jedrek7000
Dołączył/a: styczeń 2015
Ziębice
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Kondziubarca XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
0
@Lodziara69 Pytam się o co chodzi w tej całej sprawie ale widać wysyp troli.
1
@Messibestplayerintheworld Życzenia mu napisze na instagramie?
0
@Kondziubarca Dlatego pytam?
0
Czyli poprostu się sprzedaliśmy? To był ten genialny plan laporty?
1
@neeed Albo kto jest chory psychicznie. Uważasz że roberto do spółki z Destem dał więcej niż dziadek Alves?
Alves który przyszedł grać praktycznie za darmo i za 4 miesiące ma mundial. To taki wielki problem żeby został a ty wystawisz roberto i Desta który jest jedną nogą poza klubem XD
0
@neeed Dogadzać komu? Chyba masz na myśli roberto albo jesteś odklejony.
5
@FC1899Barca Dokładnie!
0
@Fake69 Nikt nie kazał mu podpisywać kontraktu z Roberto. Wszystkich tych dziadów można wypożyczyć tak jak Cou albo zapłacić za rozwiązanie kontraktu wyniosłoby taniej niż płacenie ogromnych pensji co miesiąc za siedzenie na dupie.
0
@arasz1819 Trzeba bo tak idiotyczną decyzję jak przedłużyć kontrakt roberto który nie grał pół roku po kilku prośbach obniżenia kontraktu i pozbyciu się Alvesa mógł zrobić tylko Bartomeu. Rozumiesz?
0
@Fake69 Może dlatego że rządzi klubem 2 sezon i całe to gówn* zostaje w klubie?
Chcesz budować kadrę na lm z roberto i być może Destem o ile go nie sprzedamy na PO?
14
@hayek Roberto ci tyle dał w tym sezonie o chłopie. A w poprzednim? A w jeszcze poprzednim? A Dest który ciągle wystawiany jest na sprzedaż? Tak zwana pożywka dla idiotów kto tam będzie grał za miesiąc Arnold z Liverpoolu? Z takimi ludźmi jak ty nie ma co dyskutować :D Mówiąc o samych liczbach, ten śmieszny Alves w pół sezonu zrobił takie liczby jak oni razem wzięci w 3 lata. Może oglądałeś jakieś inne mecze albo jesteś ślepy i roberto przez pół roku grał lepiej w szpitalu od Alvesa a może wiecznie zmęczony Dest asystował w tym sezonie?
2
@arasz1819 Alves, Dest(na sprzedaż), Roberto a w większości z przymusu Araujo albo Mingueza. Kto dał najwięcej?
Dziadek Alves który za 5 miesięcy gra najważniejsze piłkarskie ostatnie święto w karierze. To tak jakby mu podziękować za te wszystkie lata stanąć i opluć. Bartomeu naprawdę coraz mniej różni się od laporty który więcej wydaje na imprezy w weekend niż kosztowała pensja Daniego. NIe ma o czym dyskutować trzeba się wstydzić poraz kolejny.
1
Co oni odwalają z Alvesem?
Chłop ma ostatni mundial za kilka miesięcy gra za frytki po powrocie nasz najlepszy PO a wspaniały odnowiciel laporta przedłuża roberto XD
Messi zostaje walczymy o Haalanda, najpierw się pozbądź Umtitiego i całego syfu a nie znowu kłamiesz obiecujesz transfery. Więcej niż klub wstyd potraktować tak Alvesa 2 raz!
0
@draxidox Czym się różnią od tych z Polski?
1
Widać ilu Polaków pracuje za granicą. W Holandii szczególnie dużo młodych :D
0
Alves-Pique-Lenglet-Alba i półskrzydłowy Roberto ahh co to będzie za sezon :D
0
Stonoga: to jest dramat ku!
Dzięki laporta :)
0
@Messibestplayerintheworld Transfer al'a Paco :D
1
@Gosciuu Straszne jak polacy głupieją na starość :D
Trzeba modlić się do boga żeby deszcz padał warzywa będą tańsze wina Tuska :D
0
@DonMatteo901 Kto to jest?
14
5 goli w jednym meczu, całkiem nieźle jak na leśnego dziadka XD
0
Wiadomo w końcu gdzie idzie Dybala? Bo w jego miejsce niby miał iść Di Maria.
3
W końcu Leo strzela ale się ryj cieszy! :D
9
Szkoda że Messi nie zagrał sobie kilka razy z Wyspami Owczymi czy Giblartarem seta by już pękła :D
4
Leooooooooooo! :D
0
Lewandowski na meczu Igi Świątek:
a) Lewy romansuje z PSG
b) Shakira, znaczy Anka idzie w odstawkę
c) Anka wymyśliła sobie zakupy
2
@Danny Gaucho Cieszy się sam jakby strzelił Vamos Leo!!
0
Grajmy dalej bez skrzydłowych XD
Barca vol.2 kilka lat temu.
0
@Roobo To się zdecyduj czy mamy pieniądze czy mamy 600 milionów długów :D
Taka biedna ta Barca te Twoje FFP się zgadza i sprowadza Torresa za 60 milionów rozłożone na kilka lat?