jedrek7000
Dołączył/a: styczeń 2015
Ziębice
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Cule1234 40. To trzeba dać Dreptaja i 10 baniek :D
1
@Tollusiek Ale lipa :/
0
Messi znowu kontuzja??
0
@BorzyKrzys Bór kiedyś mówił co jest w życiu ważne, żeby się nie skur.. Niestety coraz częściej zapomina co jest w życiu ważne i ludzie z nim jadą :D
Myślę że odbija się to na całym kanale dzisiaj Smoku jak nie on ale TOP z Makelele na live tylko 12 k ludzi..
0
@Pawlak1992 7 kolejek do końca 10 punktów nam powinno wystarczyć.
0
@taris I co z tego? Dostaje piłkę mija 2 obrońców po czym jedzie z powrotem na swoją połowę i tak w kółko :D
0
@tristan87 Dobrze że to końcówka sezonu i praktycznie o nic nie walczymy..
2
@trolownik Przejrzyj sobie jeszcze raz!!!!
Zobacz sobie statystyki Suareza z najlepszych lat, Ibry, Lewego. Odejmij teraz Benzemie karne naprawdę nie ma się czym podniecać poprostu między nimi może się rozstrzygnąć złota piłka zobaczymy jak pójdzie w lidze mistrzów może wygra City i będą pompować de Bruyne np :D
7
@Katalonbar Wybitni? Średni sezon Leo czy Cristiano bez przesady..
7
Po co? Kilka meczów do końca sezonu niech chłop jedzie klubu szukać :D
0
@hefaj6 Messi złota piłka aaaaaaaa!
Za co?
Przecież wygrał Copa America.
Wygranie turnieju czy ligi mistrzów wcale nie liczy się przy ZP XDDDDDDDDDDDDDDDDD
0
@hefaj6 Mane wygrał z nim w finale?
0
Ostatnio same świetne njusy z piłki więc uefa może zawiesić kilku graczy City po meczu z Atletico.. Głównie Walkera i Grelisza.
https://www.sport.pl/pilka/7,65041,28345170,uefa-wkracza-do-gry-klopoty-machesteru-city-przed-polfinalem.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Sport
2
@Barca1992 Ale widzisz co mądry kolega napisał wyżej co to jest 1 żołnierz :D
Tylko ten żołnierz nie przyjedzie poleżeć dwa dni po operacji o kromeczce z dżemem kosztu kilkuset złotych tylko przyjedzie z WOJNY :D No ale gadaj z takimi eh...
0
@RosjaninBut Pomaganie Ukraińcom jest w interesie do naszego przetrwania? Co to za brednie XDDDDDD
Ta kasa idzie 2 miesiąc i coś nie może dojść, dlaczego? Bo trafia bezpośrednio do instytucji typu czerwony krzyż i Morawiecki nie może nic z tego ukraść. Polacy na własny koszt prywatny, nie państwowy przyjmują Ukraińców. Było ich 1,5 teraz przyjechało 2,5 masz 4 miliony ludzi do utrzymania.
Idąc Twoim bardzo mądrym tokiem myślenia Rosja zaraz po Ukrainie napadnie na Polskę nato czy statny nam nie pomogą chociaż mają na naszym terenie 90 % zakładów.. Więc idąc dalej Twoim myśleniem już lepiej zająć nasze dawne ziemie razem ze Lwowem skoro przyjęliśmy tylu Ukraińców XD
2
@macio_944 I tak pewnie wszystkiego się nie dowiemy ale czekam z niecierpliwością :D
0
@FioletoweOczy Myślę że to duża przesada z tym wrogiem przy granicy..
0
@Kgorecki2500 1 a ile tysiąca?
Tego się nie da przeliczyć zależy pewnie od obrażeń niech siedzi chłop tydzień po stówie masz 700 faktycznie co to jest dla nas gorzej jak żołnierzowi urwie nogę albo rękę.. Przy tym co ci idioc* robią w rządzie jak rośnie inflacja jakie są koszty życia rozdawajmy dalej hajs co tam 1 żołnierz :D
0
Morawiecki: jesteśmy gotowi do przyjęcia co najmniej 10 tysięcy żołnierzy. Pytam się kto będzie płacić za leczenie tych żołnierzy ich już całkiem poje.
https://www.wprost.pl/polityka/10692073/ranni-zolnierze-z-ukrainy-trafiaja-do-polski-mateusz-morawiecki-podal-liczby.html
1
@masa11 Widocznie można było godzinę przed końcem okienka Griezmanna do Atleti..
1
@Criss18Barca Bez zastanowienia bym się go pozbył. Bo zagrał kilka meczów na poziomie na którym powinien grać 5 lat. Dzisiaj też biegał z tą piłką jak poparzony ominął dwóch zaraz się wrócił na swoją połowę i tak w kółko :D
1
@Criss18Barca Pjanić Trinkało Umtiti Lenglet Cou ale przecież Laporta pięknie ogarnął cały syf według większości..
0
@LuQa_ Nie chcę dostać bana za to co myślę o czarnoskórych czy afroamerykanach a w tym wypadku to się zgadza. Siła mięśnie i 0 mózgu on jest od orania murawy nie od myślenia i to się nie zmieni ale w obecnej sytuacji daje dużo więcej niż ten żałosny Torres Abua czy Depay..
0
@LuQa_ Zrobił rożnego przy którym De Jong prawie trafił, zrobił też np wrzutkę na głowę Torresa który prawie uderzył w aut XD
0
@Matan_Zajcev Wygląda trochę jak sylwester masakra.. Wiesz czym są te pociski latające dosyć chaotycznie?
1
@LuQa_ Dobrze że Torres za 60 baniek kolejny raz zagrał koncert.
Xavi od samego początku powinien zagrać Adamą który zrobi w meczu +5 wrzutek na łeb De Jonga przy murującym się Cadizie. Przeraża mnie wasze pojęcie o piłce :D
W końcówce zrobił kilka wrzutek piłka zawsze gdzieś się odbije zrobi kozioł przypomnij sobie jak Adama zrobił karnego bodajże z Napoli?
Nie lepiej wystawić zajechanego Torresa w podstawie grającego cały mecz do tyłu do Alby po przyjęciu piłki i spieprzyć kilka dogodnych okazji. Po ilości zielonych naprawdę mnóstwo osób nie miało tu styczności z piłką..
0
Ostatnio jesteśmy naprawdę czymś więcej niż klub..
2
@Kinginiesta Depay wydaje się taki trochę zapasiony, przychodził był dzikiem jak Adama drybling szybkość teraz strasznie słabo gra.
3
Nie będzie świeżości jak Xavi korzysta z 14 zawodników. Nie grają:
- Fati co chwilę połamany
- Puig
- Coraz mniej Nico
- Brajtłajt
- Umtiti??? Pięknie zarządził Laporta
- Lenglet który nie miałby aktualnie problem żeby grać w Cadiz
Nie wiem dlaczego Xavi tak się uparł i nie korzysta z wszystkich graczy..
0
Pytanie na poważnie, ile dzieci ma Ronaldo?
Pamiętam jak coś kiedyś pisaliście że miał dziecko z innego związku z inną partnerką?