3

@Kondziubarca XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

0

@Lodziara69 Pytam się o co chodzi w tej całej sprawie ale widać wysyp troli.

1

@Messibestplayerintheworld Życzenia mu napisze na instagramie?

0

@Kondziubarca Dlatego pytam?

0

Czyli poprostu się sprzedaliśmy? To był ten genialny plan laporty?

1

@neeed Albo kto jest chory psychicznie. Uważasz że roberto do spółki z Destem dał więcej niż dziadek Alves?
Alves który przyszedł grać praktycznie za darmo i za 4 miesiące ma mundial. To taki wielki problem żeby został a ty wystawisz roberto i Desta który jest jedną nogą poza klubem XD

0

@neeed Dogadzać komu? Chyba masz na myśli roberto albo jesteś odklejony.

5

@FC1899Barca Dokładnie!

0

@Fake69 Nikt nie kazał mu podpisywać kontraktu z Roberto. Wszystkich tych dziadów można wypożyczyć tak jak Cou albo zapłacić za rozwiązanie kontraktu wyniosłoby taniej niż płacenie ogromnych pensji co miesiąc za siedzenie na dupie.

0

@arasz1819 Trzeba bo tak idiotyczną decyzję jak przedłużyć kontrakt roberto który nie grał pół roku po kilku prośbach obniżenia kontraktu i pozbyciu się Alvesa mógł zrobić tylko Bartomeu. Rozumiesz?

0

@Fake69 Może dlatego że rządzi klubem 2 sezon i całe to gówn* zostaje w klubie?
Chcesz budować kadrę na lm z roberto i być może Destem o ile go nie sprzedamy na PO?

14

@hayek Roberto ci tyle dał w tym sezonie o chłopie. A w poprzednim? A w jeszcze poprzednim? A Dest który ciągle wystawiany jest na sprzedaż? Tak zwana pożywka dla idiotów kto tam będzie grał za miesiąc Arnold z Liverpoolu? Z takimi ludźmi jak ty nie ma co dyskutować :D Mówiąc o samych liczbach, ten śmieszny Alves w pół sezonu zrobił takie liczby jak oni razem wzięci w 3 lata. Może oglądałeś jakieś inne mecze albo jesteś ślepy i roberto przez pół roku grał lepiej w szpitalu od Alvesa a może wiecznie zmęczony Dest asystował w tym sezonie?

2

@arasz1819 Alves, Dest(na sprzedaż), Roberto a w większości z przymusu Araujo albo Mingueza. Kto dał najwięcej?
Dziadek Alves który za 5 miesięcy gra najważniejsze piłkarskie ostatnie święto w karierze. To tak jakby mu podziękować za te wszystkie lata stanąć i opluć. Bartomeu naprawdę coraz mniej różni się od laporty który więcej wydaje na imprezy w weekend niż kosztowała pensja Daniego. NIe ma o czym dyskutować trzeba się wstydzić poraz kolejny.

1

Co oni odwalają z Alvesem?
Chłop ma ostatni mundial za kilka miesięcy gra za frytki po powrocie nasz najlepszy PO a wspaniały odnowiciel laporta przedłuża roberto XD
Messi zostaje walczymy o Haalanda, najpierw się pozbądź Umtitiego i całego syfu a nie znowu kłamiesz obiecujesz transfery. Więcej niż klub wstyd potraktować tak Alvesa 2 raz!

0

@draxidox Czym się różnią od tych z Polski?

1

Widać ilu Polaków pracuje za granicą. W Holandii szczególnie dużo młodych :D

0

Alves-Pique-Lenglet-Alba i półskrzydłowy Roberto ahh co to będzie za sezon :D

0

Stonoga: to jest dramat ku!
Dzięki laporta :)

0

@Messibestplayerintheworld Transfer al'a Paco :D

1

@Gosciuu Straszne jak polacy głupieją na starość :D
Trzeba modlić się do boga żeby deszcz padał warzywa będą tańsze wina Tuska :D

0

@DonMatteo901 Kto to jest?

14

5 goli w jednym meczu, całkiem nieźle jak na leśnego dziadka XD

0

Wiadomo w końcu gdzie idzie Dybala? Bo w jego miejsce niby miał iść Di Maria.

3

W końcu Leo strzela ale się ryj cieszy! :D

9

Szkoda że Messi nie zagrał sobie kilka razy z Wyspami Owczymi czy Giblartarem seta by już pękła :D

4

Leooooooooooo! :D

0

Lewandowski na meczu Igi Świątek:
a) Lewy romansuje z PSG
b) Shakira, znaczy Anka idzie w odstawkę
c) Anka wymyśliła sobie zakupy

2

@Danny Gaucho Cieszy się sam jakby strzelił Vamos Leo!!

0

Grajmy dalej bez skrzydłowych XD
Barca vol.2 kilka lat temu.

0

@Roobo To się zdecyduj czy mamy pieniądze czy mamy 600 milionów długów :D
Taka biedna ta Barca te Twoje FFP się zgadza i sprowadza Torresa za 60 milionów rozłożone na kilka lat?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?