0

@CZAJUN_119 Po co się kłócisz jak nie masz racji i mi coś wmawiasz. Nie wiem które mecze Torresa oglądasz chyba nie te w Barcelonie on nie ma siły biegać od 5 spotkań praktycznie od przerwy na reprezentacje ale widzę że nie dociera..

1

Przede wszystkim zajechany zespół jak przychodził rotował skrzydłowych na początku młodych z Barcy B, później Adamę Ferdynanda i Dembele. Teraz nie wiadomo czemu odstawił Adamę na kilka meczów gdzie graliśmy co 3 dni.. Dlaczego nie wpuści Brajtłajta nawet Puiga któremu coś wyjdzie od czasu do czasu?
W pomocy Gavi Pedri Busi De Jong do obrzydzenia..

To jest prawdziwy półsezon przejściowy, oby Xavi w przyszłym sezonie znowu nie korzystał z 12-14 zawodników. Co do sędziowania nie tylko dzisiaj to jest skandal w Hiszpanii.

1

Pozdrawiam fana Ferdynanda Torresa kolejny bardzo mądry znafca na stronie:
CZAJUN_119
2 godziny temu
Dyskusja
0Poleć komentarz
@jedrek7000 czyli wymienić gościa, który robi dobre liczby i może zagrać kombinacyjnie wymieniając się pozycjami z Depayem na gościa, który opiera się na kopnięciu przed siebie i sprincie żeby na koniec czasami celnie wrzucić przeciwko prawdopodobnie murującemu się Cadiz. Jesteś wybitnym taktykiem.

2

Z tych 7 minut graliśmy może niecałe 2. Jeba** sędziowie hiszpańscy..

1

Adama daje mniej od Torresa znawcy?

1

Torres z główki prawie na aut..

0

W końcu Adama i De Jong o jakieś 75 minut za późno panie Xavi!
Pupilek Torres zostaje..

0

Ciekawe ile Xavi będzie czekał ze zmianami w dogrywce?

0

@Wychowanek Nie obrażaj Fabregasa kolego..

0

Ten Torres to sabotaż wolę Adamę jeżdżącego od linii do linii i wrzucającego na pałę..

0

Komentarz usunięty

1

Torres jak narazie dramat, strata faul na kartkę i zmarnowana okazja po dryblingu Dembele..

0

Szkoda że real nie stracił punktów wczoraj, tak ogląda się na lajcie.

0

@Cule1234 Czyli tak samo będzie szklany? XD

0

@CZAJUN_119 No geniuszu takie wrzutki się przydadzą przeciwko drużynie która się muruje i przyda się Luuk. A nie gościu który nie ma siły biegać...

0

@tbas Gavi grał, Lenglet i Dest bo wypadł Pique a Alves nie będzie grał wszystkiego. Jedynie Depay faktycznie z nim się pomyliłem.

0

@konrad1661 Wcale nic nie daje, dobrze że Torres marnuje po 2 3 setki w trakcie i stoi przy linii nawet nie ma siły próbować dryblingu bo po 90 minut od 2 miesięcy..

0

@CZAJUN_119 Adama za Torresa i zamienić ich stronami.

2

Xavi praktycznie znowu ta sama 11 wypadł tylko Pique i Pedri.
Bardzo mi się to zaczyna niepodobać znowu Torres będzie toczył się przy linii, Aubie też brakuje świeżości..

0

@barcelonaLM Wcale się nie zdziwię jak będą chcieli odzyskać np Krym.

17

Sędzia drukuje kolejny mecz realowi po Celcie masakra..

1

Jakby sędziowie nie przekręcili Realu z Celtą to wyglądałoby to ciekawie..

2

Messi gol ale spalony eh :/

0

@P33ck Słucham?

2

Puszczę sobie po 2 brameczki do przerwy na sportowo, chłop nie trafia karnego :D
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=Mzk5MDEyMTA3NDY4ODcwMTrkvM0jiQdzntTHZXc%3D&source=SB

2

@Mixtape I co to da? XD

0

@Kitek1640 Myślę że mają w to wyjeba** zjedzą żurek jajko kiełbasę i oglądają Kevina.

0

Ja pierr to jest pomarańczowa kartka co ten sędzia!!!!!!!!

0

Tego sędziego powinni wykluczyć z zawodu co za pajac..
3 razy Adame chłop kopie i nic!!!!!!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?