ojciec5tkidzieci Potwierdzam pracuję w Niemczech, nawet gościu jedzie sam samochodem i ma maskę na ryju XD
2
Pamiętacie jak wypełnione Camp Nou krzyczało: Messi! Messi Messi!
Ciekawie będzie usłyszeć Lewy, Lewy, Lewy :D
0
1. Oglądał ktoś mecz? My tacy dobrzy czy oni tacy słabi?
2. Jakie macie zdanie na temat transferów? Pewnie będzie ankieta po okienku. Nie wiem czy dobrze robimy że rzucamy się wszystko na co się da.
2
PSG właśnie kończy mecz towarzyski, Messi z golem :)
0
@MesQueUnClub96 Twój głupi komentarz nic nie znaczy, koleś broni się strzelaniem goli a teraz powiększ sobie zdjęcie i podziwiaj gladiatora :)
0
@Criss18Barca Na szybko Kora i Cugowski.
0
@Criss18Barca Freddie Mercury
12
Tyle zwlekałem żeby zobaczyć Leo na żywo na Camp Nou..
Teraz trzeba jechać do Barcelony i kupić koszulkę z nazwiskiem LEWANDOWSKI, lekkie wzruszenie :D
1
Miszcz Polski :D
1
Ciekawe czy Bajer ruszy teraz po pięknego :D Ale życzę im jak najgorzej :D
0
Dla fanów Messiego.
Mały terrorysta z Rosario wczoraj grał :D Pozycja typowy box to box. Ze skrótu nic ciekawego nie wynika oprócz tego że wywalczył karnego i oddał go Ramosowi :D
14
Ktoś wie jak uruchomić te dźwignie finansowe? Jedna na całe życie mi wystarczy :D :D
5
Ćwiąkała TOP o każdym aspekcie transferu Lewego :D
4
Vidal- Rakitić- Roberto
1
Escobar może być niezłym koksem jak nabierze doświadczenia :D
Auba zrobił się trochę jak Henry :D
0
@Albatros Widzę problem w cenie.
0
@parpe Za 60 milionów? Odejmij karne.
Nie to nie są liczby.
1
@PatrykBarca Dembele zrobił 10 asyst w 3 ostatnie miesiące..
0
@mrboom Przeżywam bo zależy mi n klubie? Uprzedzając to nie jest mój klub ani moje pieniądze bo masz dziwne rozkminy XD Czyli uważasz że z transferem Torresa wszystko ok?
1
@parpe No lepiej jak gość pisze że skrzydłowy nie powinien robić liczb XD
0
@Albatros Tak i kupili mnie za 60 milionów euro. Tutaj nie można mieć innego zdania niż większość.. Szkoda na was strzępić ryja :)
0
@mrboom Co my tak kasę przeżywamy? Masz 12 lat człowieku? Klub jest na skraju ubóstwa ucina się kontrakty, oddaje najlepszego piłkarza na świecie za darmo a ty mi piszesz a co tam kasa XD Poziom twojego rozumowania- zerówka. Mamo kup mi loda albo kup dwa przecież zarabiasz 2 tysiące lodów miesięcznie. Totalny debilizm :D
0
@parpe Czyli według Ciebie i MikeBajson potrzebny nam skrzydłowy za 60 milionów euro który nie będzie robił liczb a rok temu nie było na kontrakt Messiego :D Nie chce mi się z wami rozmawiać serio XD
0
@MikeBajson Gościu nie jest Iniestą czy Modriciem..
1
@Sulimo I to bardzo. Adama też miał mnóstwo dryblingów i co? Przynajmniej biegał bo Torres pół sezonu truchtał i nie trafiał z 5 metrów do bramki.
1
@taris Widziałeś kwotę transferu? Głównie o to chodzi że gościu jest bardzo przeciętny a jest 7 najdroższym transferem w historii klubu gdzie niby nie mamy hajsu i jedziemy na kredytach!
0
Raphinha Rafinja czy jak mu tam. Suche liczby idiotyczny transfer za taką kasę:
21/22 Anglia: 35 meczów 11 goli 3 asysty
20/21 Anglia+ Francja: 38 meczów 8 goli 11 asyst
19/20 Francja+ Portugalia: 35 meczów 9 goli 5 asyst