0

@MarioVeB! Miał łzy w oczach jak Barca odstawiała PSG 6:1 :D Faktycznie ma to coś!

0

Dziś -400 wczoraj -500 bukmacherka to straszny syf..

0

A jakby zrobić drużynę dzików i sprowadzić Lukaku :D
Lukaku-Adama na Real :D

0

Hajto widać że pod wpływem tylko nie wiem czego :D
Karvahal żeby podniósł wyżej nogę bo tylko postraszył co za dzbany tam siedzą :D

0

Bayern bez strzału celnego w 1 połowie a na kuponie kurw* 5..
Lewandowski wgl gra?

0

Raków- Legia 2:0 :D
To tylko 1 mecz?
Edit cofnęli 1:0 dalej :(

0

@Jakchcesz Bo napisali ostatnie 16 meczów to Ferran cudowny? XD
Weź pod uwagę cały sezon. Facet trafia co 3 czy 4 setkę jest bardzo przeciętny na ten moment i za te pieniądze.

2

@Pogba Dlatego pisałem przed chwilą dlaczego Pep nie ma sęka typu Luuk czy Dżeko :D

0

Dziwie się Guardioli że nie ściągnie takiego De Jonga czy Dżeko typowo na baniaka.

1

@Rust_Cohle A jak Zidane obejmie PSG? Jakby wykorzystali potencjał jaki mają to spotkamy się z nimi w finale LM za rok :D

0

Jestem po Moonfall, muszę przyznać że fajna bajeczka na wieczór :D Ciekawe co skrywa przed nami kosmos :D

2

Arsenal walczy o LM mówili.. Kiedyś mi kupon też wejdzie.. Masakra.

0

@JohnA No to chyba oglądasz piłkę ale wodną :D

0

@bartas97 O widzisz nie wiedziałem :D

0

@vangoor Z tym sędziowaniem to niemożliwe :D Przypomnijcie mi mecz gdzie jedna drużyna dostała 3 karne? Chyba u nas były max 2 to Messi oddawał Suarezowi czy Neymarowi..

2

@krzaken Wczoraj grał chyba z 70 minut. Czesiu musi go powołać na ligę narodów..

1

- zbyt późne zmiany, co przełożyło się na coraz gorszą dyspozycje Torresa
- Pedri najpiękniejszy
- sędzia wygrał wczoraj 3 punkty realowi, szkoda byłoby ciekawie

0

Torres dramatyczny mecz dzisiaj..

0

68 minuta ten zmian nie robi masakra..

2

Xavi rób zmiany!!!!!!!!!

3

Messi w końcu trafia PSG prowadzi 4:1

0

PSG znowu samo sobie strzeliło gola :D

0

@qubson12345 To się zamienią stronami?

7

Torres chyba nieco zmęczony po reprezentacji.. Xavi dawaj dzika :D

0

Trio z PSG też w komplecie :D Ciekawe jak Leo zagra :D

0

Rost Pudziana narazie TOP :D

0

Totki raczej wygrają :D Manchester w opłakanym stanie ciekawe co zrobi Ronaldo jak nie wejdą do pucharów :D

5

Szok że znowu Cam Nou pełne, najpierw kobitki teraz panowie z samych biletów kupa kasy :D

0

@Lovalo To sobie w Gothicia zagraj :D

1

W sobotę cała Polska pijana w południe to będzie piękny dzień :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?