0

@Lisek Te transfery za takie kwoty to nieporozumienie..

0

@Muhitos Dostrzegasz sens zdania czy z tym też masz problem?

0

@Rewolucja123 Wiem chciałem dodać trochę absurdu :D
Z jednej strony przerażające z drugiej fascynacja! Coraz mniej się chce wierzyć w gościa siedzącego na chmurce..

1

@neeed Najważniejsze że wygrali ligę i ligę mistrzów otwierają odpicowany stadion a my się biliśmy o awans do LM. Takie małe detale :)

3

No i mamy nasze pierwsze zdjęcia z Jamesa Webba!
Pierwszy kafelek to fragment mgławicy Carina, obraz nowi sam za siebie. Na kolejnym mamy kwintet Stephana, gdzie zderzające sie galaktyki robią niesamowity show. Ostatnie dwa to mgławica pierścień południowy.

https://scontent.fmuc4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/293305783_623022462514030_5605298108086641541_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=O76tNgeg-ksAX_HMHph&_nc_ht=scontent.fmuc4-1.fna&oh=00_AT8VgwL8ml3uajTuxsfY9mssIxBp5rKpxRazoQjp7-qmwg&oe=62D330D7

https://scontent.fmuc4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/293402346_623022552514021_4406144827939974730_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=dJdI_Ur7N-wAX_p2qyX&_nc_ht=scontent.fmuc4-1.fna&oh=00_AT-misc0eK6zxVJdUJvo6eurwMrRLaRDs6KBjH_LuvdTUQ&oe=62D289D9

https://scontent.fmuc4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/293293532_623022585847351_8219586840420609301_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=UrEqI-cJQwYAX_I28_p&_nc_ht=scontent.fmuc4-1.fna&oh=00_AT8lVtXU5yiLfFsTsws-xI5p4XJMQkoKKCV0iM--PcNiLw&oe=62D30D5B

https://scontent.fmuc4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/293212659_623022579180685_2205266627140583524_n.jpg?_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=FXLlmNj9DOUAX9Gpqmj&_nc_ht=scontent.fmuc4-1.fna&oh=00_AT8tHs1e58WiDfHzqg5mj03GUzT8dFqfmZI_fmfs7ukyCw&oe=62D2A3D6

Szczerze spodziewałem się czegoś więcej.. Niby niesamowite zdjęcia ale równie dobrze można je zrobić w paincie :D Ciekawe czy znowu jesteśmy oszukiwani? Nasuwa się mnóstwo pytań.. Dlaczego Weeb nie zaobserwuje planet zdolnych do zamieszkania albo szczegółowo z naszego układu? Dziwne że Biden jako pierwszy widział zdjęcia może nasa znowu coś ukrywa :D

0

@Quarhodron I wydawać po 50 baniek za jakiś średniaków? Później będzie płacz w trakcie sezonu że znowu jedyne trofeum to puchar Gampera :D

0

@Firestone Torres przegrał u nas pół sezonu strzelił kilka bramek a powinien mieć 3 razy więcej bo nie trafia do pustej bramki XD
Teraz koleś który połowę bramek strzelił z karnych wielkie oh ah a za mniejszą cenę można było mieć Sterlinga czy Di Marię którzy pograją jeszcze ze 2 lata na poziomie..

1

Czyli wydaliśmy ponad 100 milionów na 2 przeciętnych niczym nie wyróżniających się graczy :D Rekiny biznesu z laportą na czele XD

0

@arasz1819 Spiryt to mógł poczuć :D

1

@DonAndrzejos Kwoty za niego i Torresa to patologia..

13

Wszystko przez mecz z Rakowem, chłopaki zajechani :D

1

@PatrychoO Ciekawe co przyniosą kolejne zdęcia galaktyk które są dużo bliżej no i jak to nasa czy wszystko pokaże..

0

@Transu96 Włącz myślenie :)
Przypomnę tylko, że widzimy tu gromadę galaktyk SMACS 0723 oddaloną od nas o 4,6 miliarda lat świetlnych, a sam wycinek nieba jest tak mały jak milimetr na linijce trzymanej półtora metra od oka.

0

@YNOSVT On ma 100 lat przy 50 % baterii się wyłącza.. Chcę zgrać muzykę i wyskakuje że nie rozpoznaje urządzenia usb..

0

2 nowe laptopy i nie wykrywają starego telefonu przez usb a myszka np działa. Wina portów trzeba robić aktualizacje czy telefon jest już zajechany?

5

@Survier Jest się czym podniecać faktycznie xd

1

Soroko trochę za późno nosa zajeba* :D
Co za patologiczne czasy :D

0

@marcin62 To samo powinno być z Kaczorem a jest bogiem w Polsce :D

0

@ViscaBarca123 Z tym że ten okres trwał kilka meczów. Ostatnie sezony lepiej wypadłby Pazdan totalne dno.

0

@Joe_Pesci W sumie spoko w sam raz pod browarka :D

0

Szkoda że nie na stałe ale w końcu!!!

2

Pogoń już 3:0 oby nasze drużyny zaszły jak najdalej, Kowal w wolnych chwilach od alkoholu asystuje 3 razy do przerwy :D

0

@Pilka_jest_okragla Xavi jaki szef :D

1

36 letni James Milner z Liverpoolu. Ciekawe jakby tam wysłać Roberto czy Sztangę :D
Before every season, Liverpool subject their players to an endurance exercise which consists of doing laps of the field until exhaustion.
At 36, James Milner has finished first in this exercise for the eighth year in a row.
https://scontent.fmuc4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/292438683_5353503581424154_4646623541834836042_n.jpg?_nc_cat=1&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=ltcCKi1-LSwAX8-zK-d&_nc_ht=scontent.fmuc4-1.fna&oh=00_AT9uajRUe9uR9PMsPT0xbf_zZSLktyVdjedy1bsI9zVikg&oe=62CB85B7

0

Tak przechodzi się do historii, Paulinho i Matheu lubią to!

0

@Pawel13sz Taki trochę Fabiański :D

0

@zadafcb 63 hot dogi bez zwrotu? :D Jak?! :D

0

Trochę dzika pomoc nam się zrobiła :D
Pedri nie do zajechania, De Jong, walczak Gavi teraz jeszcze taki dzikus robi się trochę ciasno z Busim i Nico może faktycznie chcą sprzedać De Jonga nie mówiąc o Puigu czy innych Pjaniciach.
Tak więc Xavi ma już płuca, ma kto biegać teraz tylko dobrze obsadzić skrzydła i może coś z tego będzie..

0

@PatrychoO Spoko przychodzi Rapinja i genialny Torres XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?