jedrek7000
Dołączył/a: styczeń 2015
Ziębice
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MarioVeB! Miał łzy w oczach jak Barca odstawiała PSG 6:1 :D Faktycznie ma to coś!
0
Dziś -400 wczoraj -500 bukmacherka to straszny syf..
0
A jakby zrobić drużynę dzików i sprowadzić Lukaku :D
Lukaku-Adama na Real :D
0
Hajto widać że pod wpływem tylko nie wiem czego :D
Karvahal żeby podniósł wyżej nogę bo tylko postraszył co za dzbany tam siedzą :D
0
Bayern bez strzału celnego w 1 połowie a na kuponie kurw* 5..
Lewandowski wgl gra?
0
Raków- Legia 2:0 :D
To tylko 1 mecz?
Edit cofnęli 1:0 dalej :(
0
@Jakchcesz Bo napisali ostatnie 16 meczów to Ferran cudowny? XD
Weź pod uwagę cały sezon. Facet trafia co 3 czy 4 setkę jest bardzo przeciętny na ten moment i za te pieniądze.
2
@Pogba Dlatego pisałem przed chwilą dlaczego Pep nie ma sęka typu Luuk czy Dżeko :D
0
Dziwie się Guardioli że nie ściągnie takiego De Jonga czy Dżeko typowo na baniaka.
1
@Rust_Cohle A jak Zidane obejmie PSG? Jakby wykorzystali potencjał jaki mają to spotkamy się z nimi w finale LM za rok :D
0
Jestem po Moonfall, muszę przyznać że fajna bajeczka na wieczór :D Ciekawe co skrywa przed nami kosmos :D
2
Arsenal walczy o LM mówili.. Kiedyś mi kupon też wejdzie.. Masakra.
0
@JohnA No to chyba oglądasz piłkę ale wodną :D
0
@bartas97 O widzisz nie wiedziałem :D
0
@vangoor Z tym sędziowaniem to niemożliwe :D Przypomnijcie mi mecz gdzie jedna drużyna dostała 3 karne? Chyba u nas były max 2 to Messi oddawał Suarezowi czy Neymarowi..
2
@krzaken Wczoraj grał chyba z 70 minut. Czesiu musi go powołać na ligę narodów..
1
- zbyt późne zmiany, co przełożyło się na coraz gorszą dyspozycje Torresa
- Pedri najpiękniejszy
- sędzia wygrał wczoraj 3 punkty realowi, szkoda byłoby ciekawie
0
Torres dramatyczny mecz dzisiaj..
0
68 minuta ten zmian nie robi masakra..
2
Xavi rób zmiany!!!!!!!!!
3
Messi w końcu trafia PSG prowadzi 4:1
0
PSG znowu samo sobie strzeliło gola :D
0
@qubson12345 To się zamienią stronami?
7
Torres chyba nieco zmęczony po reprezentacji.. Xavi dawaj dzika :D
0
Trio z PSG też w komplecie :D Ciekawe jak Leo zagra :D
0
Rost Pudziana narazie TOP :D
0
Totki raczej wygrają :D Manchester w opłakanym stanie ciekawe co zrobi Ronaldo jak nie wejdą do pucharów :D
5
Szok że znowu Cam Nou pełne, najpierw kobitki teraz panowie z samych biletów kupa kasy :D
0
@Lovalo To sobie w Gothicia zagraj :D
1
W sobotę cała Polska pijana w południe to będzie piękny dzień :D