jedrek7000
Dołączył/a: styczeń 2015
Ziębice
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Kolejny piłkarz odchodzi za darmo ale to jest hit :D
0
@macio_944 Czyli dostaniemy tylko tego typu zdjęcia a nic konkretnego :D
0
@macio_944 Dlaczego dostajemy fotki tak odległych galaktyk? Nie wiem jak zwrócony jest teleskop ale może przecież przeskanować naszą drogę mleczną i to bardzo dokładnie..
0
@Zorrocule Patrząc szerzej na pozycji Busiego może grać Kessi następnie Nico. Pedri Gavi czy nawet Garcia by sobie poradzili ale jak Xavi chce kolejny wóz z węglem przecież mamy mnóstwo pieniążków..
1
Ale wypchnijmy na siłę De Jonga bo za dużo zarabia. Co za idiotyczne decyzje chłop nic nie grał 2 lata temu teraz był rok na wczasach żeby nam się te dźwignie nie odbijały przez kolejne 20 lat..
0
Troszkę piłem bo jest ciepło to piłem, przychodziły powiadomienia podobno NASA wypuściła kolejnych kilka fotek od teleskopu Webba. Ktoś zgłębiał temat?
0
Ale kasy natrzepaliśmy świetne transfery :D
0
@tristan87 Bardziej chodziło mi ile przed pierwszym meczem zagramy z Czi czi czi :D Czy to ma sens wgl?
0
@tristan87 Jaki cel ma taki mecz?
2
@stone80 Tego gościa się nie da brać na poważnie :D
1
@Jakchcesz Zapominasz że mamy Desta i paralityka Roberto?
Ilu będziemy mieć PO wtedy?
1
@Jakchcesz Sprowadźmy jeszcze Inigo i Azpiliquetę na pewno nie będzie siedział cały sezon na ławce XD
Więcej zawodników za kredyty więcej!
5
@sokot Bo bredzisz jakieś głupoty i wszyscy ci to piszą :D
1
Komentarz usunięty
6
B. Linda o powstaniu bo widzę znowu wysyp geniuszy :D
5
@sokot XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
A co takiego dzieje się w klubie?
Ma kontrakt a Barca nie chce mu wypłacić kasy przy odejściu z klubu czego ty nie rozumiesz człowieku?
0
@Deviler Myślałem że odrazu UFC.. Co to za federacja gdzie poszedł?
0
@kuz Żartujesz?
0
@Qexi Na po masz Desta. Jeżeli będziemy grać trójką na po będzie Araujo i Kunde odsyłam do filmu z Ćwiąkałą.
0
@michaelson8 Umtiti Inigo Pique będą grali w bierki na trybunach. To nie fifa a kolejne lata będą bardzo chude bo nie będziemy dostawać większości kasy. Typowy pis bierzmy rozdajmy bawmy się później jakoś się załata a może przyjdzie nowa władza zwalimy na nich.
0
@maroon Niby ma niby nie ma.
https://demagog.org.pl/analizy_i_raporty/fuzja-orlenu-i-lotosu-czy-w-grupie-mol-jest-kapital-rosyjski/
0
@Janiama Wtedy Gavi siedzi cały sezon o NIco można zapomnieć. Moim zdaniem co za dużo to nie zdrowo ale oni tam się w fifę bawią :D
0
@maroon https://www.rmf24.pl/ekonomia/news-fuzja-orlenu-i-lotosu-staje-sie-faktem-czesc-stacji-lotosu-w,nId,6192806#crp_state=1
0
@Janiama Wiesz że to jakieś 80 milionów euro? Wiem tylko dwa nazwiska..
Na ławce będzie siedzieć Fati, Ferran za 55 milionów.
Trzeba było odrazu wystartować po Mapeda a nie kupić 4 skrzydłowych po 50-70 milionów.
1
@Janiama Za dużo tego wszystkiego, dodaj jeszcze tych którzy nie chcą odejść. Przypominam kolejny raz że kiedyś będzie trzeba oddać ten hajs.
1
Objadek podpisał lotos nagle możemy robić interesy z Ruskimi? I nie trzeba go wyrzucać z kraju jak Rybusa? :D
Ciekawe ile się ten złodziej nachapał przy tym..
0
@MrPGG Oglądnij filmik Ćwiąkały o Kunde dowiesz się. Chociaż moim zdaniem już mamy za dużo obrońców nawet jak Xavi chciałby zagrać trójką..
1
@Roobo Spoko przeszło mi dzisiaj ponad 8 k koło nosa..
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=Mzk5MDEyMjExODAwNDcwMDqsAm10_PhvnRGr2OI%3D&source=SB
0
@Criss18Barca Nie no wcale nie ma różnicy z tym że połowę większa i zdecydowanie mięśnie są mocniejsze :D
Ciężko się z wami dyskutuje na jakikolwiek temat XD
0
@Criss18Barca Widzę że coś dobrego piliście :D Naprawdę nie widać różnicy? XD