jedrek7000
Dołączył/a: styczeń 2015
Ziębice
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@CZAJUN_119 Po co się kłócisz jak nie masz racji i mi coś wmawiasz. Nie wiem które mecze Torresa oglądasz chyba nie te w Barcelonie on nie ma siły biegać od 5 spotkań praktycznie od przerwy na reprezentacje ale widzę że nie dociera..
1
Przede wszystkim zajechany zespół jak przychodził rotował skrzydłowych na początku młodych z Barcy B, później Adamę Ferdynanda i Dembele. Teraz nie wiadomo czemu odstawił Adamę na kilka meczów gdzie graliśmy co 3 dni.. Dlaczego nie wpuści Brajtłajta nawet Puiga któremu coś wyjdzie od czasu do czasu?
W pomocy Gavi Pedri Busi De Jong do obrzydzenia..
To jest prawdziwy półsezon przejściowy, oby Xavi w przyszłym sezonie znowu nie korzystał z 12-14 zawodników. Co do sędziowania nie tylko dzisiaj to jest skandal w Hiszpanii.
1
Pozdrawiam fana Ferdynanda Torresa kolejny bardzo mądry znafca na stronie:
CZAJUN_119
2 godziny temu
Dyskusja
0Poleć komentarz
@jedrek7000 czyli wymienić gościa, który robi dobre liczby i może zagrać kombinacyjnie wymieniając się pozycjami z Depayem na gościa, który opiera się na kopnięciu przed siebie i sprincie żeby na koniec czasami celnie wrzucić przeciwko prawdopodobnie murującemu się Cadiz. Jesteś wybitnym taktykiem.
2
Z tych 7 minut graliśmy może niecałe 2. Jeba** sędziowie hiszpańscy..
1
Adama daje mniej od Torresa znawcy?
1
Torres z główki prawie na aut..
0
W końcu Adama i De Jong o jakieś 75 minut za późno panie Xavi!
Pupilek Torres zostaje..
0
Ciekawe ile Xavi będzie czekał ze zmianami w dogrywce?
0
@Wychowanek Nie obrażaj Fabregasa kolego..
0
Ten Torres to sabotaż wolę Adamę jeżdżącego od linii do linii i wrzucającego na pałę..
0
Komentarz usunięty
1
Torres jak narazie dramat, strata faul na kartkę i zmarnowana okazja po dryblingu Dembele..
0
Szkoda że real nie stracił punktów wczoraj, tak ogląda się na lajcie.
0
@Cule1234 Czyli tak samo będzie szklany? XD
0
@CZAJUN_119 No geniuszu takie wrzutki się przydadzą przeciwko drużynie która się muruje i przyda się Luuk. A nie gościu który nie ma siły biegać...
0
@tbas Gavi grał, Lenglet i Dest bo wypadł Pique a Alves nie będzie grał wszystkiego. Jedynie Depay faktycznie z nim się pomyliłem.
0
@konrad1661 Wcale nic nie daje, dobrze że Torres marnuje po 2 3 setki w trakcie i stoi przy linii nawet nie ma siły próbować dryblingu bo po 90 minut od 2 miesięcy..
0
@CZAJUN_119 Adama za Torresa i zamienić ich stronami.
2
Xavi praktycznie znowu ta sama 11 wypadł tylko Pique i Pedri.
Bardzo mi się to zaczyna niepodobać znowu Torres będzie toczył się przy linii, Aubie też brakuje świeżości..
0
@barcelonaLM Wcale się nie zdziwię jak będą chcieli odzyskać np Krym.
17
Sędzia drukuje kolejny mecz realowi po Celcie masakra..
1
Jakby sędziowie nie przekręcili Realu z Celtą to wyglądałoby to ciekawie..
2
Messi gol ale spalony eh :/
0
@P33ck Słucham?
2
Puszczę sobie po 2 brameczki do przerwy na sportowo, chłop nie trafia karnego :D
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=Mzk5MDEyMTA3NDY4ODcwMTrkvM0jiQdzntTHZXc%3D&source=SB
2
@Mixtape I co to da? XD
8
Może dlatego Sterling tak nurkuje :D
https://scontent-frx5-2.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/278114742_745059503542547_4061204299408921229_n.jpg?_nc_cat=109&ccb=1-5&_nc_sid=9267fe&_nc_ohc=vCzjgjIX6JkAX8nPIUI&_nc_ht=scontent-frx5-2.xx&oh=00_AT_g5WTBemFwZqdAuubrw4ClQ-38w2mAYaNAY7umKQObEA&oe=6261A89F
0
@Kitek1640 Myślę że mają w to wyjeba** zjedzą żurek jajko kiełbasę i oglądają Kevina.
0
Ja pierr to jest pomarańczowa kartka co ten sędzia!!!!!!!!
0
Tego sędziego powinni wykluczyć z zawodu co za pajac..
3 razy Adame chłop kopie i nic!!!!!!!!!