jedrek7000
Dołączył/a: styczeń 2015
Ziębice
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Barca1992 Chore że taki człowiek może być na takim stanowisku..
0
Ale pięknie się złożył!!
Jazda z nimi :D
3
Enliczek pentliczek co zrobi Piechniczek?
Świetny materiał, Dariusz Szpakowski przyjemny głos jako lektor.
Oszalałbym jakbyśmy zajęli 3 miejsce w Katarze..
0
Nie mam pojęcia dlaczego Xavi z niego zrezygnował..
Zajechany Auba, Dreptaj, Luuk tylko na końcówki a wyszydzany Brajtłajt chociaż by biegał.
1
@Barca1992 Zaraz się zacznie jaka zła ta Konfederacja bo Korwin coś napisze :D
0
@jacobFCB Pamiętam że Leo pod jego wodzą to był istny potwór..
1
@John_Doe ,, On już wiedział"
14
TYLKO 1 bramka różnicy.
real musi odpaść i Benzema dostanie złotą telekamerę nie piłkę dziękuję dobranoc :D
3
Chyba serio przestanę oglądać piłkę City cały mecz gra powinni strzelić 7, 8 bramek real strzela 3 totalnie z dup* :D
0
Jazda po manitę!!
2
City mogło prowadzić 4:0 po strzale Fodena i Mahreza..
Niesamowite że te dziady z niczego strzelają na 2:1
De Bruyne dzisiaj TOP
Oby real siadł kondycyjnie w 2 połowie :D
2
@DCHX Szacun może z 5 km bym przebiegł :D
5
@BART97 Myślę że trzeba je oddać Ukraińcom :D
19
23 zwycięstwo z rzędu, 4 turniej pod rząd IGA ŚWIĄTEK :D
1
Ta Łukaszenka taka bardzo ociężała, jest mocniejsza fizycznie ale chyba powoli zaczyna przegrywać w głowie a Iga to Iga :D
2
@DaPidejpi Pis sam sobie strzela w kolano jakim prawem dają nasze pieniądze za nic Ukraińcom. Inflacja ceny ciągle rosną Ukraińcy zaczynają się panoszyć jak u siebie żeby z tego nie wynikła mała wojna domowa za jakiś czas :D
0
Jakby się ktoś nie znał na piłce oglądnął płacz jednych wybuch radości u drugich można pomyśleć że sami wariaci na tym meczu :D Piłka= emocje piękne!
11
Messi kocham Cię! :D
0
@Encore Niech sobie trenera zmienią.
0
1. Sędziowie co mecz odkrywają coś nowego nie wiem co musi się stać żeby zawiesić tych pajacó*
2. Xavi się st skumanił. Przestaje mi się podobać że ciągle stawia na tych samych zawodników co skutkuje tym że zajechał drużynę
3. Zbyt późne zmiany/ brak zmian w podstawowej 11
4. Nie pamiętam takich męczarni dzisiaj wszyscy dali zdrowo z wątroby
5. Fajna zmiana Luuka z przodu powalczył i kilka razy cofnął się do obrony wybić ze łba typowy zadaniowiec
6. Wygramy ze 2 mecze i zagramy w LM
7. Coraz mniej mi się chce oglądać piłkę po takich meczach jak dzisiejszy, Celty z Realem chyba przesyt..
0
To jest hit!!!!!!!!!!!!!!!!! :D
0
W końcu zmiany..
Xavi o 10-15 minut za późno
1
Nie rozumiem czemu nie zmieni nikogo z przodu..
Torres Osama i Auba stoją od początku połowy nic kompletnie nie pomagają.
23
Pique gra z kontuzją, Araujo już kontuzja, Alba naciągnął pachwinę, dziadek Alves dzisiaj nie nadąża.
Oj będzie wesoło zaraz..
0
Skoro się bronimy przydałby się Adama na kontry..
0
@Emhyr Niech ten Torres jedzie już na wakacje. Strasznie po nim ostatnio jechałem bo zasługuje..
0
@WhiteHeart Słuszne z Celtą też dostali?
0
Tych to pogięło z tymi karnymi w każdym meczu po 2, 3 będą dostawać :D
Liga już wygrana dajcie spokój panowie sędziowie..
2
Ramos z brameczką :D
0
Chelsea na kuponie normalnie zarąbiście..